ΕΠΟ: Το πρόγραμμα αγώνων για τη 2η φάση του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών ομάδων περιόδου 2017-2018

Διενεργήθηκε στα γραφεία της Ελληνικής Ποδοσφαιρικής Ομοσπονδίας στο πάρκο Γουδή η κλήρωση του αγωνιστικού προγράμματος για τη 2η φάση του Κυπέλλου Ερασιτεχνικών ομάδων περιόδου 2017-2018.

ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΠΕΡΙΟΔΟΥ 2017-2018

ΑΠΟΤΕΣΜΑΤΑ ΚΛΗΡΩΣΗΣ 1ης 2ης & 3ης ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗΣ

1ος   ΟΜΙΛΟΣ

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 11.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:00

  • ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ           ΘΡΑΚΗ ΦΕΡΩΝ Γ.Σ.
  • ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ. ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ Α.Π.Σ.
  • ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ Π.Σ. ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 25.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:30

4                                Νικητής αγώνα 3                                 Νικητής αγώνα 1

να 2 περνά στην 3η αγωνιστκή άνευ αγώνα

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 09.05.2018,  ώρα έναρξης: 17:00

5                                Νικητής αγώνα 4                                 Νικητής αγώνα 2

2ος   ΟΜΙΛΟΣ

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 11.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:00

  • Μ. ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΜΑΘ. ΜΑΥΡΟΒΟΥΝΙΟΥ ΔΟΞΑ Α.Σ
  • ΕΠΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Γ.Σ.
  • ΑΝΑΓ/ΣΗ ΠΛΑΓΙΑΣ Α.Π.Ο. ΕΘΝΙΚΟΣ Ν. ΚΕΡΑΜΙΔΙΟΥ Π.Σ.

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 25.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:30

  • Νικητής αγώνα 3 Νικητής αγώνα 1

να 2 περνά στην 3η αγωνιστκή άνευ αγώνα

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 09.05.2018,  ώρα έναρξης: 17:00

  • Νικητής αγώνα 4 Νικητής αγώνα 2

3ος   ΟΜΙΛΟΣ

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 11.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:00

  • ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ Α.Σ. ΑΓΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΥ Ο.Φ.
  • ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ Α.Ο.Ν. ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ
  • ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΦΙΛΕΛΛΗΝΕΣ ΠΕΤΑ Α.Ο.
  • ΠΥΡΣΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΠΟΛΥΚΑΡΠΗΣ

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 25.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:30

  • Νικητής αγώνα 1 Νικητής αγώνα 4
  • Νικητής αγώνα 3 Νικητής αγώνα 2

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 09.05.2018,  ώρα έναρξης: 17:00

7                                Νικητής αγώνα 5                                 Νικητής αγώνα 6

4ος   ΟΜΙΛΟΣ

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 11.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:00

  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ Α.Ο. ΚΑΛΑΠΟΔΙΟΥ Α.Ο.
  • ΣΕΛΛΑΝΩΝ Α.Ο. Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ Γ.Σ.
  • ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ Α.Σ. ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ Α.Ο.

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 25.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:30

  • Νικητής αγώνα 3 Νικητής αγώνα 1

να 2 περνά στην 3η αγωνιστκή άνευ αγώνα

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 09.05.2018,  ώρα έναρξης: 17:00

  • Νικητής αγώνα 4 Νικητής αγώνα 2

5ος   ΟΜΙΛΟΣ

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 11.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:00 Δεν διεξάγεται

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 25.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:30

  • ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ Α.Ο. ΤΣΙΛΙΒΗ Α.Ο.
  • ΕΠΣ ΗΛΕΙΑΣ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ Α.Ο.

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 09.05.2018,  ώρα έναρξης: 17:00

  • Νικητής αγώνα 1 Νικητής αγώνα 2

6ος   ΟΜΙΛΟΣ

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 11.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:00 Δεν διεξάγεται

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 25.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:30

  • ΗΡΑΚΛΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ ΚΗΦΙΣΙΑ Α.Ε.
  • ΑΝΤΙΜΑΧΟΣ ΚΑΡΑΒΑ Α.Ο.

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 09.05.2018,  ώρα έναρξης: 17:00

  • Νικητής αγώνα 1 Νικητής αγώνα 2

7ος   ΟΜΙΛΟΣ

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 11.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:00

  • ΕΠΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο.
  • ΕΠΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΩΝΑ Π.Ο.
  • ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠΟ

Σημείωση: το σωματείο ΒΑΘΥΛΛΟΥ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ περνά στην 2η αγωνιστική άνευ αγώνα

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 25.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:30

  • Νικητής αγώνα 3 Νικητής αγώνα 2
  • Νικητής αγώνα 1 ΒΑΘΥΛΛΟΥ ΠΑΝΣΑΜΙΑΚΟΣ Π.Ο.

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 09.05.2018,  ώρα έναρξης: 17:00

  • Νικητής αγώνα 5 Νικητής αγώνα 6

8ος   ΟΜΙΛΟΣ

1η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 11.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:00 Δεν διεξάγεται

2η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 25.04.2018,  ώρα έναρξης: 16:30

1 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο.Φ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑ Α.Ο. 2 ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ Α.Ο. ΜΑΛΙΩΝ Π.Α.Ν.Ο.

3η  ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ : 09.05.2018,  ώρα έναρξης: 17:00

3                                Νικητής αγώνα 1                                 Νικητής αγώνα 2

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.