Α ΕΠΣ (6η Αγωνιστική)

  • ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε. 0-3
  • Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΕΛΗΣ Θ. 5-1
  • ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. 1-4
  • ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α. 1-1
  • ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. 2-0
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΛΙΟΣ Μ. 2-2
  • Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ. 0-1
  • Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α. 3-0

Βαθμολογία:

1. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 14
2. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 14
3. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 14
4. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 12
5. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 11
6. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 11
7. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 10
8. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 9
9. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 8
10. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 7
11. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 5
12. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 5
13. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 5
14. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 4
15. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 1
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 0

Επόμενη αγωνιστική:

  • ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00
  • Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00
  • Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 27/10/18 18:00
  • ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 28/10/18 15:00
  • Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
  • Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 28/10/18 15:00
  • Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 28/10/18 15:00
  • ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 28/10/18 15:00

Β ΕΠΣ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική

  • Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 20/10/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 5-4
  • Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΖΙΑΚΑΣ Χ. 1-0
  • Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. 1-1
  • ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΝΕΟΣ Κ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. 3-3
  • Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ. 1-1
  • Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν. 4-2
  • Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π. 4-0
  • ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β. 0-4

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 16
2. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 16
3. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 15
4. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 14
5. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 11
6. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 8
7. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 8
8. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 7
9. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 7
10. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 5
11. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 5
12. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 4
13. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 4
14. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 4
15. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 4
16. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 3

Επόμενη αγωνιστική:

  • ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 27/10/18 15:00
  • ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00
  • ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00
  • ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
  • Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 28/10/18 15:00
  • Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
  • Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
  • Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 28/10/18 15:00

Β ΕΠΣ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 6η Αγωνιστική

  • Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π. 0-4
  • ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 21/10/18 12:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ. 4-0
  • ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 21/10/18 13:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 2-0
  • Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. 5-1
  • Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 21/10/18 16:00 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Γ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. 0-0
  • Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ Θ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. 3-3
  • Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Κ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε. 0-2
  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΣ Α., ΣΙΣΚΑΣ Π. 0-2

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 15
2. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 15
3. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 14
4. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 13
5. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 12
6. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 11
7. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 10
8. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 9
9. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 8
10. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 7
11. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 7
12. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 5
13. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 4
14. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3
15. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 1
16. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 27/10/18 15:00
  • ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 15:00
  • Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 27/10/18 15:00
  • ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 27/10/18 15:00
  • ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 27/10/18 16:00
  • ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00
  • Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 28/10/18 15:00
  • ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 28/10/18 19:00

Γ ΕΠΣ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική

  • Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. 3-1
  • Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
  • Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 12:00 ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-5
  • Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε. 2-2
  • Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε. 0-0
  • Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α. 3-1

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 10
2. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 10
3. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 9
4. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 8
5. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 7
6. Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 5
7. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 5
8. Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 4
9. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 3
10. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 3
11. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ 2
12. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
  • Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00
  • Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 04/11/18 12:00
  • Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/11/18 12:00
  • ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή 04/11/18 14:00
  • Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00

Γ ΕΠΣ (B ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική

  • Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε. 5-0
  • ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 20/10/18 19:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Χ. 0-5
  • ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 21/10/18 14:00 ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. 0-6
  • Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 6-4
  • ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 21/10/18 19:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. 3-0

Βαθμολογία:

1. ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 10
2. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 8
3. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 7
4. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 7
5. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 5
6. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 4
7. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 3
8. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
9. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ 2
10. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 0
11. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ 0

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 03/11/18 17:15
  • ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή 04/11/18 12:00
  • Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 04/11/18 14:00
  • Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 04/11/18 15:00
  • ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/11/18 18:30

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.