ΕΠΣ Π-Λ: Οι ώρες και τα γήπεδα του Α γύρου της Α ΕΠΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Α’ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Ε.Π.Σ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Αγωνιστικής περιόδου 2018-2019

Α’ ΓΥΡΟΣ

1η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ  ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/9/2018 16:00 ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 23/9/2018 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/9/2018 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/9/2018 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/9/2018 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/9/2018 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ  ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/9/2018 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 23/9/2018 16:00 ΑΓΙΑΣ

2η Αγωνιστική

  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/2018 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/2018 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/2018 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΣΑΒΒΑΤΟ 29/9/2018 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΑΟ ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018 16:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 30/9/2018 16:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ

3η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 16:00 ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 16:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ  ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 7/10/2018 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 6/10/2018 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

4η Αγωνιστική

  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 14/10/2018 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 13/10/2018 16:00 ΛΟΥΡΟΥ

5η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10/2018 16:00 ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10/2018 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10/2018 16:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10/2018 16:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10/2018 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10/2018 16:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10/2018 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΤΕΤΑΡΤΗ 17/10/2018 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ

6η Αγωνιστική

  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 16:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 21/10/2018 16:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 16:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 16:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 16:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ- Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 16:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 16:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 20/10/2018 16:00 ΠΛΑΓΙΑΣ

7η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 15:00 ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 27/10/2018 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ

8η Αγωνιστική

  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 4/11/2018 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 3/11/2018 15:00 ΑΓΙΑΣ

9η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 15:00 ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 11/11/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 10/11/2018 15:00 ΑΓΙΑΣ

10η Αγωνιστική

  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 18/11/2018 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • Α,Ο ΚΑΡΥΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 17/11/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

11η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 15:00 ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 25/11/2018 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 15:00 ΠΑΡΓΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 24/11/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ

12η Αγωνιστική

  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 2/12/2018 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 1/12/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ

13η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 15:00 ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ
  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 15:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΚΥΡΙΑΚΗ 9/12/2018 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2016 ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 8/12/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ

14η Αγωνιστική

  • Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 15:00 ΠΛΑΓΙΑΣ
  • Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 15:00 ΛΟΥΡΟΥ
  • ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΑΣ ΑΣ-Κ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΠΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 15:00 ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ
  • ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΣΑΒΒΑΤΟ 15/12/2018 15:00 ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 16/12/2018 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ

15η Αγωνιστική

  • ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2018 15:00 ΒΑΛΛΑΝ/ΧΗΣ
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2018 15:00 ΑΓΙΑΣ
  • ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2018 15:00 ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  • Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2018 15:00 ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ
  • ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ-Κ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2018 15:00 ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  • ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 ΑΠΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2018 15:00 ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  • ΠΑΣ ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ ΑΕΤΟΣ ΑΓΙΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2018 15:00 ΩΡΩΠΟΥ
  • ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ 22/12/2018 15:00 ΖΑΛΟΓΓΟΥ

Η Επιτροπή Πρωταθλήματος – Κυπέλλου

Ο Πρόεδρος: Κ. Τζίμας

Τα Μέλη: Σ. Κόκκαλης – Δ. Μαυροκέφαλος

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.