Διαιτητές-κομισάριοι Γ’ Εθνικής Ανδρών (2η αγωνιστική, 21/10)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 2ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 21 Οκτωβρίου

1ος Όμιλος

  • Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-Καλαμάτα Σκαλτσής-Τηγάνης (Κοκορδάτος)
  • Ζ. Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ-Αχαγιά 82 Μακρής-Ρίζος (Κουλούρης)
  • Λεχαίου 17.00 Λέοντας 2014-Ηλυσιακός Κρεσταινίτης-Μάρκου (Ελένης)
  • Βυζαντινό 12.00 Πέρα-Νέο Ληξούριο Σταθόπουλος-Καραμπιτσάκος (Παππάς)
  • Π. Αλεξιώτισσας 17.00 Έσπερος-Αιγάλεω Μαντήλας-Καββαδάς (Θεοδοσόπουλος)
  • Δ. Βικέλας 17.00 ΑΕ Ν. Κηφισιάς-Ακράτα Κατσαπρακάκης-Ξυλάς (Κώτσης)
  • Αλ. Σάλτας 17.00 ΝΕ Μεγαρίδας-Άρης Νίκαιας Αργυρούδης-Καλογριάς (Δραμεσιώτης)

2ος Όμιλος

  • Βενετόκλειο 15.00 Καλλιθέα Ρόδου-ΚΑΠ Ντάσης-Τσακιράκη (Βιτζηλαίος)
  • Θήβας 16.00 Άρης Θήβας-ΟΦΗ Δελαγραμμάτικας-Μαρτινάκος (Χριστοδούλου)
  • Αταλάντης 17.00 Λοκρός Αταλάντης-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Τσακαλογιάννης-Λάμπος (Σταμάτης Φ.)
  • Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 Έξω Παναγίτσα-Αργοναύτης Τριγλίας Καρανικόλα Ελ.-Σκανδαλάκης (Κάλφα)
  • Λίντο 17.00 Δειλινό-Μελίσσια Κουτσοδήμος-Μαρινάκης (Ευαγγελινός)
  • Σχηματαρίου 17.00 Ερμής Σχηματαρίου-ΕΦΑΟ Ζωγράφου Γεράνιος-Ασλανίδης (Δεσάρτης)
  • Χίου 17.00 Βούρειος ΑΟΛ Χίου-Κορωπί Μαρίγλη-Ροδίτης (Τσαρδάκας)

3ος Όμιλος

  • Λευκάδας 17.00 Δόξα Λευκάδας-ΑΟΚ Βέροιας Σελεβός-Πράττος (Κανελλόπουλος)
  • Πρέβεζας 17.00 Νικόπολη Πρέβεζας-Καλαμπάκα Κατωτικίδης-Παπανικολάου (Μυζίκος)
  • ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα-Μελίκη Γερακίνης-Παζώλης (Αυδής)
  • Πολυκάστρου 17.00 Εύαθλος-ΑΓΣ Ιωαννίνων Γραικός-Αναστασιάδης (Βαφείδης)
  • Μαντουλίδη 17.00 Μαντουλίδης-Τιτάνες Παλαμά Ντούρας-Νέδογλου (Κασαπίδης)
  • Βόλου 17.00 Ολυμπιακός Β.-Πρωτέας Γρεβενών Τζιοπάνος Γ.-Δέλλας (Μόρφης Στ.)

4ος Όμιλος

  • Ευκαρπίας 17.00 Ευκαρπία-ΜΕΝΤ Κοϊμτζόγλου-Τσάνταλη (Δέλλας)
  • Φ. Αμοιρίδης 18.00 Λεύκιππος Ξάνθης-Αστέρας Σίνδου Παπαγερίδης-Χατζηχαρίσης (Γκουρτζελίδης)
  • Καλαμαριάς 18.00 Απόλλων Καλ.-Πολύγυρος Κοντογιάννης-Γκέκας (Φωτιάδης)
  • Αλεξάνδρειο 18.00 Μακάμπη-ΒΑΟ Παπαθανασίου-Κουκουλεκίδης (Αστρεινίδης)
  • Χ. Χριστοδούλου 15.30 Ασπίδα Ξάνθης-Κομοτηνή Δημάδης-Μπακάλης (Σαλικίδης)
  • 11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 Δέκα-Αίας Ευόσμου Βασιλόπουλος-Αγραφιώτης Γρ. (Μήτσιου)
  • Περαίας 18.00 Ζέφυρος 02-Ν. Μουδανιά Καρακώστας-Γεωργούλης (Παραλυκίδης)

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.