Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής κατηγορίας ποδοσφαίρου:

Αγωνιστική ημέρα: 13

  • 16.12. 15:00 Βόλος Ν.Π.Σ. Διγενής Νεοχωρίου

Αγωνιστική ημέρα: 10

  • 16.12. 15:00 Ταμυναϊκός Παναργειακός
  • 16.12. 15:00 Τριγλία Ραφήνας Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

Αγωνιστική ημέρα: 13

  • 17.12. 14:00 Λευκίμμη Δόξα Κρανούλας

Αγωνιστική ημέρα: 10

  • 17.12. 15:00 Α.Ε. Μυλοποτάμου Ηρόδοτος
  • 17.12. 15:00 Α.Ο. Παλαιοχώρας Ερμής Ζωνιανών

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.12. 15:00 Α.Π.Ε. Λαγκαδά Εδεσσαϊκός

Αγωνιστική ημέρα: 10

  • 17.12. 15:00 Αετός Ορφανού Διδυμότειχο
  • 17.12. 15:00 Αιγάλεω Άγιος Ιερόθεος
  • 17.12. 15:00 Αιολικός Πανθηραϊκός

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.12. 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Μακεδονικός

Αγωνιστική ημέρα: 13

  • 17.12. 15:00 ΑΟ Θήβα Ρήγας Φεραίος
  • 17.12. 15:00 Αστέρας Παραποτάμου Σκουφάς Κομποτίου

Αγωνιστική ημέρα: 10

  • 17.12. 15:00 Αχαϊκή ΠΑΟ Βάρδας

Αγωνιστική ημέρα: 13

  • 17.12. 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων Α.Ο. Σελλάνων
  • 17.12. 15:00 Βελούχι Αμβρυσσέας
  • 17.12. 15:00 Γ.Σ. Αλμυρού Ολυμπιακός Βόλου

Αγωνιστική ημέρα: 10

  • 17.12. 15:00 Δόξα Προσκυνητών Νέστος Χρυσούπολης

Αγωνιστική ημέρα: 13

  • 17.12. 15:00 Εθνικός Φιλιππιάδας Ερμής Αμυνταίου

Αγωνιστική ημέρα: 10

  • 17.12. 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Μ. Αλέξανδρος Καρπερής
  • 17.12. 15:00 Ερμής Κιβερίου Αήττητος Σπάτων
  • 17.12. 15:00 Ερµιονίδα Θύελλα Ραφήνας
  • 17.12. 15:00 Ζάκυνθος Διαγόρας Βραχνέικων
  • 17.12. 15:00 Ζευγολατιού Προοδευτική

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.12. 15:00 Ηρακλής 1908 Καρίτσα

Αγωνιστική ημέρα: 10

  • 17.12. 15:00 Ιαλυσός Διαγόρας
  • 17.12. 15:00 Καλαμάτα Αστέρας Αμαλιάδας

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.12. 15:00 Καμπανιακός Αγροτικός Αστέρας

Αγωνιστική ημέρα: 13

  • 17.12. 15:00 Καστοριά Τηλυκράτης Λευκάδας

Αγωνιστική ημέρα: 10

  • 17.12. 15:00 Κερατσίνι Εθνικός Πειραιώς
  • 17.12. 15:00 Κηφισιά ΟΦ Ιεράπετρας
  • 17.12. 15:00 Λεωνίδιο Αστέρας Βλαχιώτη
  • 17.12. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Αγωνιστική ημέρα: 13

  • 17.12. 15:00 Μακεδονικός Φούφας Θεσπρωτός

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.12. 15:00 Νάουσα Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Αγωνιστική ημέρα: 13

  • 17.12. 15:00 Νίκη Βόλου Αστέρας Ιτέας

Αγωνιστική ημέρα: 10

  • 17.12. 15:00 Ορφέας Ξάνθης Καβάλα
  • 17.12. 15:00 Παλληξουριακός Παναρκαδικός
  • 17.12. 15:00 Πανηλειακός Τσικλητήρας Πύλου

Αγωνιστική ημέρα: 13

  • 17.12. 15:00 Πανλευκάδιος Νέος Αμφίλοχος

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.12. 15:00 Πιερικός Καρδίας

Αγωνιστική ημέρα: 10

  • 17.12. 15:00 Ρόδος Ιωνικός

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 17.12. 15:00 Φίλιππος Αλεξάνδρειας Άρης Παλαιοχωρίου

Αγωνιστική ημέρα: 10

  • 17.12. 15:00 Φωστήρας Ηλυσιακός
  • 17.12. 15:00 Άρης Αβάτου Απόλλων Παραλιμνίου
  • 17.12. 15:00 Ένωση Ασπροπύργου Πέλοπας Κιάτου

Αγωνιστική ημέρα: 8

  • 19.12. 13:30 Παναργειακός Διαγόρας Αγ. Παρασκευής

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.