Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης στη Γ’ Εθνική.

1ος όμιλος

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α.Ε. ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡ/ΡΙΟΥ  ΑΠΣ

  • ΚΙΟΤΖΕΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΚΥΡΙΑΚΟΥΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΜΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

  • ΠΑΛΙΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΟΥΦΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΣΕΧΕΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΑΖΑΝΤΖΙΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ

  • ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

21/01/18 15:00 ΓΗΠ. ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA  ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ

  • ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΒΡΟΥ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΧΡΥΣΟΥ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ  ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ

  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

21/01/18 15:00 ΓΗΠ.ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΟΞΑ  ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΑΠΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ  ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ

  • ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΗΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΓΚΟΝΤΟΛΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2ος όμιλος

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΝΙΚΖΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  ΑΠO

  • ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΚΑΜΠΟΥΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

21/01/18 15:00 ΣΤ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ

  • ΚΑΤΟΠΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΣΑΜΟΥ
  • ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

21/01/18 15:00 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΑΣ  ΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ  ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ

  • ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ

  • ΧΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ  ΕΥΟΣΜΟΥ

  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ

  • ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΝΙΚΟΛΑΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

3ος όμιλος

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ  ΚΑΛ ΚΑΡΑ/ΝΙΩΝ ΑΕΠ

  • ΣΙΝΤΟΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΤΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  • ΚΟΥΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΣΤ. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Ν.ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ

  • ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  ΓΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ

  • ΓΡΑΤΣΑΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΝΤΑΛΟΥΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΡΟΝΤΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ

  • ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.  ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΓΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ

  • ΡΟΥΣΣΟΣ-ΜΠΕΚΕΡΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΝΤΟΜΑΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΓΕΩΡΓΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

21/01/18 14:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ

  • ΝΕΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΔΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

4ος όμιλος

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΘΗΒΩΝ ΘΗΒΑ ΑΟ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ

  • ΦΙΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΡΩΣΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΘΗΝΩΝ

21/01/18 15:00 ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΚΑΡΔ. ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ

  • ΜΠΛΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΓΑΚΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΑΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΑΠO

  • ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΤΣΑΠΡΑΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΠΑΤΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

21/01/18 15:00 ΣΤ.ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

  • ΤΣΙΜΕΝΤΕΡΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΠΟΥΓΚΑΚΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΥ Γ.Σ. ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠΟΚ

  • ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΤΖΙΟΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΟΦ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

  • ΛΑΘΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΓΙΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

5ος όμιλος

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΥΛΟΥ ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΑΟ

  • ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
  • ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

21/01/18 15:00 ΓΗΠ.ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  ΠΥΡΓΟΥ

  • ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΡΕΤΣΙΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

21/01/18 12:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ

  • ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΣΠΗΛΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΟΛΑΩΝ ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ  ΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ

  • ΑΓΓΕΛΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ

  • ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

6ος όμιλος

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ (ΠΡΟΟΔ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΝΕΟΛΑΙΑ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ

  • ΦΩΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

21/01/18 17:00 ΔΗΠ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ ΑΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ

  • ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ  Π.ΣΑΛΠΕΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ Α.Π.Ο. ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΟ

  • ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΔΕΛΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΓΙΑΝΝΟΥΓΛΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΕΝ. ΑΟ  ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ- ΔΟΞΑ ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟΥ ΑΟ

  • ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΧΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΦΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  ΟΦΠΦ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

  • ΚΑΚΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΔΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

7ος όμιλος

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΣΠΑΤΩΝ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  ΑΠO

  • ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΗΤΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΖΑΝΕΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

21/01/18 13:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΥΡΩΝ ΘΗΡΑΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΦΣΑ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ

  • ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΛΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  • ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ  ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ

  • ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΕΦΑΛΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΦΑΓΚΡΙΔΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο

  • ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΙΟΥ

8ος όμιλος

21/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠO

  • ΜΠΑΡΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΣΤΑΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΗΦΑΙΣΤΟΥ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ

  • ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΒΙΝΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΑΝΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ ΣΤ.  ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

  • ΝΤΟΥΜΙΤΡΕΣΚΟΥ ΡΟΜΠΕΡΤ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΨΥΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  • ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

21/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ

  • ΚΡΑΣΑΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

 

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.