Κύπελλο Ελλάδας: Διαιτητές 3ης φάσης (αγώνες 15&16/09/2018)

Δείτε παρακάτω τους διαιτητές της 3ης φάσης του Κυπέλλου Ελλάδας: 

15/09/18 16:00 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΘΗΒΩΝ ΚΙΘΑΙΡΩΝ ΚΑΠΑΡΕΛΙΟΥ ΠΑΣ ΠΑΕ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Π.Α.Σ.Α.

  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  3. ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΡΟΔΟΥ ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΑΣ ΠΑΕ ΒΟΛΟΣ Ν.Π.Σ.

  1. ΒΑΤΣΙΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  3. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  4. ΚΑΤΣΙΔΩΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ

  1. ΖΑΜΠΑΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ
  2. ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  3. ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  4. ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΝΕΩΝ ΕΠΙΒΑΤΩΝ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ ΠΑΕ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΚΟΡΙΝΘΟΥ ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΑΣ 2006 ΠΑΕ ΠΑΝΑΧΑΪΚΗ ΓΕ 1961

  1. ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

16/09/18 16:30 ΠΑΓΚΡΗΤΙΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΠΑΕ ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ

  1. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  3. ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  4. ΜΑΣΤΟΡΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

16/09/18 16:30 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.Σ. ΠΑΕ ΑΙΓΙΝΙΑΚΟΣ Π.Α.

  1. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  2. ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  3. ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  4. ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

 

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΠΑΕ ΚΙΣΣΑΜΙΚΟΣ Π.Γ.Σ.

  1. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  3. ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
  4. ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ Α.Σ. ΠΑΕ ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Ο.

  1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  2. ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

16/09/18 18:30 Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ Α.Μ.Σ. ΠΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Α.Ο.

  1. ΠΟΥΛΙΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  2. ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  3. ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  4. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ  ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 2014 Α.Ο.Ν. ΠΑΕ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ

  1. ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  2. ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  3. ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  4. ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ

16/09/18 16:30 Δ.Α.Κ. ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Γ.Σ. ΠΑΕ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. 88

  1. ΚΑΡΑΝΤΩΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  2. ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  3. ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  4. ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ  “ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ” ΕΘΝΙΚΟΣ Ο.Φ.Π.Φ. ΠΑΕ ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΕΠ 1908 (ΚΕΚΛΕΙΣΜΕΝΩΝ ΘΥΡΩΝ)

  1. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  3. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΝΤΟΥΛΗΣ  ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΠΑΕ ΣΠΑΡΤΗ Α.Ε.

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

16/09/18 18:30 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΠΑΕ ΔΟΞΑ ΔΡΑΜΑΣ 2017 Γ.Σ.

  1. ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  2. ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  3. ΤΖΙΟΥΒΑΡΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  4. ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

16/09/18 16:30 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ  “Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ” ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο. ΠΑΕ ΚΑΣΣΙΟΠΗ Α.Ο.

  1. ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  2. ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  3. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  4. ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.