Διαιτητές Γ’ Εθνικής Ανδρών (10η αγων., 17/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:

Κυριακή 17 Δεκεμβρίου

1ος Όμιλος

Απόλλωνα 17.00 Απόλλων Σμύρνης-Οίαξ Ναυπλίου Χριστινάκης-Κιουλάφας (Παπαδόπουλος Στ.)

ΔΚΓ Αιγίου 17.00 Κεραυνός Αιγίου-ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας Ντάος-Κατσαπρακάκης (Πίγκας)

ΕΑ Πατρών 17.00 ΕΑ Πατρών-Καλαμάτα 1980 Πλιάκας-Τηγάνης (Κοκορδάτος)

Κ. Αχαΐας 17.00 Αχαγιά 82-Γλαύκος  Καρπάνος-Γεράνιος (Κωστής)

ΚΓ Λεχαίου 17.00 Ολυμπιάδα Λεχαίου-ΚΑΠ Καββαδάς-Λαμπίρης (Μαυρατζάς)

Β’ Κλ. Ιλίου 17.00 Ένωση Ιλίου-Ακράτα Μαραγκάκης-Παπαδημητρόπουλος (Κουλούρης)

Μελισσίων 17.00 ΚΑΟ Μελισσίων-Έσπερος ΑΟΠΑ Κουτσοδήμος-Ντάση (Φαλούκας)

 

2ος Όμιλος

Αγ. Δημητρίου 17.00 Κρόνος Αγ. Δημητρίου-Έσπερος Αντωνιάδης-Παπαδόπουλος Χρ. (Πετράκης Μιχ.)

Νέας Πεντέλης 17.00 ΑΕ Πεντέλης-ΑΟΚ Χανιά Μαρινάκης-Μπακετέα (Παππάς)

Βαρδινογιάννειο 17.00 ΟΦΗ-Άρης Νίκαιας  Λαμπίρης-Καραμπητσάκος (Γιαννακουδάκης)

2ο ΓΕΛ Κοκκινιάς 17.00 Νίκη Αμαρουσίου-Λοκρός  Μπανασάκης-Κώτσου (Μπουρνάς)

Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕΕ Παναγίτσας-Ερμής Σχηματαρίου Αργυρούδης-Χριστοδουλάκης (Κάλφα)

Πετρούπολης 17.00 Άρης Πετρούπολης-Έσπερος Λαμίας Φάκαρος-Μαρίγλη (Ευστρατίου)

 

3ος Όμιλος

Μπάρας Τρικάλων 17.00 Ίκαροι Τρικάλων-Νικόπολη Πρέβεζας Παπαδόπουλος Χ.-Κουκουλεκίδης (Κουσαϊτης)

Ν. Ιωνίας Βόλου 15.00 Νίκη Βόλου-Φαίακας Κέρκυρας Κοϊμτζόγλου-Καρκαλέτσης (Μόρφης Στ.)

Πολυκάστρου Κιλκίς 17.00 Εύαθλος Μακ.-Πρωτέας Γρεβενών Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ. (Ελευθεριάδης)

ΔΑΚ Αγρινίου 17.00 ΓΕ Αγρινίου-Ιωνικός Ιωνίας Κοτσίρης-Ελ Ανύ (Μπέστιας)

ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ζέφυρος 02 Λελούδας-Γεωργούλης (Χαραλάμπης)

ΔΑΚ Πτολεμαΐδας 17.00 Πτολεμαΐδα-ΑΟΚ Βέροιας Αγραφιώτης Ιωαν.-Πράττος (Πλεξίδας)

 

4ος Όμιλος

Μακεδονικού 18.00 Μακεδονικός-Κένταυρος Καλλικράτειας Κοντογιάννης-Λεκατσάς (Αστρεινίδης)

ΔΑΚ Σίνδου 18.00 Αστέρας Σίνδου-Κομοτηνή Παπαγεωργίου-Παπαγερίδης (Φωτιάδης)

ΔΑΚ Ελευθερούπολης 18.00 ΓΣ Ελευθερούπολης-ΠΣ Ευκαρπίας Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Στουπίδης)

ΔΑΚ Κομοτηνής 18.00 ΑΕ Κομοτηνής-ΜΕΝΤ Δημάδης-Εκίζογλου (Γκουρτζελίδης)

ΔΑΚ Ευόσμου 18.00 Αίας Ευόσμου-Απόλλων Καλαμαριάς Γαζέτας-Τσούλης (Μήτσιου)

Μαντουλίδη 18.00 Μαντουλίδης-Ορφέας Ν. Σκοπού Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Τζιοπάνος)

Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου

Πολύγυρου 18.00 ΑΟ Πολυγύρου-ΧΑΝΘ Καρακώστας-Παζώλης (Παπαγεωργίου)

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.