ΕΠΟ: Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (17-18/02/18)

Πρόγραμμα:

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 12:00 Διαγόρας Αγ. Παρασκευής Χαλκίδα
  • 17.02. 15:00 Α.Ο. Παλαιοχώρας Ηρόδοτος

Αγωνιστική ημέρα: 24

  • 17.02. 15:00 Αγροτικός Αστέρας Αλμωπός Αριδαίας

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 17.02. 15:00 Αετός Ορφανού Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 ΑΟ Θήβα Ολυμπιακός Βόλου

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 17.02. 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Νέστος Χρυσούπολης

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 Αστέρας Αμαλιάδας Λεωνίδιο
  • 17.02. 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Ζάκυνθος

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Βελούχι Ρήγας Φεραίος
  • 17.02. 15:00 Βόλος Ν.Π.Σ. Οπούντιος Μαρτίνου
  • 17.02. 15:00 Γ.Σ. Αλμυρού Α.Ο. Σελλάνων

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 Διαγόρας Βραχνέικων Αχαϊκή

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Διγενής Νεοχωρίου Αστέρας Ιτέας

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 17.02. 15:00 Διδυμότειχο Ελπίς Σκουτάρεως

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Δόξα Κρανούλας Θεσπρωτός

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 17.02. 15:00 Δόξα Προσκυνητών Καβάλα

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 Εθνικός Πειραιώς Ιαλυσός

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Εθνικός Φιλιππιάδας Σκουφάς Κομποτίου

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 Ερμής Ζωνιανών Αιγάλεω
  • 17.02. 15:00 Ηλυσιακός Κηφισιά
  • 17.02. 15:00 Θύελλα Ραφήνας Τριγλία Ραφήνας
  • 17.02. 15:00 Ιωνικός ΠΑΟ Λουτρακίου
  • 17.02. 15:00 Καλαμάτα Τσικλητήρας Πύλου

Αγωνιστική ημέρα: 24

  • 17.02. 15:00 Καρδίας Α.Π.Ε. Λαγκαδά
  • 17.02. 15:00 Καρίτσα Πιερικός

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Καστοριά Νέος Αμφίλοχος

Αγωνιστική ημέρα: 24

  • 17.02. 15:00 Κιλκισιακός Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Λευκίμμη Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 17.02. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου Ορφέας Ξάνθης

Αγωνιστική ημέρα: 24

  • 17.02. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Άρης Παλαιοχωρίου
  • 17.02. 15:00 Μακεδονικός Ηρακλής 1908

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Μακεδονικός Φούφας Τηλυκράτης Λευκάδας

Αγωνιστική ημέρα: 24

  • 17.02. 15:00 Νάουσα Καμπανιακός

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Νίκη Βόλου Αμβρυσσέας

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 ΟΦ Ιεράπετρας Ατσαλένιος
  • 17.02. 15:00 Παναρκαδικός Πανηλειακός
  • 17.02. 15:00 Πανθηραϊκός Ερµιονίδα

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 17.02. 15:00 Πανλευκάδιος Ερμής Αμυνταίου

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 ΠΑΟ Βάρδας Παλληξουριακός
  • 17.02. 15:00 Πέλοπας Κιάτου Κερατσίνι
  • 17.02. 15:00 Ταμυναϊκός Αήττητος Σπάτων
  • 17.02. 15:00 Άγιος Ιερόθεος Φωστήρας

Αγωνιστική ημέρα: 17

  • 17.02. 15:00 Άρης Αβάτου Μ. Αλέξανδρος Καρπερής

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.02. 15:00 Ένωση Ασπροπύργου Προοδευτική
  • 17.02. 16:00 Διαγόρας Ρόδος
  • 18.02. 13:15 Παναργειακός Αιολικός

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.