ΕΠΟ: Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (11/03/18)

Πρόγραμμα: 

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.03. 15:00 Α.Ε. Μυλοποτάμου Αιγάλεω

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.03. 15:00 Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Νέος Αμφίλοχος
  • 11.03. 15:00 Α.Ο. Σελλάνων Αστέρας Ιτέας

Αγωνιστική ημέρα: 27

  • 11.03. 15:00 Α.Π.Ε. Λαγκαδά Καμπανιακός

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.03. 15:00 Αήττητος Σπάτων Τριγλία Ραφήνας

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.03. 15:00 ΑΟ Θήβα Βελούχι
  • 11.03. 15:00 Αστέρας Παραποτάμου Δόξα Κρανούλας

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.03. 15:00 Ατσαλένιος Φωστήρας

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.03. 15:00 Αχιλλέας Φαρσάλων Διγενής Νεοχωρίου
  • 11.03. 15:00 Γ.Σ. Αλμυρού Νίκη Βόλου

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.03. 15:00 Διαγόρας Εθνικός Πειραιώς
  • 11.03. 15:00 Διαγόρας Αγ. Παρασκευής Παναργειακός
  • 11.03. 15:00 Διαγόρας Βραχνέικων Αστέρας Βλαχιώτη

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 11.03. 15:00 Δόξα Προσκυνητών Αετός Ορφανού

Αγωνιστική ημέρα: 27

  • 11.03. 15:00 Εδεσσαϊκός Μακεδονικός

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.03. 15:00 Εθνικός Φιλιππιάδας Μακεδονικός Φούφας

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 11.03. 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Νέστος Χρυσούπολης

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.03. 15:00 Ερμής Αμυνταίου Τηλυκράτης Λευκάδας

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.03. 15:00 Ερμής Κιβερίου Αιολικός
  • 11.03. 15:00 Ζευγολατιού Κερατσίνι
  • 11.03. 15:00 Ηλυσιακός Άγιος Ιερόθεος
  • 11.03. 15:00 Ηρόδοτος Κηφισιά
  • 11.03. 15:00 Θύελλα Ραφήνας Πανθηραϊκός
  • 11.03. 15:00 Ιωνικός Πέλοπας Κιάτου

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 11.03. 15:00 Καβάλα Μ. Αλέξανδρος Καρπερής

Αγωνιστική ημέρα: 27

  • 11.03. 15:00 Καρδίας Καρίτσα
  • 11.03. 15:00 Κιλκισιακός Αγροτικός Αστέρας

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 11.03. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου Απόλλων Παραλιμνίου

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.03. 15:00 Ολυμπιακός Βόλου Αμβρυσσέας
  • 11.03. 15:00 Οπούντιος Μαρτίνου Ρήγας Φεραίος

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 11.03. 15:00 Ορφέας Ξάνθης Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.03. 15:00 ΟΦ Ιεράπετρας Ερμής Ζωνιανών
  • 11.03. 15:00 Παλληξουριακός Ζάκυνθος
  • 11.03. 15:00 Παναρκαδικός Καλαμάτα
  • 11.03. 15:00 Πανηλειακός Λεωνίδιο
  • 11.03. 15:00 ΠΑΟ Βάρδας Αστέρας Αμαλιάδας
  • 11.03. 15:00 ΠΑΟ Λουτρακίου Ιαλυσός

Αγωνιστική ημέρα: 27

  • 11.03. 15:00 Πιερικός Αλμωπός Αριδαίας

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.03. 15:00 Προοδευτική Ρόδος

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.03. 15:00 Σκουφάς Κομποτίου Θεσπρωτός

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.03. 15:00 Τσικλητήρας Πύλου Αχαϊκή

Αγωνιστική ημέρα: 27

  • 11.03. 15:00 Φίλιππος Αλεξάνδρειας Νάουσα

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.03. 15:00 Χαλκίδα Ερµιονίδα

Αγωνιστική ημέρα: 20

  • 11.03. 15:00 Άρης Αβάτου Διδυμότειχο

Αγωνιστική ημέρα: 27

  • 11.03. 15:00 Άρης Παλαιοχωρίου Ηρακλής 1908

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.