ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Β’ ΑΝΔΡΩΝ ΕΣΚΑΒΔΕ Α΄ ΦΑΣΗ – B’ ΟΜΙΛΟΣ

ΑΓΩΝ. ΠΕΡΙΟΔΟΣ 2017 – 2018

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

14/10/2017

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

14/10/2017

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′

14/10/2017

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

15/10/2017

17:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

14/10/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

 

 

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

21/10/2017

15:30

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

21/10/2017

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

22/10/2017

15:30

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

21/10/2017

16:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

21/10/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

 

 

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

4/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

4/11/2017

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

4ή5/11/2017

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

5/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

4/11/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′

 

 

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

12/11/2017

15:30

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

11/11/2017

16:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

11/11/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

12/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

11/11/2017

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′

 

 

 

 

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

18/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

18/11/2017

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

18ή19/11/2017

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

18/11/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

18/11/2017

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′  – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

 

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

25/11/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

25/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

25ή26/11/2017

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

25/11/2017

17:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′

25/11/2017

15:30

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

 

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

2/12/2017

19:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

3/12/2017

14:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

3/12/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

2/12/2017

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′  – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

2/12/2017

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

 

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

9/12/2017

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

9/12/2017

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

10/12/2017

17:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′

9/12/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

9/12/2017

16:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

16/12/2017

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

17/12/2017

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

16/12/2017

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′  – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

16/12/2017

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

17/12/2017

15:30

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

 

 

 

 

B’ ΓΥΡΟΣ

 

 

 

1η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

13/1/2018

16:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

13/1/2018

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′  – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

13/1/2018

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

14/1/2018

15:30

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

13/1/2018

16:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

 

 

 

 

2η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

20/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′

20/1/2018

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

20ή21/1/2018

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

20/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

21/1/2018

16:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

 

 

3η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

27/1/2018

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

28/1/2018

15:30

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

27/1/2018

17:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

28/1/2018

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

27/1/2018

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

 

4η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

3/2/2018

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3/2/2018

15:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

3ή4/2/2018

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

3ή4/2/2018

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

3/2/2018

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′  – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

 

5η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

10/2/2018

17:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

10/2/2018

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

11/2/2018

17:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

10/2/2018

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

11/2/2018

15:30

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′

 

 

6η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

24/2/2018

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

24/2/2018

17:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

24/2/2018

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

24/2/2018

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′  – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

24/2/2018

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

 

 

7η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

3/3/2018

16:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

3ή4/3/2018

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

4/3/2018

15:30

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

3/3/2018

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′

3/3/2018

17:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

 

 

8η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

10/3/2018

17:00

ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

10/3/2018

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο. – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

10/3/2018

15:00

ΚΛ. ΦΙΛΙΑΤΩΝ

Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′  – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

10/3/2018

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ

11/3/2018

15:30

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ

 

 

9η Αγωνιστική

Ημερομηνία

Ώρα

Γήπεδο

Α  γ  ώ  ν  α  ς

Σκορ

17/3/2018

17:00

ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ

Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

17/3/2018

17:00

ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ Α.Γ.Ο.

17ή18/3/2018

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 2006′

17/3/2018

17:00

ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

17/3/2018

15:00

ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ

Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.