Α ΕΠΣ (6η Αγωνιστική)

ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 20/10/18 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:00

Β ΕΠΣ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική

Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 20/10/18 15:00
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00

Β ΕΠΣ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική

Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 20/10/18 16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 21/10/18 12:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 21/10/18 13:00
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 21/10/18 16:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 21/10/18 16:00

Γ ΕΠΣ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:30
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 12:00
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:30

Γ ΕΠΣ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική

Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 20/10/18 19:00
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 21/10/18 14:00
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 21/10/18 19:00
Ρεπό: Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.