ΕΠΟ: Οι διαιτητές στην Γ Εθνική Γυναικών (10-11/02/18)

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης στη Γ’ Εθνική Γυναικών.

1ος όμιλος 

11/02/18 12:00 ΝΕΑΣ ΚΑΡΒΑΛΗΣ ΚΑΒΑΛΑ 86 ΑΟ ΘΡΑΚΗΣ

  1. ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  2. ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑ ΔΡΑΜΑΣ
  3. ΚΟΤΑΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΡΑΜΑΣ

11/02/18 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ 2015 ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  1. ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  2. ΚΕΧΑΓΙΑΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  3. ΠΑΣΣΑΛΗΣ   ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

2ος όμιλος 

11/02/18 15:00 ΓΗΠ.ΣΒΟΡΩΝΟΥ ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΩΤΙΣΣΕΣ

  1. ΠΑΥΛΙΔΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  2. ΠΙΤΟΣ  ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  3. ΠΑΖΑΡΤΖΙΚΛΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΗΜΑΘΙΑΣ

11/02/18 15:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΓΠΟ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΕΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

  1. ΣΟΥΛΙΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  2. ΜΠΕΛΤΣΟΥ  ΣΟΦΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
  3. ΠΑΝΥΤΣΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΟΖΑΝΗΣ

3ος όμιλος 

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΣΕΙΡΗΝΑ ΑΟ

  1. ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  2. ΓΚΟΚΑ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΡΤΑΣ
  3. ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ ΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΡΤΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΚΟΝΤΟΚΑΛΙΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟΚ

  1. ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  2. ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
  3. ΡΑΠΤΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

4ος όμιλος 

11/02/18 13:30 ΔΗΜ.ΛΕΧΑΙΟΥ ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ

  1. ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  2. ΤΣΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  3. ΛΙΩΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ

5ος όμιλος 

11/02/18 15:00 ΑΣΠΡΟΧΩΜΑΤΟΣ ΕΘΝΙΚΟΣ  ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

  1. ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  2. ΚΑΡΑΜΕΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  3. ΛΙΑΠΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

6ος όμιλος 

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ ΑΣ

  1. ΤΣΑΓΑΝΟΥ  ΔΗΜΗΤΡΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  2. ΦΛΟΥΔΑ  ΣΟΝΙΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  3. ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

11/02/18 15:00 ΔΗΜ.Ι.ΖΗΡΙΝΗΣ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕ

  1. ΑΛΑΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  2. ΝΙΩΤΗ  ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
  3. ΤΕΒΕΚΕΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

11/02/18 12:00 ΔΑΚ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ

  1. ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  2. ΒΟΓΙΑΤΖΙΔΑΚΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΕΙΡΑΙΑ
  3. ΠΑΧΩΠΟΣ  ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΙΡΑΙΑ

7ος όμιλος 

11/02/18 12:00 ΔΗΜ.ΡΟΥΦ ΑΘΗΝΑ ΑΟ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

  1. ΠΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΜΠΑΛΑΓΚΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΑΝ.ΑΤΤΙΚΗΣ

11/02/18 12:00 ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ

  1. ΜΕΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  2. ΚΟΡΕΣΤΗ ΖΩΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  3. ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

8ος όμιλος 

11/02/18 15:00 ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ ΠΟΙ ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ

  1. ΧΑΤΖΗΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  2. ΛΙΟΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  3. ΚΑΛΥΒΙΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11/02/18 15:00 ΣΟΧΩΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΧΑΝΙΑ ΑΟ

  1. ΜΑΝΔΑΛΕΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  2. ΧΝΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  3. ΘΕΜΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

9ος όμιλος 

10/02/18 13:30 ΔΗΜ.ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ

  1. ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  2. ΠΑΓΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  3. ΜΟΣΧΑΤΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ

10/02/18 13:30 ΔΗΜ.ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ

  1. ΠΑΡΧΑΡΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  2. ΑΛΕΚΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΔΩΔ\ΣΟΥ
  3. ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ ΔΩΔ\ΣΟΥ

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *