Α ΕΠΣ (7η Αγωνιστική)

ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Δ., ΠΑΝΟΣ Σ. 1-2
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ – ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΜΕΤΣΟΒΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΝΤΑΡΑΣ Β., ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο. 1-0
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ – Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΣΠΥΡΟΓΙΩΤΗΣ Δ. 1-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ – Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 27/10/18 18:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Β. 1-0
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ Κυριακή 28/10/18 15:00 ΖΑΜΠΑΛΑΣ Σ., ΛΙΟΝΤΟΣ Κ., ΠΑΝΟΣ Σ. 2-1
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ – ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ ΝΗΣΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΤΑΣΙΟΥΛΑ Ο. 3-0
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ – ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ Κυριακή 28/10/18 15:00 ΤΑΣΗΣ Γ., ΑΓΟΡΑΣ Κ., ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ. 1-4
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ Κυριακή 28/10/18 15:00 ΝΕΟΣ Κ., ΤΣΑΝΤΑΣ Δ., ΓΚΑΝΙΑΤΣΙΟΥ Ε. 1-1

Βαθμολογία:

1. ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ 17
2. Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ 14
3. ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ 14
4. Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ 14
5. ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ 14
6. Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ 12
7. ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 11
8. ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 11
9. Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ 10
10. ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 9
11. Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ 8
12. Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 6
13. Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 5
14. Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ 4
15. Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ 4
16. ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ 0

Επόμενη αγωνιστική:

ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ – Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Σάββατο 03/11/18 15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ – Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ – Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ – ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ – ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ Κυριακή 04/11/18 14:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ – Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00

Β ΕΠΣ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 7η Αγωνιστική

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ – Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 ΑΜΦΙΘΕΑΣ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΚΟΛΙΟΣ Μ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΜΑΡΟΥΛΗΣ Β. 5-2
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ – Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Ν., ΓΟΥΚΟΣ Κ., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. 2-0
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΖΩΟΔΟΧΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΖΙΑΚΑΣ Χ., ΜΑΡΚΟΥ Χ. 0-1
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00 ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ Α., ΚΟΛΛΙΑΣ Α., ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Δ. 2-0
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ – Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 28/10/18 15:00 ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΜΑΡΚΟΥ Χ., ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ. 2-0
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ – Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00 ΠΑΝΟΣ Ι., ΑΛΕΞΙΟΥ Π., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ. 0-8
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. – Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00 ΣΙΩΜΟΣ-ΓΚΙΖΑΣ Χ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ Π. 0-2
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ – Α.Π.Ο.Ε.Λ. ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ Κυριακή 28/10/18 15:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β., ΣΗΠΑΚΗ Β. 2-2

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 19
2. ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 18
3. Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 17
4. Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ 16
5. ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ 14
6. Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ 11
7. Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 8
8. Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ 7
9. Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ 7
10. ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ 7
11. ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ 7
12. Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ 5
13. ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ 5
14. Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. 5
15. Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 4
16. Α.Π.Ο.Ε.Λ. 4

Επόμενη αγωνιστική:

Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ – Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ ΚΡΥΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ – Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 – Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ – ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
Α.Π.Ο.Ε.Λ. – ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Κυριακή 04/11/18 12:00
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ – ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:00
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 – Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00

Β ΕΠΣ (Β ΟΜΙΛΟΣ) 7η Αγωνιστική

ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΠΟΥΛΟΣ Ι., ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ Μ., ΑΓΟΡΑΣ Κ. 0-3
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ – Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο) Σάββατο 27/10/18 16:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. 1-1
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ – Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Κ., ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΤΣΙΤΟΣ Μ. 2-0
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΣΙΑΜΕΤΗΣ Α., ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΓΚΕΛΗΣ Θ. 1-3
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΛΟΓΓΑΔΩΝ Σάββατο 27/10/18 16:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ Φ. 1-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ – Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 28/10/18 15:00 ΜΠΟΥΜΠΑΣ Κ., ΧΑΡΙΣΗΣ Ν., ΚΟΣΙΝΑΣ Ε. 0-1
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 28/10/18 18:00 ΜΠΑΔΗΜΑΣ Μ., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. 0-2
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ – Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 28/10/18 19:00 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ Γ., ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ. 1-3

Βαθμολογία:

1. Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ 18
2. Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 17
3. ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 15
4. Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ 13
5. ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY 13
6. ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ 13
7. ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ 12
8. Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ 11
9. ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 11
10. Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 8
11. Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ 7
12. Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ 7
13. ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ 7
14. Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 3
15. Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ 2
16. ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ 0

Επόμενη αγωνιστική:

Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ – Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ Σάββατο 03/11/18 15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ – Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ – ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ ΑΝΗΛΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ – ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/11/18 17:30
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ – Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ ΚΟΣΜΗΡΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ Κυριακή 04/11/18 14:00
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ – ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) Κυριακή 04/11/18 14:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ – ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 04/11/18 14:00

Γ ΕΠΣ (Α ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική

  • Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ – Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΜΠΑΝΤΗΣ Χ., ΠΑΥΛΟΥ Ε. 3-1
  • Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΑΣΦΑΚΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:30 ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ Π., ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ Χ., ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ν. 1-1
  • Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 12:00 ΓΙΩΤΗΣ Κ., ΚΑΣΣΟΣ Δ., ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΣ Ε. 1-5
  • Α.Ε.ΡΙΖΑΣ – Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΖΑΧΑΚΗΣ Χ., ΤΣΑΠΡΑΛΗ Ε. 2-2
  • Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ – Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΠΟΛΙΤΗΣ Ι., ΚΙΤΣΟΣ Χ., ΗΛΙΑ Ε. 0-0
  • Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 21/10/18 16:30 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Χ., ΤΣΙΤΟΣ Μ., ΠΕΤΡΟΥ Α. 3-1

Βαθμολογία:

1. Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 10
2. Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ 10
3. Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ 9
4. Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ 8
5. Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ 7
6. Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ 5
7. Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 5
8. Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ 4
9. ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ 3
10. Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ 3
11. Α.Ε.ΡΙΖΑΣ 2
12. Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ – Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Σάββατο 03/11/18 15:00
  • Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ – Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ Σάββατο 03/11/18 15:00
  • Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ – Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ ΑΣΦΑΚΑΣ Κυριακή 04/11/18 12:00
  • Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ – Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/11/18 12:00
  • ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ – Α.Ε.ΡΙΖΑΣ ΜΑΡΜΑΡΩΝ Κυριακή 04/11/18 14:00
  • Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ – Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ Κυριακή 04/11/18 15:00

Γ ΕΠΣ (B ΟΜΙΛΟΣ) 4η Αγωνιστική

  • Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ – Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ Σάββατο 20/10/18 16:00 ΚΥΡΙΑΖΗ Α., ΧΑΛΚΗΣ Μ., ΚΟΤΤΟΡΟΣ Ε. 5-0
  • ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ – ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 20/10/18 19:00 ΚΟΛΙΟΦΟΥΚΑΣ Γ., ΜΠΛΕΤΣΑΣ Μ., ΝΙΚΟΥ ΣΤΥΛΟΥ Χ. 0-5
  • ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 21/10/18 14:00 ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. 0-6
  • Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΜΗΛΕΑΣ Κυριακή 21/10/18 16:00 ΜΠΟΥΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΣ Ξ., ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ο., ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ Σ. 6-4
  • ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ – Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή 21/10/18 19:00 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Δ., ΒΑΣΔΕΚΗΣ Ν., ΓΑΤΣΟΜΑΛΟΣ Β. 3-0

Βαθμολογία:

1. ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 10
2. ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ 8
3. Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 7
4. Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 7
5. Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ 5
6. Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ 4
7. Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ 3
8. ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 3
9. Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ 2
10. Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ 0
11. ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ 0

Επόμενη αγωνιστική:

  • Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ – ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο 03/11/18 17:15
  • ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ – Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΠΕΔΙΝΗΣ Κυριακή 04/11/18 12:00
  • Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ – Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ Κυριακή 04/11/18 14:00
  • Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ – Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ Κυριακή 04/11/18 15:00
  • ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ – ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ Κυριακή 04/11/18 18:30

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.