ΕΣΚΑΒΔΕ: Τα αποτελέσματα σε Α,Β και Γ όμιλο Παίδων (1η αγων.)

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Πρωταθλήματος Παίδων ΕΣΚΑΒΔΕ 2017-2018 (Α,Β και Γ Όμιλος)

1η Αγωνιστική (Α όμιλος)

  • Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 41 – 74
  • Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’ – Α.Λ.Φ.Α. 93’ 30 – 97
  • ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 45 – 28
  • Α.Σ. ΛΕΩΝ – ΦΙ.ΜΠΑ . ΠΗΓΑΣΟΣ 22 – 68
  • Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ 27 – 60

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής 16/09/17 (Α όμιλος)

  • 12:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93’ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
  • 10:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80’
  • 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
  • 14:00 ΚΛ. ΑΣΤΑΚΟΥ ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ – Α.Σ. ΛΕΩΝ
  • 15:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ

1η Αγωνιστική (Β όμιλος)

  • Α.Γ.Ο ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ –Α.Κ ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 12-101
  • Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 66 – 33
  • Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ο. ΖΗΡΟΥ 102-27
  • Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) 87 – 21
  • ΡΕΠΩ : Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής 16/09/17 (Β όμιλος)

  • 10:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
  • 17:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • 19:00 ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – A.O. ZHΡOY
  • 12:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ(Β) – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΡΕΠΩ : Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ

1η Αγωνιστική (Γ όμιλος)

  • Α.Γ.Σ.Ι. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(Β) 96 – 11
  • Α.Γ.Σ.Ι.(Γ) – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 30 – 82
  • ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ 45 – 55
  • Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ 48 – 47
  • ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 28 – 76

Το πρόγραμμα της 2ης αγωνιστικής 16/09/17 (Γ όμιλος)

  • ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.
  • ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Γ)
  • ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
  • ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ(Β) –ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.