Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΟ οι διαιτητές της 2ης αγωνιστικής στην Γ Εθνική κατηγορία Γυναικών του Πρωταθλήματος 2017-2018  (26/11/17 – 15:00)

2 1.1 26/11/17 15:00 ΑΝΘΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΒΑΛΑ 86 ΑΟ ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ

  • ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΞΑΝΘΗΣ ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ ΕΜΙΡ ΚΕΧΑΓΙΑ ΞΑΝΘΗΣ

2 1.1 26/11/17 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣΣ 2015 ΔΟΞΑ 2016 ΠΣ

  • ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

2 1.2 26/11/17 15:00 Β’ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΑΟΓ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΕΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΑΣ

  • ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2 1.2 26/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΧΛΟΗΣ ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ

  • ΜΠΑΛΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΖΙΩΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΑΝΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

2 1.3 26/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟ ΑΟ ΣΕΙΡΗΝΑ

  • ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΜΙΖΑΛΟΥ ΚΑΛΛΙΡΡΟΗ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΚΟΤΡΩΤΣΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

2 1.3 26/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΑΠΣ

  • ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΡΑΠΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΛΙΑΜΙΡΑΣ  ΛΑΜΠΡΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

2 1.4 26/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΛΕΧΑΙΟΥ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ 2013 ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΜΙΔΕΑΣ ΑΟ

  • ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΜΠΑΛΑΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΛΙΩΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

2 1.4 26/11/17 11:30 ΤΚ ΚΥΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ ΑΟ ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΑΟ

  • ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

2 1.5 26/11/17 15:00 ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ

  • ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΡΟΖΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

2 1.6 26/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΕ ΖΩΓΡΑΦΟΥ(ΑΕΖΙΓΑ)

  • ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ ΤΣΩΝΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

2 1.6 26/11/17 15:15 ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΑΟ ΑΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ

  • ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

2 1.6 26/11/17 15:00 ΔΗΜ. Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΑΠΌ

  • ΚΟΤΤΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΕΥΒΟΙΑΣ ΝΕΓΡΗΣ ΑΒΡΑΑΜ ΕΥΒΟΙΑΣ ΤΣΑΛΛΑ ΗΛΙΑΝΝΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

2 1.7 26/11/17 12:00 ΔΗΜ. ΡΟΥΦ ΑΟ ΑΘΗΝΑ ΑΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ

  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΠΑΛΑΓΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ

2 1.7 26/11/17 11:00 ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΠΌ

  • ΜΗΤΣΗ ΕΥΘΑΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ ΒΑΛΒΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΧΩΠΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ

2 1.8 26/11/17 15:00 ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΑΟ ΧΑΝΙΑ ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

  • ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2 1.8 26/11/17 15:00 KIDO (ΙΔΙΩΤΙΚΟ) ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ ΠΟΙ

  • ΚΟΥΚΟΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΠΑΝΤΑ ΕΙΡΗΝΗ ΧΑΝΙΩΝ ΚΩΣΤΑΜΕΝΑ ΕΛΕΝΗ ΧΑΝΙΩΝ

2 1.9 25/11/17 15:00 ΔΗΜ. ΑΝΤΑΓΟΡΑ ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ ΑΟ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΑΕ

  • ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΑΛΕΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

2 1.9 26/11/17 14:00 ΔΗΜ. ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΠΌ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ ΑΟ

  • ΔΗΜΑΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΠΑΓΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ