Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης στη Γ’ Εθνική.

1ος όμιλος

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α.Ε.

  1. ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΚΕΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΧΡΥΣΟΥ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΙΟΥ ΑΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΑΠΣ

  1. ΤΣΑΛΟΥΧΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  2. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  4. ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

24/02/18 15:00 ΓΗΠ ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ

  1. ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
  2. ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  3. ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  4. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ

  1. ΚΙΓΙΝΤΖΗ ΕΝΓΚΙΝ ΞΑΝΘΗΣ
  2. ΚΟΥΛΑ ΧΟΥΣΕΙΝ ΞΑΝΘΗΣ
  3. ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  4. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΡΑΜΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΜΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ

  1. ΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  2. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  3. ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  4. ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡ/ΡΙΟΥ ΑΠΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

  1. ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  2. ΠΑΣΤΙΑΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΔΡΑΜΑΣ
  3. ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  4. ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΒΡΟΥ

2ος όμιλος

25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΜΦΑΟ

  1. ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ
  2. ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  3. ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  4. ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΑΣ ΑΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ

  1. ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  2. ΜΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  3. ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  4. ΧΑΡΙΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΣ

  1. ΧΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ

  1. ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  2. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  4. ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠO Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ

  1. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  2. ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  3. ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  4. ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΣΤ ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ

  1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
  2. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  3. ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  4. ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

25/02/18 15:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ

  1. ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  2. ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  3. ΠΑΡΑΦΕΣΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  4. ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

3ος όμιλος

25/02/18 15:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ

  1. ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  2. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  4. ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

25/02/18 15:00 Γ.ΠΟΔΟΣΦ.ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΣ

  1. ΤΟΜΠΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  2. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  3. ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  4. ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤΝΙΑΣ

25/02/18 14:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ

  1. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  2. ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  3. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  4. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Ν.ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ

  1. ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ
  2. ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  3. ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  4. ΦΡΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΣΤΑΔΙΟ ΑΡΤΑΣ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ

  1. ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ

  1. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  2. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  3. ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  4. ΚΑΡΑΚΕΛΙΔΗΣ ΔΑΜΙΑΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

4ος όμιλος

25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

  1. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  4. ΦΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΣΤ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΒΟΛ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

  1. ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠΟΚ

  1. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  4. ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΟΦ ΑΛΜΥΡΟΥ Γ.Σ.

  1. ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  2. ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  3. ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  4. ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ

  1. ΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
  2. ΚΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
  3. ΜΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ
  4. ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΑΠO ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ

  1. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  2. ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

5ος όμιλος

25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΥΛΟΥ ΠΥΛΟΥ ΑΟ ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΑΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ

  1. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  2. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  3. ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  4. ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΚΗ ΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣΠΑΝΟΠ

  1. ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΤΖΙΛΙΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  4. ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

25/02/18 14:30 ΔΗΜ.ΣΤ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ

  1. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  2. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  4. ΛΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΔΑΝΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΑΟ

  1. ΑΝΟΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  2. ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  3. ΠΑΝΑΓΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  4. ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

25/02/18 13:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ

  1. ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  2. ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  3. ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  4. ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

6ος όμιλος

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΝΙΚΑΙΑΣ(ΠΡΟΟΔΕΥΤ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Α.Π.Ο.

  1. ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  2. ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  4. ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

24/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟΥ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ

  1. ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΙΑΛΥΣΟΥ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑ ΑΟ

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  2. ΣΚΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  3. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  4. ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

  1. ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  2. ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  3. ΨΑΡΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
  4. ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

25/02/18 14:30 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ ΑΣ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926 ΓΠΣ

  1. ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

7ος όμιλος

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΣΠΑΤΩΝ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ

  1. ΜΠΑΡΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ
  4. ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ

  1. ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  2. ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ
  3. ΖΕΡΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  4. ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΑΚ ΛΕΡΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠO

  1. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  2. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  3. ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  4. ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ AE ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΦΣΑ

  1. ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  2. ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  3. ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  4. ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO

  1. ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  3. ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  4. ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

8ος όμιλος

25/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

  1. ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

25/02/18 15:00 ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ

  1. ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  2. ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  3. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  4. ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  2. ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  3. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ

  1. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  2. ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

25/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΤΑΥΡΟΥ ΣΠ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠO ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

  1. ΚΟΡΔΟΛΑΙΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  3. ΣΟΦΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.