Επέστρεψε στα θετικά αποτελέσματα ο ΠΑΣ Θύελλα – Νίκη επί του Πανλευκάδιου

Επέστρεψε στα θετικά αποτελέσματα σήμερα Σάββατο 3 Νοεμβρίου και ώρα 15:00 στο γήπεδο Παλαίρου η ομάδα του Μοναστηρακίου αφού επικράτησε του Πανλευκάδιου για την 8η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας με σκορ 3-1.

Δείτε ΕΔΩ την βαθμολογία της Α ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας  της 8ης αγωνιστικής 2018-2019.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 25’ με γκολ του Αρίδα, ενώ στο 37’ ο Λαγοπάτης διπλασίασε τα τέρματα της ομάδας του για το 2-0 του ημιχρόνου.  Στο δεύτερο μέρος ο Αργυρός μείωσε στο 79’ για τον Πανλευκάδιο σε 2-1 αλλά ο Καραγιώργος που μόλις πριν δυο λεπτά είχε περάσει στο παιχνίδι σκόραρε στο 90΄για το τελικό 3-1.

Διαιτητής: ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ.

Βοηθοί: ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. – ΝΤΟΜΑΡΗΣ Α.

ΠΑΣ ΘΥΕΛΛΑ 2015 (Στασινός Η.): ΣΤΑΣΙΝΟΣ Γ., ΠΑΤΣΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ, ΚΟΥΤΡΟΥΛΟΣ, ΛΙΟΤΣΟΣ, ΜΗΤΣΗΣ, ΖΟΤΑΙ, ΓΟΥΡΟΥΝΑΣ, ΦΟΥΡΛΗΣ(88’ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ), ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ(89’ ΔΡΙΒΑΚΟΣ), ΑΡΙΔΑΣ(46’ ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ), ΜΠΑΡΛΑΓΙΑΝΝΗΣ(82’΄ΓΚΡΕΚΟΣ).

ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ (Κατηφόρης): ΛΙΑΣΚΟΣ, ΚΟΚΟΛΗΣ, ΚΟΛΑΓΚΙ(71’ ΚΑΤΩΠΟΔΗΣ), ΤΣΙΑΒΟΣ, ΘΕΙΑΚΟΣ(46’ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ), ΦΛΟΥΔΑΣ(59’ ΑΡΓΥΡΟΣ), ΚΟΚΟΛΗΣ, ΚΟΛΟΒΟΣ, ΚΑΡΕΛΗΣ, ΟΡΦΑΝΟΣ, ΚΟΥΤΣΙΚΟΣ(52’ ΓΑΖΗΣ).