ΕΠΣ Ηπείρου: Αποτελέσματα και βαθμολογία (3-4/11)

Α ΕΠΣ (8η Αγωνιστική)

ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΘΑΝΑΣΙΑΣ Α. 1-0
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 03/11/18 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν. 2-0
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. 2-0
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΣΙΟΝΤΗΣ Α. 2-2
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Κυριακή 04/11/18 14:00 ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ., ΓΙΩΤΗΣ Κ. 2-0
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε. 1-0

Βαθμολογία:

1. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 18
2. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 17
3. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 17
4. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 14
5. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 14
6. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 14
7. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 13
8. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 12
9. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 12
10. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 11
11. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 8
12. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 6
13. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 5
14. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 5
15. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 4
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 0

Επόμενη αγωνιστική:

Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 10/11/18 17:15
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Κυριακή 11/11/18 15:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 11/11/18 15:00

Β ΕΠΣ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 8η Αγωνιστική

Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε., ΜΑΡΚΟΥ Χ. 2-0
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΓΚΕΛΗΣ Θ. 1-0
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. 3-1
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/11/18 12:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε. 2-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΜΑΤΑΚΟΥΛΗΣ Β. 1-1
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 2-1
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π., ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ. 7-0
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Τετάρτη 07/11/18 17:30 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ.

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 22
2. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 20
3. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 19
4. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 19
5. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 14
6. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 11
7. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 11
8. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 10
9. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 8
10. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 7
11. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 7
12. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 7
13. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 5
14. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 5
15. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 5
16. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 4

Επόμενη αγωνιστική:

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 10/11/18 15:00
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 10/11/18 15:00
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00

Β ΕΠΣ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 8η Αγωνιστική

Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΑΛΕΞΙΟΥ Π. 2-2
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΤΖΟΒΑΣ Λ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. 2-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΑΝΗΛΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α. 2-1
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/11/18 17:30 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΣΙΟΝΤΗΣ Α., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ. 2-0
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΚΕΛΗΣ Θ., ΜΑΡΚΟΥ Χ. 6-1
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ. 1-2
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 04/11/18 14:00 ΝΤΟΝΤΗΣ Σ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν. 0-0
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. 3-3

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 21
2. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 17
3. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 16
4. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 15
5. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 15
6. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 14
7. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 14
8. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 13
9. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 12
10. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 10
11. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 9
12. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 8
13. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 8
14. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3
15. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 3
16. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0

Επόμενη αγωνιστική:

ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 10/11/18 15:00
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ Κυριακή 11/11/18 15:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 11/11/18 15:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΛΟΓΓΑΔΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ ΑΝΗΛΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ EPIRUS SPORT Κυριακή 11/11/18 18:00

Γ ΕΠΣ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική

Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β., ΚΑΛΟΥΙΑΝ Φ., ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΥ Σ. 4-1
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ. 0-1
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 04/11/18 12:00 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ., ΚΑΤΣΙΟΣ Α. 2-2
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α. 0-1
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΣΙΣΚΑΣ Π., ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Λ. 0-3
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/11/18 17:15 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΣΗΠΑΚΗ Β. 3-2

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 13
2. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 12
3. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 11
4. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 11
5. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 10
6. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ 5
7. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 5
8. Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 5
9. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 4
10. Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 4
11. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 3
12. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0

Επόμενη αγωνιστική:

Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 11/11/18 12:00
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 12:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 11/11/18 12:00
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 11/11/18 13:00
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 11/11/18 15:00
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 11/11/18 15:00

Γ ΕΠΣ (B ΟΜΙΛΟΣ) 5η Αγωνιστική

Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/11/18 19:30 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Χ., ΓΚΑΛΙΟΣ Ε. 5-0
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/11/18 12:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΜΟΥΤΣΙΟΣ Β. 0-5
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή 04/11/18 12:00 ΜΠΟΣΙΑΣ Δ., ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ Ε., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΛΙΑΡΟΣ Π. 2-3
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 04/11/18 15:00 ΠΑΥΛΟΥ Ε., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΔΟΣΗΣ Β. 1-1
Ρεπό: Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ

Βαθμολογία:

1. ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 13
2. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 10
3. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 8
4. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 7
5. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 5
6. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 5
7. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 4
8. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 3
9. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
10. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ 2
11. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ 0

Επόμενη αγωνιστική:

ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ EPIRUS SPORT Σάββατο 10/11/18 17:00
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή 11/11/18 15:00
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ Κυριακή 11/11/18 15:00
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 11/11/18 17:15
Ρεπό: ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Αφήστε μια απάντηση

Η ηλ. διεύθυνση σας δεν δημοσιεύεται. Τα υποχρεωτικά πεδία σημειώνονται με *

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.