ΕΠΟ: Τα αποτελέσματα και η βαθμολογία της Γ Εθνικής (03-04/03/18)

Αποτελέσματα:

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 04.03. 15:00 Αετός Ορφανού Ελπίς Σκουτάρεως 2 : 5

Αγωνιστική ημέρα: 18

  • 04.03. 15:00 Αιγάλεω Κηφισιά 3 : 1
  • 04.03. 15:00 Αιολικός Τριγλία Ραφήνας 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 26

  • 04.03. 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Άρης Παλαιοχωρίου 0 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 22

  • 04.03. 15:00 Αμβρυσσέας Οπούντιος Μαρτίνου 5 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 18

  • 04.03. 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Παναρκαδικός 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 22

  • 04.03. 15:00 Αστέρας Ιτέας Ρήγας Φεραίος 2 : 0
  • 04.03. 15:00 Βελούχι Αχιλλέας Φαρσάλων 1 : 3
  • 04.03. 15:00 Γ.Σ. Αλμυρού ΑΟ Θήβα 3 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 18

  • 04.03. 15:00 Διαγόρας Βραχνέικων ΠΑΟ Βάρδας 3 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 22

  • 04.03. 15:00 Διγενής Νεοχωρίου Α.Ο. Σελλάνων 0 : 1
  • 04.03. 15:00 Δόξα Κρανούλας Σκουφάς Κομποτίου 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 04.03. 15:00 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 22

  • 04.03. 15:00 Εθνικός Φιλιππιάδας Πανλευκάδιος 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 18

  • 04.03. 15:00 Ερμής Ζωνιανών Α.Ε. Μυλοποτάμου 1 : 1
  • 04.03. 15:00 Ερµιονίδα Αήττητος Σπάτων 1 : 0
  • 04.03. 15:00 Ζάκυνθος Τσικλητήρας Πύλου 3 : 1
  • 04.03. 15:00 Ηλυσιακός ΟΦ Ιεράπετρας 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 22

  • 04.03. 15:00 Θεσπρωτός Νέος Αμφίλοχος 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 18

  • 04.03. 15:00 Θύελλα Ραφήνας Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 4 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 26

  • 04.03. 15:00 Καμπανιακός Ηρακλής 1908 2 : 4
  • 04.03. 15:00 Καρίτσα Κιλκισιακός 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 22

  • 04.03. 15:00 Καστοριά Αστέρας Παραποτάμου 0 : 3
  • 04.03. 15:00 Λευκίμμη Ερμής Αμυνταίου 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 18

  • 04.03. 15:00 Λεωνίδιο Αχαϊκή 0 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 26

  • 04.03. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Πιερικός 0 : 2
  • 04.03. 15:00 Νάουσα Α.Π.Ε. Λαγκαδά 0 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 04.03. 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Καβάλα 2 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 18

  • 04.03. 15:00 Παναργειακός Ερμής Κιβερίου 1 : 0
  • 04.03. 15:00 Πέλοπας Κιάτου Ζευγολατιού 3 : 0
  • 04.03. 15:00 Ταμυναϊκός Χαλκίδα 0 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 22

  • 04.03. 15:00 Τηλυκράτης Λευκάδας Α.Ε.Π. Καραγιαννίων 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 18

  • 04.03. 15:00 Φωστήρας Ηρόδοτος 0 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 04.03. 15:00 Άρης Αβάτου Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 4 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 18

  • 04.03. 15:00 Ένωση Ασπροπύργου ΠΑΟ Λουτρακίου 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 03.03. 15:00 Απόλλων Παραλιμνίου Ορφέας Ξάνθης 4 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 22

  • 03.03. 15:00 Βόλος Ν.Π.Σ. Ολυμπιακός Βόλου 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 19

  • 03.03. 15:00 Διδυμότειχο Δόξα Προσκυνητών 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 18

  • 03.03. 15:00 Ιαλυσός Προοδευτική 2 : 0

Βαθμολογία: 

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.