Οι έδρες και το πλήρες πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης των Πανελλήνιων τουρνουά Παμπαίδων – Παγκορασίδων

Δείτε το πλήρες πρόγραμμα και τα γήπεδα διεξαγωγής όλων των ομίλων της ημιτελικής φάσης των Πανελληνίων τουρνουά Παμπαίδων – Παγκορασίδων.

Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου Παγκορασίδων

Α’ όμιλος (Νεάπολη Λάρισας)

1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης – Γαία Δράμας
20.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Ναύαρχος Βότσης

2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
16.30: Γαία Δράμας – Ναύαρχος Βότσης
19.00: ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης – Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός

3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: Ναύαρχος Βότσης – ΦΣ Πάνθηρες Κοζάνης
15.30: Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός – Γαία Δράμας

Β’ όμιλος (Κλειστό Γιαννιτσών)

1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: Άρης – Ηρακλής Ιωαννίνων
20.00: ΑΟΠ Μίλωνας – ΑΟ Σουφλαρίων

2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: Ηρακλής Ιωαννίνων – ΑΟ Σουφλαρίων
19.00: Άρης – ΑΟΠ Μίλωνας

3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: ΑΟ Σουφλαρίων – Άρης
15.00: ΑΟΠ Μίλωνας – Ηρακλής Ιωαννίνων

Γ’ όμιλος (Κλειστό Μελίνα Μερκούρη Ρέντη)

1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
14.00: Ολυμπιακός – ΑΕΚ
Ρεπό ο Σπαρτιατικός

2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
15.00: Σπαρτιατικός – Ολυμπιακός
Ρεπό η ΑΕΚ

3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: ΑΕΚ – Σπαρτιατικός
Ρεπό ο Ολυμπιακός

Δ’ όμιλος (Κλειστό Περιστερίου/Δημοτικό Γυμναστήριο Κηφισιάς «Ζηρίνειο»)

1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου (Κλειστό Περιστερίου)
17.00: ΝΟ Ποσειδών Καλαμάτας – ΑΣ Περιστέρι
19.00: Ηρακλής Κηφισιάς – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου (Ζηρίνειο)
15.00: ΝΟ Ποσειδών Καλαμάτας – Ηρακλής Κηφισιάς
17.30: ΑΣ Περιστέρι – ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου

3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου (Ζηρίνειο)
14.30: ΑΘΛΕΣ Ηρακλείου – Νο Ποσειδών Καλαμάτας
17.00: Ηρακλής Κηφισιάς – ΑΣ Περιστέρι

Το πρόγραμμα της ημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου Παμπαίδων

Α’ όμιλος (Κλειστό Ν. Σαμαράς – Ορεστιάδα)

1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
21.00: ΑΟ Ορεστιάδας – ΠΟ Μουδανιών
Ρεπό ο ΓΣ Άνω Πόλης Άρτας

2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: ΓΣ Άνω Πόλη Άρτας – ΠΟ Μουδανιών
Ρεπό ο ΑΟ Ορεστιάδας

3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
13.00: ΑΟ Ορεστιάδας – ΓΣ Άνω Πόλη Άρτας
Ρεπό τα Μουδανιά

Β’ όμιλος (Κλειστό Αμπελοκήπων – Ι. Λεμονίδης)

1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: ΑΣ Ελπίς – ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων
Ρεπό ο ΑΟ Πρέβεζας

2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
15.00: ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων – ΑΟ Πρέβεζας
Ρεπό ο ΑΣ Ελπίς

3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
12.00: ΑΟ Πρέβεζας – ΑΣ Ελπίς
Ρεπό ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων

Γ’ όμιλος (Κλειστό Nέας Ερυθραίας Στ. Καλαϊτζής)

1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
13.15: ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης – Πανερυθραϊκός
Ρεπό η ΑΕ Αρμενίων

2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης – ΑΕ Αρμενίων
Ρεπό η ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης

3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
ΑΕ Αρμενίων – ΑΣ Πανερυθραϊκός
Ρεπό η ΑΕ Φαρίδος Σπάρτης

Δ’ όμιλος (Κλειστό Μελίνα Μερκούρη Ρέντη)

1η αγωνιστική – Παρασκευή 29 Ιουνίου
18.00: Παναθηναϊκός – Καλαμάτα 80
20.00: ΣΦΠ Χανίων – Ολυμπιακός

2η αγωνιστική – Σάββατο 30 Ιουνίου
17.00: ΣΦΠ Χανίων – Παναθηναϊκός
19.00: Ολυμπιακός – Καλαμάτα 80

3η αγωνιστική – Κυριακή 1 Ιουλίου
15.00: Καλαμάτα 80 – ΣΦΠ Χανίων
17.00: Παναθηναϊκός – Ολυμπιακός

 

Πηγή: volleyball.gr

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.