ΕΠΟ: Οι διαιτητές στην Γ Εθνική (24/03/18)

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης στη Γ’ Εθνική.

2ος όμιλος

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ

  1. ΦΩΤΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  2. ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  3. ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  4. ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ

  1. ΜΠΟΥΤΣΙΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

24/03/18 15:00 ΓΗΠ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΕΥΟΣΜΟΥ

  1. ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  2. ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  3. ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  4. ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛ.ΗΜΑΘ

  1. ΣΤΟΛΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  2. ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  3. ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

24/03/18 15:00 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ  ΑΛΕΞ/ΑΣ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ

  1. ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  2. ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  3. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  4. ΣΗΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  ΑΠO

  1. ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΤΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΣ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ  ΜΦΑΟ

  1. ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  2. ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  3. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  4. ΝΑΛΜΠΑΝΤΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

3ος όμιλος

24/03/18 15:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

  1. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  2. ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  4. ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ

  1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΘΩΜΑΣ ΠΕΛΛΑΣ
  2. ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  3. ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  4. ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

24/03/18 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ

  1. ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ Ν.ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

  1. ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  2. ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  3. ΚΟΛΛΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  4. ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014  ΑΟΝ

  1. ΡΟΥΣΣΟΣ-ΜΠΕΚΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  2. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  3. ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  4. ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣΚ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ

  1. ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ
  2. ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  4. ΜΠΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

4ος όμιλος

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΡΠΕΝΗΣΙΟΥ ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠΟK ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ

  1. ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ ΝΙΑΣ
  2. ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  3. ΛΙΑΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  4. ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΘΗΒΩΝ Η ΘΗΒΑ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

  1. ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Γ.Σ. ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΑΠO

  1. ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  2. ΤΖΙΑΜΠΑΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  3. ΜΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  4. ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΥΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΑΟ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΑΣ

  1. ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  2. ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  3. ΣΑΛΤΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  4. ΝΤΖΑΘΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

28/03/18 15:00 ΣΤΑΔΙΟ ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΟ

  1. ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΪΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  3. ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  4. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

5ος όμιλος

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΥΛΟΥ ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ  ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  ΠΥΡΓΟΥ

  1. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  2. ΝΙΚΑ ΙΩΣΗΦ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  3. ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  4. ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

24/03/18 14:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ  ΑΟ

  1. ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  2. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  3. ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  4. ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΑΟ ΖΑΚΥΝΘΙΑΚΟΣ 1961  ΑΠΣ

  1. ΤΑΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  2. ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  3. ΤΣΙΛΙΚΑΣ  ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  4. ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑ.- ΠΑΝΟΠ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ Τ

  1. ΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  2. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  3. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  4. ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΟΛΑΩΝ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ  ΑΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ

  1. ΚΟΛΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  2. ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  4. ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ

  1. ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  2. ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  3. ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  4. ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

6ος όμιλος

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ  (ΠΡΟΟΔ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΝΕΟΛΑΙΑ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΟ

  1. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΜΕΣΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  4. ΚΑΣΚΑΝΤΙΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ

  1. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  2. ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  3. ΤΣΕΤΣΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  4. ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜΟΤ.ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ (ΙΩΝ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΡΟΔΟΣ ΑΣ

  1. ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΚΟΡΤΕΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο.

  1. ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  2. ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  3. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  4. ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΦΛΩΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΙΑΤΟΥ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926  ΓΠΣ ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ- ΔΟΞΑ ΑΟ

  1. ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  2. ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
  3. ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  4. ΛΑΓΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΧΑΙΑΣ

7ος όμιλος

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΣΠΑΤΩΝ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ  ΑΟ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ

  1. ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ
  2. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ
  3. ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

24/03/18 15:00 ΓΗΠ ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΓ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ  ΑΟ

  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΟΥ
  3. ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

24/03/18 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΑΠΟ  ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΕ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ

  1. ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  4. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

24/03/18 15;00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΦΣΑ

  1. ΚΑΡΥΟΦΥΛΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  2. ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΥΡΩΝ  ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ

  1. ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΚΟΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

8ος όμιλος

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ

  1. ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  2. ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  3. ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  4. ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

  1. ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕ

  1. ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  2. ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  3. ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  4. ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΟ

  1. ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  2. ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  3. ΧΟΪΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

24/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ  ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

  1. ΧΑΡΑΛΑΜΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  2. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  3. ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  4. ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.

error: Content is protected !!