ΕΠΣ Π-Λ: Αναλυτικά το πρόγραμμα της Ά κατηγορίας (2017-2018)

Πραγματοποιήθηκαν σήμερα 05 Σεπτεμβρίου 2017 και ώρα 19:00 στα γραφεία της Ένωσης η κλήρωση για την  Ά κατηγορία της ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας για την νέα αγωνιστική χρονιά 2017-2018.

Την κλήρωση έκανε ο Πρόεδρος της επιτροπής Πρωταθλήματος και Κυπέλλου κ. Κωνσταντίνος Τζίμας, ο ΄Β Αντιπρόεδρος της Ένωσης κ. Σπύρος Κόκκαλης και ο Ταμίας κ. Δημητρίου Γεώργιος.

Διαβάστε επίσης:  ΕΠΣ Π-Λ: Τα Ζευγάρια του Κυπέλλου (Ά φάση)

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Α.Ε. ΦΩΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ
  2. Α.Ο. ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  3. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  4. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  5. ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο. ΡΙΑ
  6. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Α.Ε. ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  7. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓ. ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Α.Ο. ΠΛΑΓΙΑΣ
  8. Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  3. ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  6. ΑΟ ΡΙΑ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  7. Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  8. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ

3Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  2. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  3. ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ
  4. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  5. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  6. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  7. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΑΟ ΡΙΑ
  8. Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ

4Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  3. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  4. ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  5. ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  7. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  8. ΑΟ ΡΙΑ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

5Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  2. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  3. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  4. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  5. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ
  6. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  7. Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  8. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΑΟ ΡΙΑ

 

6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  3. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  4. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  5. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  6. ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  7. ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΑΟ ΡΙΑ
  8. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ

 

7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  2. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  3. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  4. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  5. Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  6. ΑΟ ΡΙΑ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  7. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ
  8. ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ- ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ

 

8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  3. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ- Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  4. ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΑΟ ΡΙΑ
  6. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  7. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  8. ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ

 

9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ- Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  2. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  3. Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  4. ΑΟ ΡΙΑ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  5. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  6. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  7. ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  8. ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

10Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  3. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΑΟ ΡΙΑ
  4. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  5. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  6. ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ
  8. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016- Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ

11Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ- Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  2. ΑΟ ΡΙΑ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  3. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ- Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  4. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  5. ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  6. ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ
  7. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  8. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016- ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

12Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΑΟ ΡΙΑ – Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  3. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  4. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  5. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ
  6. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  7. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  8. ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ

 

13Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  2. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – ΑΟ ΡΙΑ
  3. ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  4. ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  5. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  6. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ
  7. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ
  8. ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

14Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ
  2. ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ – ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  3. ΑΟ ΡΙΑ – ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ
  4. Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ – Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ
  5. Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ – ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016
  6. Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ – ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
  7. ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ – ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
  8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ

15Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

  1. Α.Ε ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ – ΠΑΣ ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ
  2. ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ
  3. Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ
  4. ΠΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ 2016 – ΑΟ ΡΙΑ
  5. ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ – Α.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  6. ΠΑΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ – Α.Ο ΠΛΑΓΙΑΣ
  7. ΕΡΜΗΣ ΚΑΝΑΛΙΟΥ – Α.Ο ΚΑΡΥΑΣ
  8. ΗΡΑΚΛΗΣ ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΓΑΣ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.