ΕΣΚΑΒΔΕ: Αποτελέσματα και βαθμολογία (20-21/10)

Αποτελέσματα 1ης αγωνιστικής Πρωταθλήματος Ανδρών ΕΣΚΑΒΔΕ 2018-2019 (Α και Β κατηγορία).

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

  • 21/10/2018 17:00 ΓΥΜΝ ΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ – Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) 61 – 96
  • 21/10/2018 19:30 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93 52 – 54
  • 21/10/2018 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ – Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ 74 – 64
  • 20/10/2018 18:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. – Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ 56 – 64
  • 20/10/2018 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Α.Σ. ΛΕΩΝ – Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 75 – 47

Επόμενη αγωνιστική:

  • 27/10/2018 18:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93 – Α.Γ.Ο. ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ
  • 27/10/2018 17:00 ΔΑΚ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
  • 27/10/2018 18:30 ΔΑΚ ΑΕΡΟΓΕΦΥΡΑΣ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ – Α.Ε. ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ
  • 27/10/2018 18:00 ΔΑΚ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
  • 28/10/2018 18:00 ΔΑΚ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ Γ.Σ. ΧΑΡ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ(Β) – Α.Σ. ΛΕΩΝ

Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Β’ ΟΜΙΛΟΣ

  • 21/10/2018 17:00 ΔΑΚ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ – Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ 63 – 72
  • 20/10/2018 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ – ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. 65 – 51
  • 20/10/2018 20:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο. – ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 60 – 47
  • 20/10/2018 17:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. – Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ 78 – 60
  • 20/10/2018 18:00 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Α.Γ.Σ.Ι.(Β) – Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ 69 – 61

Επόμενη αγωνιστική:

  • 27/10/2018 16.00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΙΟΝΙΟΣ Α.Σ. – Κ.Α.Ε. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ
  • 27/10/2018 16:00 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΘΡΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΙΑΣ ΑΡΤΑΣ
  • 27/10/2018 16:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ – ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ Α.Ο.
  • 27/10/2018 15:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ – ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ.
  • 27/10/2018 18:00 ΝΈΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ – Α.Γ.Σ.Ι.(Β)

Β’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ

  • 21/10/2018 13:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β) – ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ 54 – 53
  • 21/10/2018 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ – Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ 58 – 59
  • 21/10/2018 20:00 ΔΑΚ ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ – ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ 42 – 72
  • 20/10/2018 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Α.Λ.Φ.Α. 93(Β) – ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ53 – 59
  • ΡΕΠΩ : ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ

Επόμενη αγωνιστική:

  • 27/10/2018 16:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ Π.Α.Σ. ΙΩΝΙΚΟΣ 80′ -Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ(Β)
  • 27/10/2018 15:00 ΔΑΚ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΑΚΤΙΟΣ ΑΠΟΛΛΩΝ – Β.Α.Ο. ΑΡΤΑΣ
  • 28/10/2018 15:30 ΚΛ. ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ – Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
  • 27/10/2018 14:00 ΔΑΚ ΑΓΡΙΝΙΟΥ ΦΙ.ΜΠΑ. ΠΗΓΑΣΟΣ – Α.Λ.Φ.Α. 93(Β)
  • ΡΕΠΩ : ΗΡΑΚΛΗΣ ΜΟΝΑΣΤΗΡΑΚΙΟΥ

Β’ ΑΝΔΡΩΝ –Β’ ΟΜΙΛΟΣ

  • 21/10/2018 16.00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ – Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ 47 – 71
  • 20/10/2018 16:00 ΔΑΚ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” 47 – 62
  • 21/10/2018 18:00 ΔΑΚ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ – Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ 37 – 63
  • 21/10/2018 15:00 ΚΛ. ΛΟΥΡΟΥ Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ 64 – 72
  • ΡΕΠΩ : Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ

Επόμενη αγωνιστική:

  • 27/10/2018 14:00 ΝΕΟ Τ9 ΑΡΤΑΣ Γ.Σ. ΑΡΤΑΣ “ΑΝΩ ΠΟΛΗ” – Α.Ο. ΑΛΥΚΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • 27/10/2018 18:00 ΚΛ. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Σ. ΜΟΛΟΣΣΩΝ
  • 27/10/2018 16:00 ΚΛ. ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ – Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
  • 27/10/2018 17:00 ΓΥΜΝ_ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑ Α.Γ.Ο. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο. ΛΟΥΡΟΥ
  • ΡΕΠΩ : ΑΙΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.