ΕΠΟ: Οι διαιτητές στην Γ Εθνική (14/01/18)

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης στη Γ’ Εθνική.

1ος όμιλος

12 1.1 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.  ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α.Ε.

  • ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

12 1.1 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡ/ΡΙΟΥ ΑΠΣ

  • ΜΠΑΛΑΣΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

12 1.1 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΟΦΡΥΝΙΟΥ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΜΣ

  • ΑΣΒΕΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

12 1.1 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ

  • ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

12 1.1 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΑΠΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ

  • ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ ΛΑΖΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ ΜΗΝΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

12 1.1 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΓΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΙΟΥ ΑΣ

  • ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΧΡΥΣΑΙΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΣΚΟΥΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΤΑΪΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2ος όμιλος

18 1.2 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΙΚΟΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ

  • ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

18 1.2 14/01/18 15:00 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΑΣ ΑΣ ΚΑΡΙΤΣΗΣ ΑΕ

  • ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΠΑΣΣΑΛΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

18 1.2 14/01/18 15:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ

  • ΛΥΜΠΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΠΟΖΑΤΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

18 1.2 14/01/18 15:00 ΣΤ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ

  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

18 1.2 14/01/18 15:00 ΓΗΠ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ  ΜΦΑΟ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠO

  • ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΜΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΦΩΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ ΦΥΡΙΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

18 1.2 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ

  • ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

18 1.2 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ

  • ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ ΚΕΛΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

3ος όμιλος

15 1.3 14/01/18 15:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΣ

  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ ΚΩΣΤΟΥΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

15 1.3 14/01/18 15:00 ΔΗΜ ΓΗΠ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΓΣ

  • ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΠΕΙΡΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

15 1.3 14/01/18 15:00 ΔΗΜ ΓΗΠ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ

  • ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

15 1.3 14/01/18 14:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

  • ΜΠΑΛΑΤΣΟΥΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ ΚΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

15 1.3 14/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ

  • ΠΟΥΛΗΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΓΙΩΤΗΣ ΚΟΣΜΑΣ ΗΠΕΙΡΟΥ ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤΝΙΑΣ

15 1.3 14/01/18 15:00 ΔΗΜ ΓΗΠ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ

  • ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΗΛΙΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΜΠΙΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

4ος όμιλος

15 1.4 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ Γ.Σ.

  • ΚΟΥΦΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΧΛΕΜΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΤΣΙΠΟΥΡΑΣ ΝΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΦΩΚΙΔΑΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

15 1.4 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΙΤΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΑΠO

  • ΔΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΟΥΡΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΥΡΥΤΑΝΙΑΣ ΡΗΓΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

15 1.4 13/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ

  • ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ ΤΟΥΤΟΥΚΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

15 1.4 14/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΘΗΒΩΝ Η ΘΗΒΑ ΑΟ ΑΧΙΛΛΕΑΣ  ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΟΦ

  • ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

15 1.4 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΟΙΧΑΛΙΑΣ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ

  • ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΛΙΤΟΣΕΛΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ ΚΟΥΡΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

15 1.4 14/01/18 15:00 ΣΤ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ

  • ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΤΖΑΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΓΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

5ος όμιλος

12 1.5 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ

  • ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΧΑΙΑΣ

12 1.5 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ ΑΟ

  • ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΙΣΑΚΟΒ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΡΟΖΑΚΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΛΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

12 1.5 14/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ  ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ

  • ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΙΑΣ ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

12 1.5 14/01/18 13:30 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ

  • ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

12 1.5 14/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΙΚΗ ΑΕ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ

  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤΝΙΑΣ ΒΑΛΛΙΑΝΟΣ ΘΩΜΑΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

12 1.5 14/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ Ο ΑΣΤΗΡ

  • ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ ΖΗΡΔΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΚΟΤΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

6ος όμιλος

12 1.6 13/01/18 16:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ (ΙΩΝ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ

  • ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΖΗΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

12 1.6 14/01/18 15:00 ΔΗΜ ΓΗΠ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΟ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926 ΓΠΣ

  • ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΕΣΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ ΚΩΤΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

12 1.6 14/01/18 15:00 ΔΗΜ ΓΗΠ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΟ ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

  • ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΥΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

12 1.6 14/01/18 15:00 ΔΗΜ ΓΗΠ ΡΟΔΟΥ ΡΟΔΟΣ ΑΣ ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥΔΟΞΑ ΑΟ

  • ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΝΤΑΦΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

12 1.6 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΙΑΛΥΣΟΥ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠO

  • ΒΡΕΣΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΓΙΑΝΤΣΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ ΦΡΑΓΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΦΛΩΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

7ος όμιλος

12 1.7 14/01/18 15:00 ΓΗΠ.ΔΙΑΓΟΡΑ ΑΓ.ΠΑΡΑΚΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ

  • ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

12 1.7 14/01/18 13:15 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ

  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

12 1.7 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΣΦΑ

  • ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ ΣΓΟΥΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ ΔΗΜΟΒΑΣΙΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

12 1.7 14/01/18 15:00 ΔΑΚ ΛΕΡΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ

  • ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΧΑΙΑΣ ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

12 1.7 14/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO

  • ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

8ος όμιλος

12 1.8 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ

  • ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΝΙΩΝ ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΝΙΩΝ ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΝΙΩΝ ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12 1.8 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ

  • ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ΔΕΔΟΤΣΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

12 1.8 14/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΤΑΥΡΟΥ ΣΠ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠO ΑΙΓΑΛΕΩ AO

  • ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

12 1.8 14/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΕ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

  • ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

12 1.8 14/01/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ

  • ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.