ΕΠΟ: Οι διαιτητές στην Γ Εθνική (11/03/18)

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης στη Γ’ Εθνική.

1ος όμιλος

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΦΕΛΩΝΗΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ ΑΕ

  1. ΛΥΜΠΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

11/03/18 15:00 ΓΗΠ. ΕΠΣ ΘΡΑΚΗΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΑΠΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ

  1. ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
  2. ΚΟΥΛΑ ΧΟΥΣΕΙΝ ΞΑΝΘΗΣ
  3. ΕΜΙΝ ΚΕΧΑΓΙΑ ΟΜΕΡ ΞΑΝΘΗΣ
  4. ΟΥΖΟΥΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΒΡΟΥ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΞΗΡΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ

  1. ΔΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
  2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  3. ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  4. ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΣΕΡΡΩΝ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ

  1. ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

11/03/18 15:00 ΓΗΠ. Α.Ο. ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡΟΧΩΡΙΟΥ ΑΠΣ

  1. ΧΑΨΑΣ ΗΛΙΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  2. ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  3. ΚΟΥΚΟΥΜΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  4. ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ ΚΑΡΠΕΡΗΣ ΜΣ

  1. ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  2. ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  3. ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  4. ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

2ος όμιλος

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ

  1. ΦΟΥΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  2. ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  3. ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΤΟΠΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΡΑΚΗΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΑΣ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ

  1. ΜΑΜΑΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΚΑΠΕΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΚΙΛΚΙΣ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ

  1. ΚΟΥΚΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΕΣΒΟΥ
  2. ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  3. ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  4. ΣΗΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ ΜΦΑΟ

  1. ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  2. ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  3. ΑΡΕΣΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  4. ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΑΘΑΝΑΗΛ ΚΑΒΑΛΑΣ

11/03/18 15:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠO

  1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  2. ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  3. ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  4. ΖΗΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ

  1. ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  2. ΠΑΡΑΣΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  3. ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  4. ΤΣΕΣΜΕΤΖΗΣ ΣΥΜΕΩΝ ΣΕΡΡΩΝ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΡΔΙΑΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ ΚΑΡΙΤΣΑΣ ΑΕ

  1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  2. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  3. ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  4. ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

3ος όμιλος

11/03/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΩΝ ΑΕΠ ΝΕΟΣ ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ

  1. ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  2. ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  3. ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  4. ΜΠΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΓΣ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ

  1. ΓΙΟΥΡΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  2. ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  3. ΜΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  4. ΠΑΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΙΤΝΙΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ ΑΠΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ

  1. ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  2. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  3. ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΣΚΟΥΦΑΣ ΚΟΜΠΟΤΙΟΥ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ

  1. ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  2. ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  3. ΛΙΑΚΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  4. ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΓΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΑΟΝ

  1. ΓΚΟΡΤΣΙΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  2. ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΑΪΝΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

11/03/18 ΔΗΜ. ΣΤ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣ ΚΑΛ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ

  • ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

4ος όμιλος

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΑΣ

  1. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  3. ΓΚΟΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΘΗΒΩΝ Η ΘΗΒΑ ΑΟ ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠOK

  1. ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΧΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΛΜΥΡΟΥ ΑΛΜΥΡΟΣ ΓΣ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

  1. ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  2. ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  3. ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  4. ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

11/03/18 15:00 ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ ΑΜΒΡΥΣΣΕΑΣ ΑΠO

  1. ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΪΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  2. ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  3. ΠΑΤΕΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  4. ΓΙΑΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ ΑΟΦ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ ΑΟ

  1. ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  2. ΣΑΚΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  3. ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  4. ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΡΟΑΣΤΙΟΥ ΚΑΡΔ. ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

  1. ΚΑΡΑΤΕΡΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  2. ΜΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  3. ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  4. ΠΑΠΑΜΙΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

5ος όμιλος

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΠΥΛΟΥ ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ

  1. ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  2. ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  3. ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  4. ΜΑΝΘΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

11/03/18 12:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΓ. ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ

  1. ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  2. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  3. ΤΣΙΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΠΥΡΓΟΥ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ

  1. ΛΙΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  2. ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  3. ΙΣΑΚΟΒ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  4. ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.  ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ

  1. ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  2. ΖΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  3. ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  4. ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΑΙΪΚΩΝ ΑΟ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ

  1. ΖΑΡΑΒΙΝΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤΝΙΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΠΑΝΟΠ.

  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  2. ΚΑΡΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΛΕΙΑΣ
  3. ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  4. ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

6ος όμιλος

10/03/18 14:15 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΙΚΑΙΑΣ (ΠΡΟΟΔ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΝΕΟΛΑΙΑ ΡΟΔΟΣ ΑΣ

  1. ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  3. ΠΑΣΠΑΤΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΣΑΜΟΥ
  4. ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΑΟ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠΟ

  1. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  2. ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  3. ΝΕΝΕΚΟΥΜΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  4. ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

10/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΟ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ

  1. ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΒΑΛΚΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΝΕΑΠΟΛΕΩΣ (ΙΩΝ) ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926 ΓΠΣ

  1. ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  2. ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  4. ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11/03/18 14:30 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΡΟΔΟΥ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΠΕΙΡΑΙΩΣ  ΟΦΠΦ

  1. ΜΑΝΟΥΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  2. ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  3. ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  4. ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

7ος όμιλος

11/03/18 15:00 ΔΗΜ ΓΗΠ.ΣΠΑΤΩΝ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ ΑΟ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΟ

  1. ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΣΟΦΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΑΣΤΕΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.ΡΑΦΗΝΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠO ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ AO

  1. ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΣΤΑΜΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΛΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  4. ΤΖΩΡΤΖΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΓ.ΠΑΡΑΚΕΥΗΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ ΑΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΌ

  1. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  2. ΚΟΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΟΥ
  3. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΟΥ
  4. ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ

  1. ΞΗΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  2. ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  3. ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  4. ΜΑΡΑΝΟΣ ΣΟΦΙΑΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

11/03/18 13:15 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΡΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ

  1. ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΓΙΑΝΝΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  4. ΚΥΡΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

8ος όμιλος

11/03/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. Ν.  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΕ

  1. ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  2. ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  3. ΚΟΜΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΑΝΙΩΝ
  4. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11/03/18 15:00 ΓΗΠ.ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο. ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠO

  1. ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  3. ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  4. ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ

  1. ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  2. ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  3. ΤΡΟΥΛΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  4. ΔΟΚΙΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΙΕΡΟΘΕΟΥ ΑΟ

  1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  2. ΒΙΝΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΧΟΪΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  4. ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

11/03/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ

  1. ΓΚΟΒΕΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  2. ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  3. ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  4. ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.