ΕΣΚΑΒΔΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία (3-4/11)

Αποτελέσματα 3ης αγωνιστικής Πρωταθλήματος Ανδρών ΕΣΚΑΒΔΕ 2018-2019 (Α και Β κατηγορία).

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

  • 3/11/2018 16:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 69 – 77
  • 4/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 39 – 52
  • 4/11/2018 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 55 -62
  • 3/11/2018 18:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Α.Σ. ΛΕΩΝ 57 – 89
  • 4/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Λ.Φ.Α. 93 82 – 64

Βαθμολογία: 

  1. Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 6
  2. Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 6
  3. Α.Σ. ΛΕΩΝ 5
  4. Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 5
  5. Α.Λ.Φ.Α. 93 5
  6. Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ 4
  7. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ 4
  8. Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 4
  9. ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. 3
  10. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ 3

Επόμενη αγωνιστική:

  • 10/11/2018 16:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
  • 10/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
  • 10/11/2018 19:30 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
  • 10/11/2018 14:00 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β)
  • 10/11/2018 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

  • 18/11/2018 16:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • 3/11/2018 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 52 – 39
  • 3/11/2018 18:00 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 80 – 70
  • 3/11/2018 16.00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 60 – 52
  • 3/11/2018 16:00 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 103 -33

Βαθμολογία: 

  1. Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 6
  2. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. 6
  3. ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ 6
  4. ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. 4
  5. Α.Γ.Σ.Ι.(Β) 4
  6. Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ 3
  7. ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 3
  8. Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 3
  9. ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 2
  10. Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 2

***Τα σωματεία Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ , ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. , ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΝΝΙΝΩΝ και ΚΑΕ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ έχουν έναν αγώνα λιγότερο.

Επόμενη αγωνιστική:

  • 10/11/2018 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
  • 10/11/2018 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
  • 10/11/2018 20:00 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
  • 10/11/2018 16.00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ
  • 11/11/2018 16:00 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ.

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

  • 3/11/2018 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 40 – 73
  • 4/11/2018 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 72 – 54
  • 3/11/2018 15:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 55 – 66
  • 3/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΝΤΙΡΡΙΟΥ ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 39 – 54
  • ΡΕΠΩ : Α.Λ.Φ.Α. 93’ (Β)

Βαθμολογία: 

  1. ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 6
  2. Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 6
  3. ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 5
  4. ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ 4
  5. Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ 4
  6. Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ 3
  7. Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) 3
  8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 2
  9. Α.Λ.Φ.Α. 93(Β) 2

*** Το σωματείο Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) έχει ποινή αφαίρεσης ενός (1) βαθμού λόγω μή προσέλευσης σε αγώνα την αγων. περίοδο 2017 – 2018.

Επόμενη αγωνιστική:

  • 11/11/2018 15:30 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β)
  • 10/11/2018 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
  • 11/11/2018 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93(Β) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ
  • 10/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′
  • ΡΕΠΩ : Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

  • 3/11/2018 17:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 46 – 69
  • 4/11/2018 13:45 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ 81 – 75
  • 4/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 94 – 60
  • 3/11/2018 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» 71 – 67
  • ΡΕΠΩ : Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

Βαθμολογία: 

  1. Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 6
  2. Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 6
  3. Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ «ΑΝΩ ΠΟΛΗ» 5
  4. Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ 5
  5. Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ 4
  6. Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ 3
  7. Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ 2
  8. ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 2
  9. Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2

*** Το σωματείο Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ έχει ποινή αφαίρεσης ενός (1) βαθμού λόγω μή προσέλευσης σε αγώνα την αγων. περίοδο 2017 – 2018.

Επόμενη αγωνιστική:

  • 10/11/2018 16:00 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • 10/11/2018 15:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
  • 11/11/2018 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ
  • 11/11/2018 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • ΡΕΠΩ : Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ ΑΝΩ ΠΟΛΗ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.