Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της αγωνιστικής δράσης στη Γ’ Εθνική Γυναικών.

1ος όμιλος 

28/01/18 15:00 ΑΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΕΑΣ ΚΡΗΝΗΣ ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ 2015 ΘΡΑΚΗΣ AO

  • ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΚΟΡΝΙΣΟΡΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΣΑΠΟΥΝΤΖΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΠΕΛΛΑΣ

28/01/18 15:00 ΑΔΡΙΑΝΗΣ ΔΡΑΜΑΣ ΔΟΞΑ 2016 ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ ΑΟ

  1. ΨΩΜΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  2. ΒΕΡΝΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  3. ΚΑΡΑΣΑΒΑΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2ος όμιλος 

28/01/18 15:00 ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΔΑΚ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ ΟΛΥΜΠΙΩΤΙΣΣΕΣ ΑΣ

  • ΜΠΑΛΑΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΒΡΑΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
  • ΒΡΑΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΛΩΡΙΝΑΣ

27/01/18 15:00 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΕΣ ΑΜΑΖΟΝΕΣ

  • ΚΟΥΚΟΥΛΗΣ ΑΔΑΜΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΝΤΕΛΕΖΟΣ ΘΩΜΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

3ος όμιλος 

28/01/18 15:00 ΕΠΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΣΕΙΡΗΝΑ ΑΟ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ ΑΟ

  • ΤΣΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ

28/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ ΚΕΡΚΥΡΑ 1996 ΑΟ

  • ΚΥΡΙΑΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΗΠΕΙΡΟΥ

4ος όμιλος 

28/01/18 13:30 ΤΚ ΚΙΒΕΡΙΟΥ ΛΕΡΝΑΣ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΝΕΑΣ ΚΙΟΥ ΠΑΝΓΥΘΕΑΤΙΚΟΣ

  • ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΣΠΗΛΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

28/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΦΙΛΙΚΩΝ ΑΡΗΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΠΛΑΤΑΝΙΤΙ ΜΙΔΕΑΣ

  • ΚΩΤΣΟΝΟΥΡΗ ΚΟΚΚΙΝΗ ΜΑΡΙΑ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΙΣΑΚΟΒ ΡΟΥΣΛΑΝ ΛΑΚΩΝΙΑΣ
  • ΚΑΦΕΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

5ος όμιλος 

28/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΛΥΚΟΙ ΑΙΓΙΑΛΕΙΑΣ

  • ΤΟΥΡΛΟΜΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΓΚΟΥΜΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΚΑΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

28/01/18 12:00 ΔΗΜ. ΜΑΧΑΙΡΑΔΟΥ ΔΟΞΑ ΠΗΓΑΔΑΚΙΩΝ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΖΑΡΟΥΧΛΕΙΚΩΝ

  • ΡΟΥΜΠΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΚΟΡΔΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

6ος όμιλος 

28/01/18 15:00 ΔΗΜ. Ι. ΖΗΡΙΝΗΣ ΛΕΟΝΤΙΚΟΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝΙΔΕΣ ΕΡΕΤΡΙΑΣ

  • ΜΑΝΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΓΚΟΝΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΑΝ. ΑΤΤΙΚΗΣ

28/01/18 15:00 ΓΡ. ΛΑΜΠΡΑΚΗΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΑΕ ΑΣΤΕΡΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ

  • ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΑΦΡΙΤΣΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΓΑΛΑΝΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

28/01/18 15:00 ΔΗΜ. ΠΑΙΑΝΙΑΣ ΠΑΜΠΑΙΑΝΙΚΟΣ ΝΗΡΗΙΔΕΣ ΦΘΙΑΣ

  • ΣΤΑΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΙΩΤΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

7ος όμιλος 

28/01/18 11:30 ΔΑΚ ΙΛΙΟΥ ΙΑΣΩΝ ΙΛΙΟΥ ΑΟ ΝΕΟΙ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ

  • ΧΡΕΛΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΦΟΥΡΚΑΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΟΡΕΣΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΔΥΤ.ΑΤΤΙΚΗΣ

28/01/18 12:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΑΠΟ ΑΚΡΑΤΗΤΟΣ ΑΝΩ ΜΕΡΑ ΜΥΚΟΝΟΥ

  • ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

8ος όμιλος 

28/01/18 15:00 ΜΑΡΤΙΝΕΓΚΟ ΝΕΟΙ ΤΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΧΑΝΙΑ ΑΟ

  • ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
  • ΜΑΥΡΕΔΑΚΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

28/01/18 15:00 ΒΟΥΖΟΥΝΕΡΑΚΕΙΟ ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΝΟΤΟΥ ΠΟΙ ΝΕΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

  • ΣΠΙΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΘΕΜΕΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

9ος όμιλος 

28/01/18 13:30 ΔΗΜ. ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΣΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΥΘΙΩΝ ΚΩΑΚΟΣ ΦΙΛΙΝΟΣ

  • ΑΤΣΙΚΝΟΥΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΜΠΕΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ
  • ΜΟΣΧΑΤΟΣ ΤΣΑΜΠΙΚΟΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΩΝ

28/01/18 13:30 ΔΗΜ. ΖΗΠΑΡΙΟΥ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ ΚΑΛΥΜΝΟΥ

  • ΩΡΑΙΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ
  • ΠΑΓΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ
  • ΠΑΤΣΙΑΟΥΡΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΔΩΔ/ΣΟΥ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.