ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΠΟΔΟΜΩΝ Κ-14 Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΓΥΡΟΣ

  • 1η Αγωνιστική
  • ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α’) ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 11:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018 11:30 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • 2η Αγωνιστική
  • ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 11:30 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α’) ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 11:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 11:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • 3η Αγωνιστική
  • ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 11:30 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α’) ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 11:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 11:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • 4η Αγωνιστική
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 11:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α’) ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 11:30 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • 5η Αγωνιστική
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 11:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 11:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α’) ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 11:30 ΒΟΝΙΤΣΑΣ

Α’ ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΓΥΡΟΣ

  • 6η Αγωνιστική
  • ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α’) ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 11:30 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 11:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 11:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • 7η Αγωνιστική
  • ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1/2019 11:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α’) ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1/2019 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1/2019 11:30 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • 8η Αγωνιστική
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/1/2019 11:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α’) ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1/2019 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 27/1/2019 11:30 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • 9η Αγωνιστική
  • ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/2/2019 11:30 ΝΥΔΡΙΟΥ
  • ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α’) ΚΥΡΙΑΚΗ 10/2/2019 11:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/2/2019 11:30 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • 10η Αγωνιστική
  • ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/2/2019 11:30 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΚΥΡΙΑΚΗ 24/2/2019 11:30 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Α’) ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 24/2/2019 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Α’ ΓΥΡΟΣ

  • 1η Αγωνιστική
  • ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β’) ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 11:30 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 11:30 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
  • 2η Αγωνιστική
  • ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 11:30 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β’) ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 11:30 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • ΑΟ ΡΙΑ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • 3η Αγωνιστική
  • ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 11:30 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΟ ΡΙΑ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β’) ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 11:30 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • 4η Αγωνιστική
  • ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 11:30 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β’) ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 11:30 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
  • 5η Αγωνιστική
  • ΑΟ ΡΙΑ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 11:30 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β’) ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 11:30ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”

Β’ ΟΜΙΛΟΣ

Β’ ΓΥΡΟΣ

  • 6η Αγωνιστική
  • ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β’) ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 11:30 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΟ ΡΙΑ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 11:30 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • 7η Αγωνιστική
  • ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019 11:30ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β’) ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΣΑΒΒΑΤΟ 12/1/2019 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 13/1/2019 11:30 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
  • 8η Αγωνιστική
  • ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1/2019 11:30 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β’) ΑΟ ΡΙΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 27/1/2019 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 26/1/2019 11:30 ΔΗΜ.ΣΤ.”ΝΕΣΤΟΡΙΔΗΣ Κ.”
  • 9η Αγωνιστική
  • ΑΟ ΡΙΑ ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ
  • ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β’) ΣΑΒΒΑΤΟ 9/2/2019 11:30 ΜΕΣΟΠΟΤΑΜΟΥ
  • ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 10/2/2019 11:30 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • 10η Αγωνιστική
  • ΠΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ 2004 ΑΟ ΡΙΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 11:30 Ν.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝ. ΠΣ ΕΝΩΣΗ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 11:30 ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  • ΑΕ ΠΡΕΒΕΖΑΣ (Β’) ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 23/2/2019 11:30 ΑΓΙΟΥ ΘΩΜΑ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

εισάγετε το σχόλιό σας!
παρακαλώ εισάγετε το όνομά σας εδώ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.