Γ Εθνικη: Τα αποτελέσματα της 1ης αγων. (2018-19)

Αναλυτικά τα αποτελέσματα ανά όμιλο:

1ος όμιλος

Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΟ Καβάλας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης 2-3 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης 3-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Πανσερραϊκός – ΑΕ Καλαμπακίου 4-0 ΤΕΛΙΚΟ

2ος όμιλος

ΠΑΟ Κουφαλίων – ΠΟ Τρίγλιας 0-2 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΠΕ Λαγκαδά – Ερμής Αμύνταιου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ελπίς Σκουτάρεως/Βέροια – ΑΣ Γιαννιτσά 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Ολυμπιακός Κυμίνων – Εδεσσαϊκός 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μελιτέας Μελίτης – Αγροτικός Αστέρας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ

3ος όμιλος

Μακεδονικός Φούφας – Τηλυκράτης Λευκάδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Θεσπρωτός – Κρόνος Αργυράδων 0-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Φλωριάδας – Μέγας Αλέξανδρος Καλλιθέας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου – Θρίαμβος Σερβιανών 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Γρεβενά Αεράτα – Σούλι Παραμυθιάς 0-5 ΤΕΛΙΚΟ
Μακεδονικός Σιάτιστας – Ναυπακτιακός Αστέρας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

4ος όμιλος

ΑΟ Σελλάνων – ΑΟ Στυλίς 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Αχιλλέας Νεοκαισάρειας – Φωκικός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Βόλου – Θησέας Αγριάς 5-0 ΤΕΛΙΚΟ
ΓΣ Αλμυρού – Αναγέννηση Καρδίτσας 2-1 ΤΕΛΙΚΟ
Απόλλων Μακρυχωρίου – Πιερικός 1-0 ΤΕΛΙΚΟ
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ολυμπιακός Βόλου 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Ιτέας – ΑΣ Μετέωρα 0-2 ΤΕΛΙΚΟ

5ος όμιλος

Ατρόμητος Πειραιά – ΑΠΟ Κερατσίνι 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Εθνικός Πειραιά – Προοδευτική 3-1 ΤΕΛΙΚΟ
Ιωνικός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ ΑΝΑΒΟΛΗ
ΑΟ Επισκοπής – ΟΦ Ιεράπετρας 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ατσαλένιος 0-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Αμπελακιακός

6ος όμιλος

Διαγόρας Ρόδου – Παναιγιάλειος 3-0 ΤΕΛΙΚΟ (13:30)
Ιάλυσος – Παλληνιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
Διαγόρας Βραχνεϊκων – ΠΑΟ Βάρδας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Νίκη Τραγανού – Αστέρας Αμαλιάδας 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Πανμοβριακός – Φοίβος Κρεμαστής 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 29/9-14:45)
Θύελλα Ραφήνας – Πανηλειακός 2-1 ΤΕΛΙΚΟ

Ρεπό: Αχαρναϊκός

7ος όμιλος

Χαραυγιακός – Αιολικός 1-1 ΤΕΛΙΚΟ
Θύελλα Καμαρίου – Αιγάλεω ΑΝΑΒΟΛΗ (12:00)
Καλλιθέα – ΑΟ Χαλκίς 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (Σάββατο 29/9-16:00)
Απόλλων Ερέτριας – Ηλυσιακός ΑΝΑΒΟΛΗ
ΠΑΣ Κόρινθος – Πανθηραϊκός ΑΝΑΒΟΛΗ
Άγιοι Ανάργυροι – Άγιος Ιερόθεος 1-0 ΤΕΛΙΚΟ

8ος όμιλος

ΑΕ Ερμιονίδας – Παναρκαδικός 2-0 ΤΕΛΙΚΟ
Μανδραϊκός – ΑΟ Κατασταρίου 0-0 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)
Ένωση Λέρνας – Καλαμάτα 0-1 ΤΕΛΙΚΟ
Πάμισσος Μεσσήνης – ΑΕ Πελλάνας 1-2 ΤΕΛΙΚΟ
Αστέρας Βλαχιώτη – Ασπρόπυργος 0-4 ΤΕΛΙΚΟ
Αμβρυσσέας Διστόμου – Παναργειακός 0-1 ΤΕΛΙΚΟ (15:00)
ΑΟ Εικοσιμίας – ΑΟ Υπάτου 0-2 ΤΕΛΙΚΟ (14:00)

 

Πηγή: mikriliga.com

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.