ΕΠΟ: Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (10-11/02/18)

Πρόγραμμα: 

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 10.02. 15:00 Βόλος Ν.Π.Σ. Νίκη Βόλου

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 10.02. 15:00 Κερατσίνι Διαγόρας
  • 11.02. 15:00 Α.Ε. Μυλοποτάμου Ατσαλένιος

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Δόξα Κρανούλας

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Α.Ο. Παλαιοχώρας Άγιος Ιερόθεος

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Α.Π.Ε. Λαγκαδά Κιλκισιακός

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Αήττητος Σπάτων Παναργειακός
  • 11.02. 15:00 Αιγάλεω Ηλυσιακός
  • 11.02. 15:00 Αιολικός Θύελλα Ραφήνας

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Καρίτσα

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Αμβρυσσέας ΑΟ Θήβα

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Αετός Ορφανού

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Αστέρας Ιτέας Βελούχι

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Αχαϊκή Παναρκαδικός

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου Δόξα Προσκυνητών

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Ερμής Αμυνταίου Αστέρας Παραποτάμου

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Ερμής Κιβερίου Χαλκίδα
  • 11.02. 15:00 Ερµιονίδα Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
  • 11.02. 15:00 Ζάκυνθος ΠΑΟ Βάρδας
  • 11.02. 15:00 Ζευγολατιού ΠΑΟ Λουτρακίου

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Ηρακλής 1908 Καρδίας

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Ηρόδοτος Ερμής Ζωνιανών

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Θεσπρωτός Καστοριά

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Ιαλυσός Ιωνικός

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Καβάλα Ελπίς Σκουτάρεως

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Καλαμάτα Αστέρας Βλαχιώτη

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Καμπανιακός Μακεδονικός

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Λευκίμμη Μακεδονικός Φούφας

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Λεωνίδιο Διαγόρας Βραχνέικων

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Αγροτικός Αστέρας

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Καρπερής Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Νέος Αμφίλοχος Εθνικός Φιλιππιάδας

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Άρης Αβάτου

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Ολυμπιακός Βόλου Αχιλλέας Φαρσάλων
  • 11.02. 15:00 Οπούντιος Μαρτίνου Διγενής Νεοχωρίου

Αγωνιστική ημέρα: 16

  • 11.02. 15:00 Ορφέας Ξάνθης Διδυμότειχο

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Πανηλειακός Παλληξουριακός

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Πιερικός Εδεσσαϊκός

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Προοδευτική Πέλοπας Κιάτου

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Ρήγας Φεραίος Γ.Σ. Αλμυρού

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Ταμυναϊκός Πανθηραϊκός

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 11.02. 15:00 Τηλυκράτης Λευκάδας Πανλευκάδιος

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Τσικλητήρας Πύλου Αστέρας Αμαλιάδας
  • 11.02. 15:00 Φωστήρας ΟΦ Ιεράπετρας

Αγωνιστική ημέρα: 23

  • 11.02. 15:00 Άρης Παλαιοχωρίου Νάουσα

Αγωνιστική ημέρα: 15

  • 11.02. 15:00 Ένωση Ασπροπύργου Εθνικός Πειραιώς

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.