2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΕΘΝΙΚΟΣ ΣΙΔΗΡΟΚΑΣΤΡΟΥ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΑΡΑΛΙΜΝΙΟΥ ΠΣ

  • ΜΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΝΘΗ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΚΑΒΑΛΑ ΑΟ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΡΝΗΣ  ΓΑΣ

  • ΧΟΡΟΖΟΓΛΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΡΑΒΙΚΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΜΠΕΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ

2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΚΟΣΜΙΟΥ ΠΑΟ ΑΕΤΟΣ ΟΡΦΑΝΟΥ ΑΣ

  • ΓΕΩΡΓΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΤΣΑΚΙΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΚΟΥΒΑΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΜΑΣ
  • ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΕΒΡΟΥ

2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΑΚ ΞΑΝΘΗΣ ΑΣΠΙΣ ΞΑΝΘΗΣ ΑΠΣ ΑΡΗΣ ΑΒΑΤΟΥ ΑΜΣ

  • ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΒΒΑΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΕΒΡΟΥ
  • ΓΚΙΟΣΗ ΜΑΡΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΧΑΛΒΑΤΖΗΣ ΒΕΡΓΟΣ ΞΑΝΘΗΣ

2 1.1 07/10/18 16:00 ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΟΡΦΕΑΣ PUMA  ΞΑΝΘΗΣ ΑΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ  ΑΠ

  • ΤΖΟΥΜΑΛΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΣΕΡΡΩΝ
  • ΚΑΜΠΕΡΙΔΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • ΚΑΡΑΣΑΒΒΑΪΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
  • ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΡΑΜΑΣ

2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΦΩΤΗΣ  ΚΟΣΜΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔ/ΠΟΛΗΣ ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ ΜΓΣ

  • ΤΣΟΠΟΥΛΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΕΜΠΛΙΟΥΚ ΙΛΙΑΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΚΗΛΙΚΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΞΑΝΘΗΣ
  • ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΘΡΑΚΗΣ

2 1.1 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ ΝΕΣΤΟΣ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ  ΑΣ ΚΑΛΑΜΠΑΚΙΟΥ ΑΕ

  • ΤΣΙΑΟΥΣΙΔΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΑΜΥΓΔΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΕΡΡΩΝ

2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΓ. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΛΑΓΚΑΔΑ ΑΠΕ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ ΠΑΟ

  • ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΔΕΜΕΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
  • ΤΖΙΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. Ν. ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΤΡΙΓΛΙΑΣ ΠΟ ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ  ΑΠΌ

  • ΒΟΥΡΝΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΝΤΑΒΕΛΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΜΑΝΑΣΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΠΕΝΤΖΕΡΕΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΙΛΚΙΣ

2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΑΚ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ Ο ΕΡΜΗΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  ΓΣ Ο ΑΡΗΣ ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

  • ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΠΡΕΣΠΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
  • ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΠΕΛΛΑΣ

2 1.2 07/10/18 16:00 ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΥ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΛΠΙΣ ΣΚΟΥΤΑΡΕΩΣ ΑΣ

  • ΤΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΓΟΥΤΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΜΑΛΑΝΔΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ
  • ΛΕΦΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ

2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΝΙΚΗ ΑΓΚΑΘΙΑΣ ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΚΥΜΙΝΩΝ ΜΑΣ

  • ΚΑΤΕΡΙΑΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΚΕΣΙΣΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΤΑΓΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ

2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΑΣ ΜΕΛΙΤΕΥΣ ΜΕΛΙΤΗΣ  ΑΜΣ

  • ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΜΗΝΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΙΕΡΙΑΣ
  • ΚΑΛΟΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΜΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2 1.2 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΕΔΕΣΣΑΪΚΟΣ ΑΣ ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΗΡ  ΕΥΟΣΜΟΥ

  • ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΣΑΚΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΣΠΥΡΟΥ ΣΥΜΕΩΝ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ

2 1.3 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΛΕΥΚΙΜΜΗΣ ΑΕ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΦΟΥΦΑΣ ΠΣ

  • ΚΑΤΣΙΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΛΙΟΝΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΘΑΝΑΣΙΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

2 1.3 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014  ΑΟΝ ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ ΑΣ

  • ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΤΣΙΛΙΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΣΟΥΖΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

2 1.3 07/10/18 16:00 Ε.Π.Σ. ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΡΓΥΡΑΔΩΝ  ΑΠΣ ΑΧΕΡΩΝ ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ  ΠΑΣ

  • ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΟΝΑΤΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΜΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΜΠΙΤΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΠΕΙΡΟΥ

2 1.3 07/10/18 16:00 Δ.Α.Κ. ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ Μ. ΑΛΕΞ/ΔΡΟΣ  ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ ΑΣ ΓΡΕΒΕΝΑ-ΑΕΡΑΤΑ

  • ΜΕΛΤΖΑΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΜΑΘΙΑΣ
  • ΙΤΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ

2 1.3 07/10/18 16:00 Ε.Π.Σ. ΗΠΕΙΡΟΥ Ο ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ ΑΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ  ΣΙΑΤΙΣΤΑΣ ΦΣ

  • ΜΠΑΪΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΚΕΦΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ- ΛΕΥΚΑΔΑΣ
  • ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

2 1.3 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ Α.Π.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΙΑΚΟΣ  ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΑΣ

  • ΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
  • ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ Μ
  • ΙΧΑΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ
  • ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΤΑΣ

2 1.4 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΕΙΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΝΕΟΚΑΙΣΑΡΙΑΣ ΑΜΕΣ ΣΕΛΛΑΝΩΝ ΑΟ

  • ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΒΑΪΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΜΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΣΦΥΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ

2 1.4 06/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΣΤΥΛΙΔΑΣ ΣΤΥΛΙΣ ΑΟ Η ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ ΓΣ

  • ΨΥΧΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΔΕΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
  • ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2 1.4 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΜΦΙΣΣΑΣ ΦΩΚΙΚΟΣ ΑΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ΓΣ

  • ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΑΡΤΑΣ
  • ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΛΥΣΣΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ
  • ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΘΙΩΤΙΔΑΣ

2 1.4 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΒΕΛΕΣΤΙΝΟΥ ΘΗΣΕΥΣ ΑΓΡΙΑΣ ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΜΑΚΡΥΧΩΡΙΟΥ ΑΣ

  • ΑΓΓΕΛΟΥΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΝΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΔΕΔΙΚΟΥΣΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
  • ΣΤΑΘΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

2 1.4 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΚΑΜΙΝΑΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ ΑΣ ΤΣΑΡΙΤΣΑΝΗΣ ΑΟ  ΟΙΚΟΝΟΜΟΣ

  • ΤΣΕΤΣΙΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΦΑΛΤΑΚΑΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΚΟΥΖΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ

2 1.4 07/10/18 16:00 Α΄ Δ.Α.Κ. ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΣΦΚ ΑΣΤΕΡΑΣ ΙΤΕΑΣ ΑΣ

  • ΓΙΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΔΕΛΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΕΛΛΑΣ
  • ΣΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

2 1.4 07/10/18 16:00 ΠΑΝΘΕΣΣΑΛΙΚΟ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ  1937 ΑΣ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΣ

  • ΠΑΝΥΤΣΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΒΟΓΔΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΠΡΑΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

2 1.5 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΣΑΛΑΜΙΝΑΣ ΑΜΠΕΛΑΚΙΑΚΟΣ ΣΦΑΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

  • ΠΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΠΑΓΟΥΡΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΟΝΙΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

2 1.5 07/10/18 16:00 ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ Π.  ΣΑΛΠΕΑΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ ΑΠΟ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΑΕ

  • ΔΡΑΓΑΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΒΙΤΣΕΝΤΖΑΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΟΥΛΟΧΕΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΔΕΤΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

2 1.5 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΡΧΑΝΩΝ Ο ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟ  ΑΡΧΑΝΩΝ ΙΩΝΙΚΟΣ ΑΟ

  • ΚΟΛΥΤΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΚΑΦΕΣΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΦΡΑΓΚΙΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
  • ΒΑΣΣΑΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΧΑΝΙΩΝ

2 1.5 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΝΙΚΑΙΑΣ  (ΠΡΟΟΔΕΥΤ.) ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ  ΝΕΟΛΑΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ ΑΟ

  • ΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΙΔΡΙΩΤΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΠΑΣΤΡΩΜΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

2 1.5 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΟΥΡΝΙΩΝ ΣΥΝΚΑ Α.Ε.Ε.Κ. ΠΑΛΑΙΟΧΩΡΑΣ ΑΟ

  • ΠΑΤΕΜΤΖΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΓΑΡΕΦΑΛΑΚΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΕΛΕΥΘΕΡΑΚΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΑΝΙΩΝ

2 1.5 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΟΦ ΑΤΣΑΛΕΝΙΟΥ ΠΟ

  • ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΝΙΩΝ
  • ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΔΕΛΗΜΠΑΣΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

2 1.6 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΧΑΡΝΩΝ ΑΧΑΡΝΑΪΚΟΣ ΑΟ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΓΣ

  • ΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΥΡΕΝΤΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
  • ΚΟΛΛΙΑΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΟΙΡΑΔΩΡΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2 1.6 06/10/18 15:00 ΔΗΜ. ΑΙΓΙΟΥ ΠΑΝΑΙΓΙΑΛΕΙΟΣ ΓΣ ΙΑΛΥΣΟΣ ΓΑΣ

  • ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΒΕΡΓΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΚΥΡΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΙΤ/ΝΙΑΣ

2 1.6 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΛΛΗΝΗΣ ΠΑΛΛΗΝΙΑΚΟΣ ΑΟ ΝΙΚΗ ΤΡΑΓΑΝΟΥ ΑΠΟ

  • ΣΦΕΤΣΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΑΜΟΥ
  • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΤΙΜΟΛΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΖΕΡΒΟΣ ΣΑΡΑΝΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

2 1.6 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΒΑΡΔΑΣ ΠΑΜΒΟΥΠΡΑΣΙΑΚΟΣ  ΑΟ ΠΑΝΜΟΒΡΙΑΚΟΣ ΑΟ

  • ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
  • ΛΕΚΚΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ- ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΛΥΚΟΜΗΤΡΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
  • ΜΙΧΑΛΑΚΕΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

2 1.6 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ- ΠΑΝ. ΑΟ ΘΥΕΛΛΑ ΡΑΦΗΝΑΣ  ΑΠΟ

  • ΚΑΔΔΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΚΑΚΑΦΩΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ
  • ΦΛΩΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΩΚΙΔΑΣ

2 1.6 07/10/18 13:30 ΔΗΜ. ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΦΟΙΒΟΣ ΚΡΕΜΑΣΤΗΣ ΓΣ ΠΑΝΗΛΕΙΑΚΟΣ

  • ΚΑΚΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΣΤΕΦΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
  • ΜΠΑΛΙΑΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΖΑΝΗΣ
  • ΘΕΩΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΘΗΝΩΝ

2 1.7 07/10/18 12:00 ΔΗΜ. ΚΑΜΑΡΙΟΥ  ΘΗΡΑΣ ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΜΑΡΙΟΥ ΑΣ ΧΑΡΑΥΓΙΑΚΟΣ ΑΟΗ

  • ΒΛΑΧΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ- ΜΑΡΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΤΣΑΛΙΚΟΓΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΧΑΣΑΠΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ

2 1.7 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΙΟΛΙΚΟΣ ΑΕΠΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΓΣ

  • ΤΖΑΜΟΥΤΖΑΝΤΩΝΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ ΧΙΟΥ
  • ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΧΙΟΥ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ  ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ

2 1.7 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΑΥΡΟΘΑΛΑΣΣΙΤΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΑΟ ΑΠΟΛΛΩΝ ΕΡΕΤΡΙΑΣ  ΑΟ

  • ΜΠΑΛΑΧΟΥΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΜΕΣΤΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΕΣΒΟΥ
  • ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΝΑΣΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

2 1.7 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΧΑΛΚΙΔΑΣ ΧΑΛΚΙΣ Α.Ο ΚΟΡΙΝΘΟΣ ΠΑΣ

  • ΓΚΑΜΑΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΤΤΟΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΟΥ
  • ΤΖΙΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΛΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΟΙΩΤΙΑΣ

2 1.7 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΖΩΓΡΑΦΟΥ ΗΛΥΣΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΓΙΩΝ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ ΓΣ

  • ΑΛΙΑΓΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΧΡΗΣΤΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΠΑΠΟΥΤΣΕΛΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΛΕΣΒΟΥ

2 1.7 07/10/18 13:00 ΔΗΜ. ΧΩΡΑΦΑ ΑΓΙΟΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣ ΑΟ ΠΑΝΘΗΡΑΪΚΟΣ ΑΟ

  • ΒΙΣΚΑΔΟΥΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
  • ΓΟΥΡΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΚΑΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΕΥΒΟΙΑΣ

2 1.8 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΑΓΟΥΛΑΣ ΜΑΝΔΡΑΪΚΟΣ ΑΟ ΕΡΜΙΟΝΙΔΑΣ ΑΕ

  • ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΚΟΚΑΡΙΔΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ
  • ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΑΧΑΪΑΣ

2 1.8 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΥ ΠΑΝΑΡΚΑΔΙΚΟΣ ΑΟ ΛΕΡΝΑΣ ΑΕ

  • ΡΟΥΣΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΜΠΟΥΡΤΖΟΒΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΔΕΡΔΕΛΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΩΝΙΑΣ

2 1.8 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΟΛΥΜΠΙΟΝΙΚΩΝ ΚΑΤΑΣΤΑΡΙΟΥ ΑΟ ΠΑΜΙΣΣΟΣ ΜΕΣΣΗΝΗΣ  ΓΠΣ

  • ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΧΑΪΑΣ
  • ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ

2 1.8 07/10/18 16:00 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΥ ΓΣ ΚΑΛΑΜΑΤΑ ΠΣ Ο ΑΣΤΗΡ ΒΛΑΧΙΩΤΗ ΑΣ

  • ΜΑΡΚΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΛΙΑΠΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
  • ΔΑΝΙΓΓΕΛΗΣ ΦΩΤΙΟΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ

2 1.8 07/10/18 16:00 ΔΗΜ. ΜΟΛΑΩΝ ΠΕΛΛΑΝΑΣ- ΚΑΣΤΟΡΕΙΟΥ ΑΕ ΑΜΒΡΥΣΣΕΥΣ ΠΟ

  • ΡΟΥΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΣΑΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ
  • ΚΟΤΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΣ

2 1.8 07/10/18 11:00 ΔΗΜ. ΑΣΠΡΟΠΥΡΓΟΥ ΕΝ. ΠΑΝΑΣΠΡ/ΚΟΥ- ΔΟΞΑ ΑΟ ΕΙΚΟΣΙΜΙΑΣ ΑΟ

  • ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΒΑΞΑΒΑΝΕΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΧΙΟΝΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ ΑΘΗΝΩΝ
  • ΣΟΥΛΤΑΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΥΚΛΑΔΩΝ

2 1.8 07/10/18 16:00 Δ.Α.Κ. ΑΡΓΟΥΣ ΠΑΝΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΑΠΌ ΥΠΑΤΟΥ ΑΟ

  • ΝΤΑΟΥΛΑΣ ΦΩΤΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΧΑΝΤΖΙΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
  • ΝΤΟΥΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΡΙΝΘΙΑΣ

ΑΦΗΣΤΕ ΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.