ΕΠΟ: Οι διαιτητές στην Γ Εθνική (10-11/02/18)

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης στη Γ’ Εθνική.

1ος όμιλος

11/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΑΟ ΞΑΝΘΗΣ ΟΡΦΕΑΣ PUMA  ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟΥ Α.Ε.

  • ΤΡΑΚΑΛΙΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΚΡΥΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΒΑΛΑΣ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΙΟΥ ΑΣ

  • ΚΟΤΣΑΝΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΗΡΑΚΛΕΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ  ΚΑΡΠΕΡΗΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ  ΞΗΡΟΠΟΤΑΜ

  • ΛΥΜΠΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΧΑΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

11/02/18 15:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΔΟΞΑ Ν ΣΙΔΗΡ/ΡΙΟΥ  ΑΠΣ ΑΠΣ ΔΟΞΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΩΝ ΑΠΣ

  • ΣΙΜΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΚΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΜΑΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΑΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ

  • ΔΡΑΓΟΥΣΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΤΖΙΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2ος όμιλος

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ

  • ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΣΗΠΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ ΝΑΟΥΣΑ ΦΑΣ

  • ΜΙΧΟΥΛΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΙΧΤΑΤΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΣΕΝΕΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ ΑΠO ΚΑΡΥΤΣΑΣ ΑΕ

  • ΜΠΟΥΜΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΤΣΑΝΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΣΤ. ΚΑΥΤΑΝΖΟΓΛΕΙΟ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908 ΑΕΠ ΚΑΡΔΙΑΣ ΑΟ

  • ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΜΙΛΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

11/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΥ ΚΑΜΠΑΝΙΑΚΟΣ  ΜΦΑΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ

  • ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΒΡΟΥΖΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΣΚΑΦΙΔΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ  ΗΜΑΘΙΑΣ Μ.ΑΛΕΞ/ΡΟΣ  ΤΡΙΚ.ΗΜΑΘ ΑΓΡΟΤ ΑΣΤΗΡ ΕΥΟΣΜΟΥ

  • ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΤΕΓΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΣΕΛΕΜΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

11/02/18 15:00 Α΄ ΔΑΚ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ

  • ΤΣΙΤΣΑΝΟΥΔΗΣ ΒΑΪΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΚΟΤΟΥΜΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΠΑΓΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΧΡΥΣΑΪΔΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΚΑΡΑΜΠΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

3ος όμιλος

11/02/18 15:00 ΔΑΚ ΚΟΖΑΝΗΣ ΚΑΡΑ/ΝΙΩΝ ΑΕΠ ΔΟΞΑ ΚΡΑΝΟΥΛΑΣ ΑΕ

  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΔΡΑΓΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΔΟΥΜΤΣΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΓΕΡΟΒΑΣΙΛΗΣ ΔΡΟΣΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014  ΑΟΝ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΣΚ

  • ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΤΣΟΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ Ν.ΑΜΦΙΛΟΧΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΦΙΛΙΠΠΙΑΔΑΣ  ΑΠΣ

  • ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΓΚΟΥΣΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΩΚΙΔΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑ ΑΓΣ

  • ΜΑΤΑΙΩΝΕΤΑΙ

11/02/18 14:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΦΟΥΦΑ  ΠΣ

  • ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΡΑΠΟΤΑΜΟΥ ΑΓΣ

  • ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

4ος όμιλος

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΟΠΟΥΝΤΙΟΣ  ΜΑΡΤΙΝΟΥ ΔΙΓΕΝΗΣ ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ  ΑΟ

  • ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΦΑΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΣΤ. ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937 ΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ  ΑΟΦ

  • ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΚΑΛΥΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΔΟΣΚΟΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ
  • ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΡΗΓΑΣ ΦΕΡΑΙΟΣ ΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ

  • ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • ΚΑΝΙΟΥΡΑΣ ΠΕΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
  • ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

10/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ  ΒΟΛΟΥ ΒΟΛΟΣ ΝΠΣ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

  • ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΜΠΑΛΙΑΓΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΚΟΦΙΤΣΑΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΔΙΣΤΟΜΟΥ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΑΠO Η ΘΗΒΑ ΑΟ

  • ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΛΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΝΤΖΟΥΡΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΑΛΥΒΙΩΤΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ. ΙΤΕΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ ΤΟ ΒΕΛΟΥΧΙ ΑΠΟΚ

  • ΠΟΓΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΤΣΙΦΛΑΚΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΚΟΡΑΚΙΑΝΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΝΤΖΑΘΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

5ος όμιλος

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΥΛΟΥ ΠΥΛΟΥ ΑΟ Κ.ΤΣΙΚΛΗΤΗΡΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ  ΠΑΝΟΠ

  • ΜΑΚΡΥΠΟΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΜΕΣΣΗΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΣΠΥΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΓΗΠ. ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ Η ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗΣ ΑΣ

  • ΡΑΤΣΙΑΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΖΑΚΥΝΘΟΥ ΖΑΚΥΝΘΟΣ 1961 ΑΠΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΚΕΚΕΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤΝΙΑΣ
  • ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  ΠΥΡΓΟΥ ΠΑΛΛΗΞΟΥΡΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΧΡΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ
  • ΑΡΓΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΑΤΩ ΑΧΑΪΑΣ ΑΧΑΪΚΗ ΑΕ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ

  • ΣΕΛΙΜΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΣΟΒΟΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΔΑΝΙΓΓΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΛΕΩΝΙΔΙΟΥ ΑΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΒΡΑΧΝΕΙΚΩΝ  ΑΟ

  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΚΑΨΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

6ος όμιλος

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΝΙΚΑΙΑΣ(ΠΡΟΟΔΕΥΤ) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΝΕΟΛΑΙΑ ΠΕΛΟΨ ΚΙΑΤΟΥ 1926  ΓΠΣ

  • ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΠΑΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

10/02/18 15:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.ΣΑΛΠΕΑ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ ΑΠO ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ

  • ΣΦΕΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΟΥ
  • ΠΡΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΤΣΟΛΑΚΙΔΗΣ ΛΥΚΟΥΡΓΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΕΝ.ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ- ΔΟΞΑ ΑΟ ΕΘΝΙΚΟΣ ΟΦΠΦ

  • ΚΑΤΟΙΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΙΑΛΥΣΟΥ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

  • ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΟΡΟΣΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΦΛΩΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΖΕΥΓΟΛΑΤΙΟΥ ΖΕΥΓΟΛΑΤΕΙΟΥ ΑΟ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΠΑΟ

  • ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΚΛΕΠΕΤΣΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΤΗΛΙΓΑΔΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΑΧΑΙΑΣ

7ος όμιλος

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΣΠΑΤΩΝ ΑΗΤΤΗΤΟΣ ΣΠΑΤΩΝ  ΑΟ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠO

  • ΛΑΜΠΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΦΙΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΥΒΟΙΑΣ
  • ΑΓΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

11/02/18 15:00 ΔΑΚ ΛΕΡΝΑΣ ΕΡΜΗΣ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΑΟ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο

  • ΓΚΡΙΤΖΕΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΚΑΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

11/02/18 13:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ. ΚΡΑΝΙΔΙΟΥ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑ ΑΕ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ

  • ΚΑΛΑΝΖΗΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΗΤΑΡΗΣ  ΗΛΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΑΛΙΒΕΡΙΟΥ ΤΑΜΥΝΑΪΚΟΣ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ

  • ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΓΚΟΥΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΖΩΡΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΘΗΝΩΝ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ ΑΠO

  • ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΔΡΟΣΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

8ος όμιλος

11/02/18 15:00 ΔΗΜ. ΓΗΠ.Ν. ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΠΑΣΑ ΕΡΜΗΣ ΖΩΝΙΑΝΩΝ ΑΟ

  • ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΠΑΓΚΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΑΡΑΒΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΕΣΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  • ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΤΑΥΡΟΥ ΣΠ.ΓΙΑΛΑΜΠΙΔΗ ΦΩΣΤΗΡΑΣ ΑΠO ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ

  • ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΑΤΣΑΔΗΜΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΣΤ. ΛΙΒΑΔΙΩΝ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ ΑΕ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ Π.Ο.

  • ΚΑΣΣΕΛΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΜΑΡΝΕΖΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΓΗΠ.ΚΑΝΤΑΝΟΥ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ

  • ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΚΟΚΜΟΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΔΑΣΚΑΛΟΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.