Κωνσταντίνου, Μπαίλης και Φραγκούλης θα εκπροσωπούν την ΕΠΣ Π-Λ στα μεγάλα σαλόνια του ελληνικού ποδοσφαίρου – Αναλυτικά οι πίνακες

 

Aνακοινώθηκαν το μεσημέρι στο επίσημο site της ΕΠΣ τα νέα ονόματα των διαιτητών και βοηθών της Super League, Football League και Γ Εθνικής.

Ο Παύλος Φραγκούλης παρέμεινε στην λίστα των βοηθών διαιτητών της Football League, ενώ ο Νίκος Μπαίλης αναβαθμίστηκε σε διαιτητή της Football League, αφού πέρυσι σφύριζε μόνο Γ Εθνική.

Μεγάλη επιτυχία για την ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας η τοποθέτηση του Ηλία Κωνσταντίνου στους πίνακες της Super League, όπου την νέα αγωνιστική χρονιά 2018-2019 θα εκπροσωπήσει επάξια την ΕΠΣ Π-Λ στα μεγάλα σαλόνια του ελληνικού ποδοσφαίρου, μια επιβράβευση σίγουρα για τον Κωνσταντίνου για τον επαγγελματισμό που έχει δείξει όλα αυτά τα χρόνια στα γήπεδα.

Στους πίνακες επίσης της Γ Εθνικής σαν βοηθοί παρέμειναν δυο ακόμη διαιτητές της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας ο Γρηγόρης Κέφης και Θανάσης Ντόμαρης.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-19

1 Ευαγγέλου Άγγελος Αθηνών
2 Παπαπέτρου Αναστάσιος Αθηνών
3 Μανούχος Ευάγγελος Αργολίδας
4 Διαμαντόπουλος Αριστοτέλης Αρκαδίας
5 Κουτσιαύτης Αριστομένης Άρτας
6 Κοτσάνης Κωνσταντίνος Δράμας
7 Σιδηρόπουλος Αναστάσιος Δωδεκανήσου
8 Λάμπρου Γεώργιος Εύβοιας
9 Τάσης Γεώργιος Ηπείρου
10 Κομίνης Γεώργιος Θεσπρωτίας
11 Σκουλάς Εμμανουήλ Θεσσαλίας
12 Κουμπαράκης Στέφανος Θράκης
13 Φωτιάδης Φώτιος Καστοριάς
14 Σέζος Αθανάσιος Κιλκίς
15 Τζήλος Αθανάσιος Λάρισας
16 Γκορτσίλας Ευστάθιος Μακεδονίας
17 Ζαχαριάδης Πραξιτέλης Μακεδονίας
18 Παπαδόπουλος Ιωάννης Μακεδονίας
19 Τσαμούρης Αλέξανδρος Πειραιά
20 Φωτιάς Βασίλειος Πέλλας
21 Βρέσκας Γεώργιος Πιερίας
22 Γρατσάνης Ευάγγελος Τρικάλων
23 Τζοβάρας Γεώργιος Φθιώτιδας

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-19

1 Γκάμαρης Ανδρέας Αθηνών
2 Κατοίκος Κωνσταντίνος Αθηνών
3 Μπακογιάννης Αγγελος Αθηνών
4 Περράκης Κωνσταντίνος Αθηνών
5 Τσουκαλάς Χαράλαμπος Αθηνών
6 Ματσούκας Μιχαήλ Αιτωλοακαρνανίας
7 Αντωνίου Ελένη Ανατολικης Αττικης
8 Βλάχος Ανδρέας Ανατολικής Αττικης
9 Δραγάτης Αλέξανδρος Ανατολικής Αττικης
10 Βεργέτης Χρήστος Αρκαδίας
11 Ανδριανός Κωνσταντίνος Αχαϊας
12 Καδδάς Παναγιώτης Αχαϊας
13 Τσέτσιλας Κωνσταντίνος Γρεβενών
14 Βάτσιος Αριστείδης Δυτικής Αττικής
15 Ντάουλας Φώτιος Δυτικής Αττικής
16 Πουλικίδης Κωνσταντίνος Δράμας
17 Σιδηρόπουλος Σάββας Εβρου
18 Καραντώνης Δημήτριος Ημαθίας
19 Μαλούτας Δημήτριος Ημαθίας
20 Ζαμπαλάς Σπυρίδων Ηπείρου
21 Κατσικογιάννης Αλέξανδρος Ηπείρου
22 Κουναλάκης Γεώργιος Ηρακλείου
23 Θεοχάρης Δημήτριος Θεσσαλίας
24 Μπεκιάρης Λάμπρος Καρδίτσας
25 Δραγούσης Αθανάσιος Κιλκίς
26 Πανυτσίδης Κωνσταντίνος Κοζάνης
27 Νεοφυτιάδης Ιωάννης Κορινθίας
28 Τσιοφλίκη Ανδρομάχη Λάρισας
29 Κολυτάς Σπυρίδων Λασιθίου
30 Σωτηριάδης Χαράλαμπος Λασιθίου
31 Κουκούλας Παναγιώτης Λέσβου
32 Αγγελάκης Άγγελος Μακεδονίας
33 Βουρνέλης Ματθαίος Μακεδονίας
34 Τεβεκέλης Νικόλαος Μακεδονίας
35 Τσοπουλίδης Παναγιώτης Ξάνθης
36 Γιουματζίδης Μελέτιος Πέλλας
37 Πολυχρόνης Φώτιος Πιερίας
38 Μπαϊλης Νικόλαος Πρέβεζας
39 Τζουμαλάκης Απόστολος Σερρών

40 Θεοδωρόπουλος Νικόλαος Φλώρινας
41 Τσακαλίδης Αλέξανδρος Χαλκιδικής
42 Τσαγκαράκης Πέτρος Χανίων

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 3ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-19

1 Αλάμπεης Γεώργιος Αθηνών
2 Ευθυμίου Ευστάθιος Αθηνών
3 Καλογερόπουλος Ιωάννης-Δημήτριος Αθηνών
4 Μαχαίρας Ευστράτιος Αθηνών
5 Μπαϊρακτάρης Κωνσταντίνος Αθηνών
6 Νικολάου Σπυρίδων Αθηνών
7 Στάμος Βασίλειος Αθηνών
8 Βλάχος Αντώνιος Ανατολικής Αττικής
9 Ζαχαρόπουλος Αθανάσιος Ανατολικής Αττικής
10 Αυγερινός Νικόλαος Αρκαδίας
11 Αθανασίου Χαράλαμπος Άρτας
12 Κωστούλας Αριστοτέλης Άρτας
13 Τζαγκαράκης Λάμπρος Αχαΐας
14 Χρονάς Νικόλαος Αχαΐας
15 Ξηρογιάννης Στέφανος Βοιωτίας
16 Τσαγανού Δήμητρα Βοιωτίας
17 Ψυχούλας Δημήτριος Βοιωτίας
18 Γεωργιτσόπουλος Γεώργιος Δράμας
19 Παρχαρίδης Περικλής Δράμας
20 Χορόζογλου Βασίλειος Δράμας
21 Αλιάγας Αριστείδης Δυτικής Αττικής
22 Φίτσας Γεώργιος Δυτικής Αττικής
23 Ατσικνούδας Δημήτριος Δωδεκανήσου
24 Κυρίτσης Εμμανουήλ Δωδεκανήσου
25 Ωραιόπουλος Μάριος Δωδεκανήσου
26 Πόγκας Μάριος Εύβοιας
27 Μαρκαντωνάτος Γεώργιος Ηλείας
28 Μελτζανίδης Γεώργιος Ημαθίας
29 Παυλίδης Χρήστος Ημαθίας
30 Μάντζιος Γεώργιος Ηπείρου
31 Μπούμπας Κωνσταντίνος Ηπείρου
32 Νέος Κωνσταντίνος Ηπείρου
33 Πάνος Ιωάννης Ηπείρου
34 Βισκαδούρος Μάριος Ηρακλείου
35 Κρασαγάκης Χρήστος Ηρακλείου
36 Μανδαλενάκης Εμμανουήλ Ηρακλείου
37 Πατεμτζής Γεώργιος Ηρακλείου
38 Σιντόρης Μάριος Θεσπρωτίας
39 Στεφάνου Στέφανος Θεσπρωτίας
40 Καλαντζής Στέφανος – Βάιος Θεσσαλίας
41 Κακουλίδης Χρήστος Θράκης
42 Πολυχρονίου Βασίλειος Καστοριάς

43 Γιούργας Κωνσταντίνος Κέρκυρας
44 Ασβεστόπουλος Αναστάσιος Κιλκίς
45 Σουλίδης Ευστράτιος Κοζάνης
46 Τσιμεντερίδης Σταύρος Κοζάνης
47 Κακριδής Παναγιώτης Κορινθίας
48 Ρούσσος Αθανάσιος Κορινθίας
49 Ρούτσης Ιωάννης Κορινθίας
50 Λιάρος Σπυρίδων Λακωνίας
51 Αγγελούλης Χρήστος Λάρισας
52 Μπουμαρσόπουλος Αγησίλαος Λάρισας
53 Ταμπουρατζής Μιχάλης Λασιθίου
54 Μαμασούλας Γεώργιος Μακεδονίας
55 Μαρόπουλος Νικόλαος Μακεδονίας
56 Μιχούλιας Μιχαήλ Μακεδονίας
57 Μπούτσικος Αθανάσιος Μακεδονίας
58 Τσιαουσίδης Στέργιος Μακεδονίας
59 Κουτσαναστάσης Ιωάννης Μεσσηνίας
60 Κιγιντζί Ενγκίν Ξάνθης
61 Λεμπέσης Πέτρος Πειραιά
62 Μπαλαχούτης Γεώργιος Πειραιά
63 Ντουμιτρέσκου Ρόμπερτ Πειραιά
64 Πουλόπουλος Θεόδωρος Πειραιά
65 Κατεριάδης Ιορδάνης Πέλλας
66 Μαυρίδης Θωμάς Πέλλας
67 Σιδηρόπουλος Κωνσταντίνος Πέλλας
68 Μέγας Αλέξανδρος Πιερίας
69 Σταυρουλάκης Γεώργιος Ρεθύμνου
70 Σταυρουλάκης Ραφαήλ Ρεθύμνου
71 Κατόπης Ελευθέριος Σάμου
72 Σφέτσιας Γεώργιος Σάμου
73 Στόλης Διονύσιος Σερρών
74 Χαψάς Ηλίας Σερρών
75 Λεωνίδας Στυλιανός Τρικάλων
76 Λαθύρης Ευάγγελος Φθιώτιδας
77 Παπακωνσταντίνου Νικόλαος Φθιώτιδας
78 Δημητριάδης Στέφανος Χαλκιδικής
79 Κουκουράκης Γεώργιος Χανίων
80 Τζαμουτζαντώνης Παντελεήμων Χίου

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 1ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-19

1 Ακρίβος Χρήστος Αθηνών
2 Απτόσογλου Ιορδάνης Αθηνών
3 Δέτση Μαρία Αθηνών
4 Καρατζίκας Αντώνιος Αθηνών
5 Σαμοϊλης Δημήτριος Αθηνών
6 Φωτόπουλος Ανδρέας Αθηνών
7 Καλαμπόκης Κωνσταντίνος Αιτωλοακαρνανίας
8 Κολοσιώνης Αθανάσιος Αιτωλοακαρνανίας
9 Κωσταράς Πολυχρόνης Αιτωλοακαρνανίας
10 Μπούξμπαουμ Ράινχαρντ Ανατoλικής Αττικής
11 Σπυρόπουλος Παντελής Ανατολικής Αττικής
12 Πετρόπουλος Τρύφων Αρκαδίας
13 Τριανταφύλλου Κωσταντίνος Αρκαδίας
14 Μεϊντανάς Ανδρέας Αχαΐας
15 Μπαλτάς Χρήστος Αχαΐας
16 Φίλος Δημήτριος Βοιωτίας
17 Χατζηνάκος Γεώργιος Δράμας
18 Δημόπουλος Μιχαήλ Δυτικής Αττικής
19 Κουρομπύλια Χρυσούλα Δυτικής Αττικής
20 Κρέτσιμος Γεώργιος Δυτικής Αττικής
21 Βασιλόπουλος Σπυρίδων Έβρου
22 Καμπούρης Βασίλειος Εύβοιας
23 Κωνστάντιος Κωνσταντίνος Εύβοιας
24 Ψάρρης Κωνσταντίνος Ζακύνθου
25 Καραγκιζόπουλος Ιωάννης Ημαθίας
26 Κόλλιας Αθανάσιος Ηπείρου
27 Μωυσιάδης Θεόφιλος Ηπείρου
28 Νικολακάκης Βασίλειος Ηρακλείου
29 Παπαδάκης Μιχαήλ Ηρακλείου
30 Τζιώτζιος Χρήστος Θράκης
31 Καραβασίλης Βασίλειος Καβάλας
32 Διπλάρης Αντώνιος Καρδίτσας
33 Δημητριάδης Ιορδάνης Καστοριάς
34 Καρσιώτης Μιχαήλ Κορινθίας
35 Κωνσταντόπουλος Παναγιώτης Κορινθίας
36 Παλαμίδας Γεώργιος Λακωνίας

37 Γκάγκας Δημήτριος Λάρισας
38 Πάγκαλος Νικόλαος Λασιθίου
39 Δημητριάδης Λάζαρος Μακεδονίας
40 Νατσιόπουλος Δημήτριος Μακεδονίας
41 Νικολαΐδης Κωνσταντίνος Μακεδονίας
42 Πάτρας Πέτρος Μακεδονίας
43 Αλεξέας Ηλίας Μεσσηνίας
44 Κούλα Χασάν Ξάνθης
45 Γιαννίκος Γεώργιος Πειραιά
46 Ευθυμιάδης Δαμιανός Πιερίας
47 Κωνσταντινου Ηλίας Πρέβεζας/Λευκάδας
48 Σίπκας Σταύρος Σάμου
49 Σάββας Νικόλαος Σερρών
50 Δημόπουλος Νικόλαος Φλώρινας
51 Χριστάκογλου Γεώργιος Χαλκιδικής
52 Σινιοράκης Αντώνιος Χανίων

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 2ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-19

1 Ζήρδας Άγγελος Αθηνών
2 Κολλιάκος Άγγελος Αθηνών
3 Νιδριώτης Μιχαήλ Αθηνών
4 Νικολάου Χρήστος Αθηνων
5 Τριανταφύλλου Βασίλειος Αιτωλοακαρνανίας
6 Τσιλίκας Νικόλαος Αιτωλοακαρνανίας
7 Γουρνιάς Θεόδωρος Ανατολικής Αττικής
8 Κάλλης Αντώνιος Ανατολικής Αττικής
9 Καραθανάσης Αλέξανδρος Ανατολικής Αττικής
10 Βεργέτης Δημήτριος Αρκαδίας
11 Κύριος Δημήτριος Αρκαδίας
12 Κακαφώνης Μιχαήλ Αχαΐας
13 Οικονόμου Σπήλιος Αχαΐας
14 Δελλής Λεωνίδας Βοιωτίας
15 Παγούρας Βασίλειος Βοιωτίας
16 Μωυσιάδης Βασίλειος Γρεβενών
17 Στεφούλης Αθανάσιος Γρεβενών
18 Φαλτάκας Θεοδόσης Γρεβενών
19 Κουβαλάκης Παναγιώτης Δράμας
20 Τσακίρης Κωνσταντίνος Δράμας
21 Οικονόμου Κωνσταντίνος Δυτικής Αττικής
22 Πλάκας Χρήστος Δυτικης Αττικής
23 Κόττορος Εμμανουήλ Δωδεκανήσου
24 Διαμάντης Λάμπρος Έβρου
25 Τερζόπουλος Παναγιώτης Έβρου
26 Πριόνας Δαυίδ Εύβοιας
27 Χατζηκαμαγιάννης Νικόλαος Εύβοιας
28 Καραλής Ιωάννης Ηλείας
29 Πήττας Άγγελος Ηλείας
30 Γιάντσης Κωνσταντίνος Ημαθίας
31 Παπαδάκης Αθανάσιος Ημαθίας
32 Παρασίου Στέφανος Ημαθίας
33 Θανασιάς Αθανάσιος Ηπείρου
34 Λιόντος Κωνσταντίνος Ηπείρου
35 Γαρεφαλάκης Ευστάθιος Ηρακλείου
36 Δασκαλάκης Αντώνιος Ηρακλείου
37 Μαυραντωνάκης Αντώνιος Ηρακλείου
38 Μαυρουδής Δημήτριος Ηρακλείου
39 Τίκας Δημήτριος του Λάμπρου Θεσπρωτίας

40 Σακκάς Παναγιώτης Θεσσαλίας
41 Γκιόση Μάριος Θράκης
42 Βογιατζής Ελευθέριος Καρδίτσας
43 Στεφανής Γεώργιος Καρδίτσας
44 Σκορδίλης Θεοχάρης – Δημήτριος Κέρκυρας
45 Κωτούλας Νικόλαος Κιλκίς
46 Μηναδάκης Εμμανουήλ Κιλκις
47 Τζιουβάρας Θεόδωρος Κοζάνης
48 Μπαλιάγκας Αλέξανδρος Κοζάνης
49 Μπουρτζοβίτης Αθανάσιος Κορινθίας
50 Τριαντάφυλλος Νικόλαος Κορινθίας
51 Αρμακόλας Ισίδωρος Κυκλάδων
52 Χατζημανώλης Μιχαήλ Λακωνίας
53 Μάνος Βασίλειος Λάρισας
54 Νίκζας Αχιλλέας Λάρισας
55 Καρμίρης Απόστολος Λέσβου
56 Ψύλος Χρήστος Λέσβου
57 Αϊναλής Θεόδωρος Μακεδονίας
58 Μποζατζίδης Αθανάσιος Μακεδονίας
59 Ντάβελας Αργύριος Μακεδονίας
60 Παπαδόπουλος Ηλίας Μακεδονίας
61 Τοροσιάδης Νικόλαος Μακεδονίας
62 Τυριακίδης Νικόλαος Μακεδονίας
63 Φράγιος Αναστάσιος Μακεδονίας
64 Αδαμόπουλος Κωνσταντίνος Μεσσηνίας
65 Αθανασοπούλου Σοφία Μεσσηνίας
66 Καρβούνης Μάριος Μεσσηνίας
67 Εμπλιούκ Ιλίας Ξάνθης
68 Κηλικιώτης Δημήτριος Ξάνθης
69 Χατζημωυσιάδης Αναστάσιος Ξάνθης
70 Γεωργακόπουλος Τιμολέων Πειραιά
71 Παγουρτζής Δημήτριος Πειραιά
72 Χρηστάκος Παναγιώτης Πειραιά
73 Δέλλιος Αθανάσιος Πέλλας
74 Βρούζος Κωνσταντίνος Πιερίας
75 Φραγκούλης Παύλος Πρέβεζας/Λευκάδας
76 Κοκμοτός Ιωάννης Ρεθύμνου
77 Καμπούρης Βασίλειος Σερρών
78 Κρυωνάς Χρήστος Σερρών
79 Κούρεντας Ευθύμιος Τρικάλων
80 Μανασής Μιχαήλ Τρικάλων

81 Μανούρας Νικόλαος Τρικάλων
82 Καλύβας Βασίλειος Φθιώτιδας
83 Γούτας Στυλιανός Χαλκιδικής
84 Μαλανδρής Αθανάσιος Χαλκιδικής
85 Αναστασάκης Αντώνιος Χανίων
86 Πετρίδης Γεώργιος Χίου

ΒΟΗΘΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ 3ης ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ 2018-19

1 Αραβίδης Γεώργιος – Παναγιώτης Αθηνών
2 Βαξαβανέλλης Βασίλειος Αθηνών
3 Δόσης Μιχαήλ Αθηνών
4 Καραγιαννίδης Ιωάννης Αθηνών
5 Κασιμάτης Αντώνιος Αθηνών
6 Καφρίτσας Ανδρέας Αθηνών
7 Κοκαρίδας Νικόλαος Αθηνών
8 Κωστούλας Αλέξιος Αθηνών
9 Λεοντακιανάκος Κωνσταντίνος Αθηνών
10 Λιαμπότης Μαρίνος Αθηνών
11 Μαχαίρας Κωνσταντίνος Αθηνών
12 Μητράκος Αθανάσιος Αθηνών
13 Στάμος Μάριος Αθηνών
14 Σταύρογλου Δημήτριος Αλέξανδρος Αθηνών
15 Τζίκας Ευάγγελος Αθηνών
16 Τσαλίκης Ευτύχιος Αθηνών
17 Τσολακίδης Λυκούργος Αθηνών
18 Χιόνης Αλέξιος Αθηνών
19 Βασιλόπουλος Παναγιώτης Αιτωλοακαρνανίας
20 Γαλανόπουλος Γεώργιος Αιτωλοακαρνανίας
21 Λύσσαρης Κωνσταντίνος Αιτωλοακαρνανίας
22 Σούζας Κωνσταντίνος Αιτωλοακαρνανίας
23 Βιντσεντζάτος Κυριάκος Ανατολικής Αττικής
24 Γκόντα Αικατερίνη Ανατολικής Αττικής
25 Γκουβάς Χρήστος Ανατολικής Αττικής
26 Κουλοχέρης Ιωάννης Ανατολικής Αττικής
27 Κυριακόπουλος Στέφανος-Μάριος Ανατολικής Αττικής
28 Μάναλης Αντώνιος-Παντελεήμων Ανατολικής Αττικής
29 Σοφιάς Αναστάσιος Ανατολικής Αττικής
30 Τσαλίκογλου Νικόλαος Ανατολικής Αττικής
31 Χόϊκας Σπυρίδων Ανατολικής Αττικής
32 Χριστόπουλος Νικόλαος Ανατολικής Αττικής
33 Λέκκας Χαράλαμπος-Αναστάσιος Αργολίδας
34 Λυκομήτρος Ευάγγελος Αργολίδας
35 Καματάκης Νικόλαος Αρκαδίας
36 Νίκα Ιωσήφ Αρκαδίας
37 Μάνος Δημήτριος Άρτας
38 Παπαδημητρίου Δονάτος Αρτας
39 Ανδριανός Μιχάλης Αχαΐας
40 Ζούλης Παναγιώτης Αχαΐας
41 Σωτηρόπουλος Δημήτριος Αχαΐας

42 Τσιρογιάννης Χρήστος Αχαΐας
43 Παπαδημητρόπουλος Λουκάς Βοιωτίας
44 Σοφός Νικόλαος Βοιωτίας
45 Τσώνης Ιωάννης Βοιωτίας
46 Τέγος Στέφανος Γρεβενών
47 Οικονομίδης Κωνσταντίνος Δράμας
48 Παστιάδης Εμμανουήλ Δράμας
49 Ραβίκαλης Πέτρος Δράμας
50 Χασιώτης Ευάγγελος Δράμας
51 Καντανολέων Ανδρέας Δυτικής Αττικής
52 Νατσιόπουλος Βασίλειος Δυτικής Αττικής
53 Παύλος Χρήστος Δυτικής Αττικής
54 Σαββόγλου Ευστράτιος Δυτικής Αττικής
55 Φαρμάκης Κωνσταντίνος Δυτικής Αττικής
56 Χαντζίκος Γεώργιος Δυτικής Αττικής
57 Κίτσος Κωνσταντίνος Έβρου
58 Δάλλας Κωνσταντίνος Εύβοιας
59 Δελχάς Περικλής Εύβοιας
60 Κελεπούρης Ιωάννης Εύβοιας
61 Τσιφλάκος Προκόπιος Εύβοιας
62 Κατσαρός Θεόδωρος Ευρυτανίας
63 Μπύρος Σπυρίδων Ευρυτανίας
64 Ασημακόπουλος Αλέξιος Ηλείας
65 Καραμέρος Γεώργιος Ηλείας
66 Λιάπης Χρήστος Ηλείας
67 Χριστοδούλου Γεώργιος Ημαθίας
68 Αντωνίου Βασίλειος Ηπείρου
69 Γιώτης Κοσμάς Ηπείρου
70 Τσάντας Δημήτριος Ηπείρου
71 Δασκαλάκης Ιωάννης Ηρακλείου
72 Ελευθεράκης Σταύρος Hρακλείου
73 Σφακιανάκης Σταύρος Ηρακλείου
74 Παπαλαζάρου Γεώργιος Θεσπρωτίας
75 Αναστασίου Αλέξανδρος Θεσσαλίας
76 Σακκάς Δημήτριος Θεσσαλίας
77 Σφυρής Σταμάτιος Θεσσαλίας
78 Δανδανίδης Γεώργιος Θράκης
79 Δημητριαδης Ευθυμιος Θράκης
80 Καραγιάννης Αθανάσιος Θράκης
81 Βερνέζης Αθανάσιος Καβάλας
82 Καμπερίδης Φώτιος Καβάλας
83 Καρασαβαϊδης Αναστάσιος Καβάλας
84 Κουκούμης Αντώνιος Καβάλας

85 Κανιούρας Πέτρος Καρδίτσας
86 Παπαλίτσας Γεώργιος Καρδίτσας
87 Τίκας Δημήτριος του Χρήστου Καρδιτσας
88 Πρέσπαρης Γρηγόρης Καστοριάς
89 Σιδερίδης Χρήστος Καστοριάς
90 Μιχαλάς Γεράσιμος Κέρκυρας
91 Ζιγκερίδης Αναστάσιος Κιλκίς
92 Παπαδόπουλος Παύλος Κιλκίς
93 Χαραλαμπόπουλος Θεόδωρος Κιλκίς
94 Βογδόπουλος Θωμάς Κοζάνης
95 Εμμανουήλ Φώτιος Κοζάνης
96 Ιωαννίδης Βασίλειος Κοζάνης
97 Πραχάλης Κωνσταντίνος Κοζάνης
98 Αντωνόπουλος Σπυρίδων Κορινθίας
99 Θεοδωρόπουλος Βασίλειος Κορινθίας
100 Κλεπετσάνης Αθανάσιος Κορινθίας
101 Πυργάκης Χρήστος Κορινθίας
102 Σάνος Θεόδωρος-Χαράλαμπος Κορινθίας
103 Σπηλιώτης Παναγιώτης Κορινθίας
104 Καλορογιάννης Θωμάς Κυκλάδων
105 Μουτάφης Αντώνιος-Νικόλαος Κυκλάδων
106 Ισάκοβ Ρουσλάν Λακωνίας
107 Καφετζόπουλος Κωνσταντίνος Λακωνίας
108 Παναγάκος Παναγιώτης Λακωνίας
109 Ροζάκης Λεωνίδας Λακωνίας
110 Σόβολος Παναγιώτης Λακωνίας
111 Δεδικούσης Γρηγόριος Λάρισας
112 Καραγιάννης Χρήστος Λάρισας
113 Κοτούμπας Δημήτριος Λάρισας
114 Νάκας Χρήστος Λάρισας
115 Παραφέστας Δημήτριος Λάρισας
116 Πατέτσος Γεώργιος Λάρισας
117 Στάϊκος Κωνσταντίνος Λάρισας
118 Καφεσάκης Εμμανουήλ Λασιθίου
119 Φραγκιαδάκης Γεώργιος Λασιθίου
120 Λυρής Κωνσταντίνος Λέσβου
121 Μέστρος Χρήστος Λέσβου
122 Ανδρέου Αλέξανδρος Μακεδονίας
123 Κουφός Αλέξανδρος Μακεδονίας
124 Κωνσταντίν Αλέξανδρος-Στέφανος Μακεδονίας
125 Μεταξιώτης Πέτρος Μακεδονίας
126 Μιχτατίδης Γεώργιος Μακεδονίας
127 Παπαδοπούλου Ζωή Μακεδονίας

128 Παπαδόπουλος Τριαντάφυλλος Μακεδονίας
129 Σιανίδης Αναστάσιος Μακεδονίας
130 Τσεχελίδης Ευστάθιος Μακεδονίας
131 Χατζηβασιλείου Βασίλειος Μακεδονίας
132 Γκούμας Νικόλαος Μεσσηνίας
133 Γκοντόλιας Κωνσταντίνος Ξάνθης
134 Εμίν Κεχαγιά Ομέρ Ξάνθης
135 Κούλα Χουσεϊν Ξάνθης
136 Γαρούφος Παναγιώτης Πειραιά
137 Ζερβάκης Γεώργιος Πειραιά
138 Κορώνας Χρήστος Πειραιά
139 Κοτζαμανίδης Ηλίας Πειραιά
140 Σγουράκης Μιχαήλ Πειραιά
141 Φαγκρίδας Αθανάσιος Πειραιά
142 Αρέστης Νικόλαος Πέλλας
143 Δεμερτζής Νικόλαος Πέλλας
144 Κεσίσογλου Γεώργιος Πέλλας
145 Μίλτσης Γεώργιος Πέλλας
146 Ταγκαλίδης Γεώργιος Πέλλας
147 Μηνούδης Ιωάννης Πιερίας
148 Σαλτσίδης Γεώργιος Πιερίας
149 Κέφης Γρηγόριος Πρέβεζας/Λευκάδας
150 Ντόμαρης Αθανάσιος Πρέβεζας/Λευκάδας
151 Δασκαλομαρκάκης Γεώργιος Ρεθύμνου
152 Καλυβιανάκης Κωνσταντίνος Ρεθύμνου
153 Λιοδάκης Εμμανουήλ Ρεθύμνου
154 Μαυρεδάκης Νεκτάριος Ρεθύμνου
155 Φραγκιαδάκης Ιωάννης Ρεθύμνου
156 Πασπάτης Αλέξιος Σάμου
157 Αναστασιάδης Αχιλλέας Σερρών
158 Λεωνίδας Κωνσταντίνος Τρικάλων
159 Μπάλας Χρήστος Τρικάλων
160 Παπαγεωργόπουλος Παναγιώτης Τρικάλων
161 Σταφυλάς Κωνσταντίνος Τρικάλων
162 Τζάνης Νικόλαος Τρικάλων
163 Γάκος Σεραφείμ Φθιώτιδας
164 Δόσκορης Χρήστος Φθιώτιδας
165 Λιτοσελίτης Γεώργιος Φθιώτιδας
166 Δούμτσης Παύλος Φλώρινας
167 Δράγος Σωτήριος Φλώρινας
168 Τσιπούρας Νικόγιαννης Φωκίδας
169 Χλεμπογιάννης Χαράλαμπος Φωκίδας
170 Κεχαγιάς Δημήτριος Χαλκιδικής

171 Κώστογλου Ηλίας Χαλκιδικής
172 Σκούτας Νικόλαος Χαλκιδικής
173 Χρυσαϊδής Σταύρος Χαλκιδικής
174 Κομισοπούλου Γεωργία Χανίων
175 Καλογερόπουλος Νικόλαος Χίου
176 Κόπανος Κωνσταντίνος Χίου
177 Στεφάνου Κωνσταντίνος Χίου

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.