Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (17η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:

1ος Όμιλος – 17η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Οίαξ Ναυπλίου – Ακράτα 75-64

Νέα Ιωνία – Εσπερος Πατρών 56-61

ΕΑ Πατρών – Μελίσσια 62-50

Κεραυνός Αιγίου – Ενωση Ιλίου 81-88

Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιάδα Άσσου/Λεχαίου 88-77

Καλαμάτα ’80 – Αχαγιά ‘82 (28/2)

Γλαύκος – ΚΑΠ 75-60

 

Φύλλα αγώνα

Απόλλων Σμύρνης – Ολυμπιάδα Άσσου/Λεχαίου 88-77

Δεκάλεπτα: 18-19, 36-35, 63-59, 88-77

Διαιτητές: Κιουλαφάς, Ντάσης

Απόλλων Σμύρνης (Καράμπελας): Καραμπάς 15(3), Μπασδέκης 24(1), Πρισκομάτης 15(3), Οικονομόπουλος 16(1), Πετρόπουλος 6, Οικονομάκης 3(1), Λαμπράκης 5, Γεωργιάδης, Πρόβκα 2, Δρόσος 2.

Ολυμπιάδα Άσσου/Λεχαίου (Παπαμιχαήλ): Δόσης 11(1), Καραμάνης 4, Κρασαδάκης 34(2), Βασιλείου 2, Ηλιού, Λενάκος 22(2), Ραπανάκης 4.

 

ΕΑ Πατρών – Μελίσσια 62-50

Δεκάλεπτα: 16-2, 39-20, 47-36, 62-50

Διαιτητές: Λεκατσάς, Ασημακάκη

ΕΑ Πατρών (Σκροπολίθας): Σαρικάς 12 (2), Κυριακίδης, Δούρος 7(1), Φωτιάδης 9, Ζαβέρδας, Καραϊσκάκης 5, Κουμάκης, Παπαδόπουλος 17, Κάντας 6(2), Τσουλέας 6(2), Χουλιάρας.

Μελίσσια (Σταϊκόπουλος): Κύριος 2, Τζωρτζόπουλος 2, Βούλγαρης 8(1), Κόντος 6, Κυπαρίσσης 4, Ζήρος 4(1), Καλογερόπουλος 5, Παλάντζας 3, Καραχάλιος 13, Τζέμης.

 

Οίαξ Ναυπλίου – Ακράτα 75-64

Δεκάλεπτα: 20-16, 40-29, 56-46, 75-64

Διαιτητές: Ορφανός, Τηγάνης

Οίαξ Ναυπλίου (Νώντας): Ραζής, Μπούσι 4(1), Μπουρής, Πελεκάνος 20(2), Παπαντωνίου 19(3), Τσούχλης, Γεωργιάδης 12(1), Φρουσκλιάς 7(1), Ευστρατίου 3, Μπιτινής, Ψάλτου 10.

Ακράτα (Σκαραφίγκας): Γιόβας, Κατωπόδης 11, Λάφης 8, Καλεμτζάκης, Κουρουβέλος, Πολύδερας, Τσότσος 16(2), Οικονομόπουλος 2, Μαλλής 5(1), Λυμπέρης 7(1), Βεσκούκης 15(1).

 

Κεραυνός Αιγίου – Ένωση Ιλίου 81-88

Δεκάλεπτα: 27-19, 46-40, 63-58, 81-88

Διαιτητές: Κουτσοδήμος, Καββαδάς

Κεραυνός Αιγίου (Αρβανίτης): Μαναβόπουλος 22(1), Γκιζογιάννης 26(1), Φωτίου 12(2), Ζυγάς 5(1), Γκόβας 10(2), Χριστοδουλόπουλος 4, Καραγιάννης 2.

Ενωση Ιλίου (Κτιστάκης): Μπέλλας Ο. 26(2), Μαγιντόμπε 9(1), Μπέλλας Ι. 20(2), Βαϊδάκης 17(2), Φούντας 3(1), Βαρσαμούλης 3, Μπολάτογλου 1, Τσιουμπρής 2, Μανταλβάνος 4, Σκαλωμένος 3(1).

 

Γλαύκος – ΚΑΠ 75-60

Δεκάλεπτα: 22-11, 41-28, 60-44, 75-60

Διαιτητές: Μαντήλας, Μπιτσιζάνος

Γλαύκος (Βουρνάς): Νιφόρας 9(1), Χονδρογιάννης 9(1), Εφέπουλος, Λαμπρόπουλος 24(4), Γιαννικόπουλος 11(2), Σταυράκης, Δίπλαρος, Κάλλης 9(2), Αγγελόπουλος 4, Τσεκλένης, Σπυράκος 9.

ΚΑΠ (Κακαλιάς): Ιβκοβιτς 2, Ανδρικόπουλος 2, Κορρές 19(2), Ετζιάκα 7, Καρακατσάνης, Ζαχαράκης 3(1), Πρίτσος 4, Ροδοστόγλου 15(2), Περδικάρης 5(1), Αρσενικός, Σακελλαρόπουλος 3, Τζίμης.

 

Νέα Ιωνία – Έσπερος Πατρών 56-61

Δεκάλεπτα: 13-20, 26-35, 43-45, 56-61

Διαιτητές: Φάκαρος, Καρακωνσταντόπουλος.

Νέα Ιωνία (Δαμιανίδης): Καρτέρης 1, Καραθανασόπουλος 4(1), Ηλιόπουλος 8, Φ. Γεωργίου, Μακρίδης 2, Λαμπρόπουλος 5(1), Λίτσιος 17, Σιούτης 9, Κανελλόπουλος, Καλασιούντας, Ι. Γεωργίου 10(2).

Έσπερος Πατρών (Δεράος): Γιαλλελής, Φραντζής 14(4), Λαμπρόπουλος 8(2), Ροκανάς 16(2), Ζαφείρης 2, Βύρλας 4, Παπανικολόπουλος 2, Σερέτης, Σκόνδρας 7(1), Αγγελόπουλος 8(1).

 

Βαθμολογία

1. Οίαξ Ναυπλίου 32

2. Ένωση Ιλίου 31

3. Γλαύκος 31

4. Αχαγιά ’82 28

5. Ακράτα 28

6. Μελίσσια 27

7. Έσπερος Πατρών 27

8. ΚΑΠ 24

9. Νέα Ιωνία 24

10. Κεραυνός Αιγίου 22

11. Απόλλων Σμύρνης 22

12. ΕΑΠ 20

13. Ολυμπιάδα Άσσου/Λεχαίου 18

14. Καλαμάτα ’80 17

* Έχουν έναν αγώνα λιγότερο Καλαμάτα ’80, Κεραυνός Αιγίου, Γλαύκος, Αχαγιά, Μελίσσια

 

Επόμενη αγωνιστική (18η, 4/3)

Έσπερος Πατρών – Οίαξ Ναυπλίου

Μελίσσια – Νέα Ιωνία

Ένωση Ιλίου – ΕΑ Πατρών

Ολυμπιάδα Άσσου/Λεχαίου – Κεραυνός Αιγίου

Αχαγιά – Απόλλων Σμύρνης

ΚΑΠ – Καλαμάτα ’80

Ακράτα – Γλαύκος

2ος Όμιλος – 17η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Έσπερος Καλλιθέας – Ερμής Σχηματαρίου 77-69

ΑΟΚ Χανιά – Εσπερος Λαμίας 60-69

ΒΑΟΛ Χίου – Αρης Πετρούπολης 20-0 (α.α.)

Πεντέλη – ΑΕΕ Παναγίτσας 71-52

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Νίκη Αμαρουσίου 84-55

Αρης Νικαίας – Λοκρός Αταλάντης 84-85

Ρεπό: ΟΦΗ

 

Φύλλα αγώνα

Άρης Νικαίας – Λοκρός Αταλάντης 84-85

Δεκάλεπτα: 26-22, 49-50, 67-68, 84-85

Διαιτητές: Λογοθέτης, Ελ Ανύ

Αρης Νικαίας (Ζερβουλάκος): Καρυπίδης 15, Στογιάνοβιτς 17, Κανάς 14(2), Κοροπούλης 14(4), Θαλασσινός 3(1), Γαλίτης 2, Κόλλιας 16, Γρίβας 3(1).

Λοκρός Αταλάντης (Ζαρονικόλας): Ρούζιος 19(3), Μπόλματης 3(1), Διαμαντής, Παναγιωτίδης 10(1), Σάκοτα 15, Μάτος Αν. 16, Μάτος Αγγ. 11(3), Ρετσινάς 11(1).

 

Πεντέλη – ΑΕΕ Παναγίτσας 71-52

Δεκάλεπτα: 13-14, 42-38, 52-44, 71-52

Διαιτητές: Λαμπίρης, Μπακετέα

Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Παπανδρέου 17(2), Μάντζιος, Γεωργακόπουλος 1,Λίτσος 14(3),Αποστολόπουλος 8(2), Κωνσταντάκος, Ντάλλης, Νιφόρας 2,Μουλάς 4,Μπίγγος 8,Σαλτουρίδης 2, Μαλούκος 15.

ΑΕΕ Παναγίτσας (Βελισσαράκος): Σκεμπές 3(1), Καρβούνης 13(2), Μουντρίχας ,Θεοδωράκος 8, Μαντζάκος, Σπύρου 2,Μπέλλος,Γκιζογιάννης 12,Χοτζάλι,Δρακάκης 6, Σβορώνος 8(1).

 

ΑΟΚ Χανιά – Έσπερος Λαμίας 60-69

Δεκάλεπτα: 16-17, 34-31, 43-50, 60-69

Διαιτητές: Ζιώγας, Σκουλαρίκης

ΑΟΚ Χανιά (Θεοδωράκης): Σταθόπουλος, Κουτσαβδής, Αλεξίου 4, Υφαντόπουλος 3(1), Σαράντης 9(1), Αράπης 4(1), Πούρος, Σκαμνάκης 7(1), Κολαρετάκης, Αδοντάκης 19, Τασιούδης 12(1), Παπαδάκης 3(1).

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Στογίλκοβιτς, Μπερτσίμας, Σέττος 4(1), Πάππος 6(1), Ρουμελιώτης 8(1), Φύκας 10(1), Παπαργυρόπουλος 11, Φούντας, Δαχρεντζής 18(2), Κατράνας 12(1), Παπανικολάου.

 

Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Νίκη Αμαρουσίου 83-54

Δεκάλεπτα: 20-12, 44-25, 63-43, 83-54

Διαιτητές: Σπυρόπουλος, Νερομυλιώτης

Κρόνος Αγίου Δημητρίου (Παπαμάρκος): Ζαραϊδώνης 5, Στραγανιώτης 12(2), Νάτσος 3, Ξιούρας 6(2), Χρονόπουλος 14(3), Κακαργιάς, Κόης 17(2), Κοσμετάτος 2, Σολωμός 15, Πουρνάρας 3, Πετράκος 4, Ανδρεάτος 2.

Νίκη Αμαρουσίου (Χρυσόγελος): Τσέκενης Ι. 6(2), Σιδέρης, Μιχαλάκης 5(1), Σταμάτης 13(3), Κοντογιάννης, Κυπριτζόγλου 5, Σκούταρης 9(3), Πολυμενάκος, Κουκάκης 8, Τσέκενης Α., Κανύχης 4, Ντέντα 4.

 

Βαθμολογία

1. Έσπερος Καλλιθέας 28

2. Πεντέλη 28

3. Έσπερος Λαμίας 28

4. Ερμής Σχηματαρίου 26

5. Κρόνος Αγίου Δημητρίου 26

6. Λοκρός Αταλάντης 26

7. ΒΑΟΛ Χίου 24

8. ΟΦΗ 23

9. Νίκη Αμαρουσίου 20

10. ΑΕΕ Παναγίτσας 20

11. ΑΟΚ Χανιά 20

12. Άρης Νικαίας 19

13. Άρης Πετρούπολης 16

* Έχουν κάνει ρεπό ΟΦΗ, Άρης Νικαίας, Νίκη Αμαρουσίου, Έσπερος Καλλιθέας.

 

Επόμενη αγωνιστική (18η, 4/3)

Έσπερος Λαμίας – Έσπερος Καλλιθέας

Άρης Πετρούπολης – ΑΟΚ Χανιά

ΑΕΕ Παναγίτσας – ΒΑΟΛ Χίου

Νίκη Αμαρουσίου – Πεντέλη

ΟΦΗ – Κρόνος Αγίου Δημητρίου

Ερμής Σχηματαρίου – Άρης Νικαίας

3ος Όμιλος – 17η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Νικόπολη Πρέβεζας-Ζέφυρος 56-71

Φαίακας Κέρκυρας-ΑΟΚ Βέροιας 65-59

Φίλιππος Βέροιας-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 91-46

Νίκη Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων 84-67

Ικαροι Τρικάλων-ΓΕ Αγρινίου 67-48

Πρωτέας Γρεβενών-Ιωνικός 74-69

Ρεπό: Εύαθλος Πολυκάστρου

 

Φύλλα αγώνα

Νικόπολη Πρέβεζας-Ζέφυρος  56-71

Δεκάλεπτα: 20-22, 29-33, 46-45, 56-71

Διαιτητές: Καρακώστας, Κοντογιάννης

Νικόπολη Πρέβεζας (Μυριούνης, Ροντογιάννης): Βαγενάς 17, Αργυρός 2, Σουλιώτης, Τσιτσώνης 3, Σταμούλης 3, Κακιούζης 7, Παπαμιχαήλ 4, Γεωργάκης 3, Νίκας, Μακρόπουλος, Μπέλλος, Μπαλλάς 17.

Ζέφυρος (Τσολάκης, Βουλκίδης): Μυτιληναίος 2, Νικολαΐδης, Μάρκου, Ματενίδης 4, Ουρκέρογλου 2, Καναράς 11, Μαυροματίδης 13, Τσιόγκας 14, Μυστιλιάδης 25, Ζελενίτσας.

 

Πρωτέας Γρεβενών-Ιωνικός  74-69

Δεκάλεπτα: 17-18, 37-30, 52-55, 74-69

Διαιτητές: Παζώλης, Λελούδας

Πρωτέας Γρεβενών (Μουρουζίδης): Μαρκόπουλος 2, Γούλας, Γράβας 11(1), Μιχαηλίδης 13(3), Ρίγκος 4, Κολοβός, Κλωνάρας Ν. 10, Μητρόπουλος Ευ., Μπόζιαρης 10, Καλογεράτος 8, Τζήμου 12(2), Τακίδης 4.

Ιωνικός (Πετρόπουλος): Αναστασιάδης 17(3), Γεωργιάδης 9(2), Κούτε 15(1), Μαδεμλής 8, Χαρίστος, Δελλής , Σιδηροηλίας 9, Παουλεάνου, Βαρίτης 11,Μητακίδης, Ιγγλέζος, Γιαννούλης.

 

Φίλιππος Βέροιας-ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 91-46

Δεκάλεπτα: 18-11, 29-19, 66-35, 91-46

Διαιτητές: Τσούλης, Κουκουλεκίδης

Φίλιππος Βέροιας (Γκίμας): Μόρας 8, Τσεσμετζής 2, Βάλλιος 10(2), Tσιακλαγκάνος 4, Mαρκόπουλος 6(2), Kαβαργύρης 12, Κοθράς 12(2), Παραπούρας 23(4),  Σουτζόπουλος 14(1), Kαντάρκος.

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα (Καλομενίδης): Kλασίδης 3(1), Nεοφυτίδης 12, Tσολάκης 9 (2), Σαχπατζίδης 4, Πανίδης, Πέπα 6(2), Aθανασιάδης 4, Aργυρόπουλος 6, Παπαδόπουλος 2.

 

Νίκη Βόλου-ΑΓΣ Ιωαννίνων 84-67

Δεκάλεπτα: 19-10, 42-28, 61-46, 84-67

Διαιτητές: Αγραφιώτης Ι., Αγραφιώτης Γρ.

Νίκη Βόλου(Πρέκας, Τύμπας): Διγενής 8, Παπαζήσης 2, Γεωργίου 10 (2), Αναγνωστόπουλος 3, Καφάσης, Κουτίνας 18 (1), Τσαβές, Βλήτσιος, Τσώλης 15 (3), Λωρίτης, Παπακώστας 23 (2), Τοκατλίδης 5.

ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Μπαρτζώκας 13 (1), Αντωνίου, Μάκης 8, Θώδης 10, Τσίγκας 2, Γεωργίου 15 (1), Ζαμπέτης 12 (2), Βάτσιος 2, Καννης 5 (1), Εξαρχόπουλος.

 

Φαίακας Κέρκυρας-ΑΟΚ Βέροιας  65-59

Δεκάλεπτα: 16-9, 36-28,48-43, 65-59

Διαιτητές: Παπανικολάου, Ιορδανίδης

Φαίακας Κέρκυρας (Κοντογιάννης, Αργαλιάς): Ματενίδης, Νεδέλκος 27(1), Χατζόπουλος 3, Σπιτιέρης 6, Στ. Περούλης 25, Σκούρτης, Βογιατζής 2,Μαγγανάς 2,Πάλλης, Αγάθος, Γιώργος, Κατέχης.

 

Ικαροι Τρικάλων-ΓΕ Αγρινίου  67-48

Δεκάλεπτα: 20-8, 35-25, 57-32, 67-48

Διαιτητές: Ντόγκας, Χρυσάφης

Ίκαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Κορδέας 3(1), Φούντας Α. 10(3), Στάνκοβιτς 2, Αργύρης Κ. 3(1), Μέξης 9, Ντούρβας 7(1), Χατζής, Μπαρμπαρούσης 2, Αργύρης 7(1), Φούντας Γ. 22(1), Θεοδώρου 2.

ΓΕ Αγρινίου (Φαράντος, Καρατσώρης): Ντάλλας 1, Αυφαντόπουλος, Βακουφτσής, Σταμουλάκης 10(2), Μπαρούχας 10(1), Βασιλείου 13, Βούλγαρης 6, Δάρλας 3(1), Μπεκατώρος 5(1), Χειμώνας.

 

Βαθμολογία

1. Φίλιππος Βέροιας 30

2. Φαίακας Κέρκυρας  28

3. Νίκη Βόλου 27

4. Ζέφυρος 25  

5. ΑΓΣ Ιωαννίνων 25

6. Πρωτέας Γρεβενών  24   

7. Εύαθλος Πολυκάστρου 23

8. Ικαροι Τρικάλων 23

9. Νικόπολη Πρέβεζας 22

10. ΑΟΚ Βέροιας 21

11. Ιωνικός 21      

12. ΑΠΣ Πτολεμαΐδα  19          

13. ΓΕ Αγρινίου 18           

*Εύαθλος Πολυκάστρου, Πρωτέας Γρεβενών, Νικόπολη Πρέβεζας και ΓΕ Αγρινίου έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

 

Επόμενη αγωνιστική (18η, 4/3)

ΑΟΚ Βέροιας-Νικόπολη Πρέβεζας

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα-Φαίακας Κέρκυρας

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Φίλιππος Βέροιας

ΓΕ Αγρινίου-Νίκη Βόλου

Εύαθλος Πολυκάστρου-Ικαροι Τρικάλων

Ζέφυρος-Πρωτέας Γρεβενών

Ρεπό: Ιωνικός                   

 

 

4ος Όμιλος – 17η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Κένταυρος Καλλικράτειας-Απόλλων Καλαμαριάς 68-76

ΧΑΝΘ-Ορφέας Νέου Σκοπού 94-28

Αστέρας Σίνδου-Μαντουλίδης  54-71

ΑΟ Πολυγύρου-Αίας Ευόσμου  83-78

Μακεδονικός-ΑΕ Κομοτηνής  74-65

ΓΑΣ Κομοτηνή-Ελευθερούπολη  57-77

ΠΣ Ευκαρπίας-ΜΕΝΤ  89-84

 

Φύλλα αγώνα

ΓΑΣ Κομοτηνή-Ελευθερούπολη 57-77

Δεκάλεπτα: 11-11, 30-29, 42-52, 57-77

Διαιτητές:  Κοϊμτζόγλου, Τζιοπάνος Γ.

ΓΑΣ Κομοτηνή (Λεμονίδης): Σαββίδης, Μαρκογιαννάκης, Σκεμπή 7 (2), Αθανασίου, Λεχούδης 16 (1), Χατζηδημητρίου 3 (1), Γιωτόπουλος 9 (1), Σιμάκης 19 (2), Καρκαλέτσας 1, Μπορμπίδης, Χαλίλ 2, Πίτατζης.

Ελευθερούπολη (Παπαδόπουλος): Παπαγεωργίου, Κελαϊδάκης, Στυλίδης 17, Γαϊτανίδης 3 (1), Μασάδης 3, Κωνσταντάρας, Θεοδωράκος 12 (4), Απαζίδης 7 (1), Μανάκας 16 (1), Ιωάννου 12 (2), Λογοθέτης, Βοϊβατόπουλος 7.

 

ΑΟ Πολυγύρου-Αίας Ευόσμου 83-78

Δεκάλεπτα: 22-24, 43-44, 61-55, 83-78

Διαιτητές: Μελανίδης, Χατζηχαρίσης

ΑΟ Πολυγύρου (Χαλκιάς): Πιπιλιάρης 17 (2), Τσιούντος 6, Μπέγος 11 (3), Παυλέας 8 (1), Καραγιαννάκης 18 (1), Νικολόπουλος 3 (1), Νουκάρης 13 (2), Αποστολίδης 5 (1), Μπάρδος 2.

Αίας Ευόσμου (Κόρκας- Γυμνόπουλος): Δοξάκης 7 (1), Μπαλτζόπουλος 10, Νικολούδης 16 (4), Μαλολάρι, Περιστεράκης, Νησιώτης 18, Σήσιου 6 (2) Σεκαδάκης Γ, Νέσης 18 (3), Σεκαδάκης Δ. 3 (1).

 

Κένταυρος Καλλικράτειας-Απόλλων Καλαμαριάς 68-76

Δεκάλεπτα: 18-16, 33-31, 51-53, 68-76

Διαιτητές: Εκίζογλου, Καλέσης

Κένταυρος Καλλικράτειας (Βλόστος): Σελεμενάκης 9(3),Θαλασσινός, Φωτιάδης 2, Γκόνος 14(1), Χανιωτάκης, Παρασκευάς 12(1), Ρέμπελος, Δέτσικας 10, Δασκαλάκης 11(3), Ζωγράφος 7.

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης-Κεσίδης): Αποστόλου 14(3), Μυθίλλου 22(2), Σταματέλος 4, Κουκουλίδης, Κιώτης, Χασιώτης, Τσουτσούκας, Μαχαιριανάκης 6, Σπυρόπουλος 6, Στυλιανίδης 17(2), Χαντζίδης 10.

 

ΧΑΝΘ-Ορφέας Νέου Σκοπού 94-28

Δεκάλεπτα :  22-12, 49-13, 70-17, 94-28

Διαιτητές: Σαρακενίδης, Χατζημπαλίδης

ΧΑΝΘ (Ζαφειρούδης): Παπαζούδης11(2),Χατζηβούρκογλου 10, Ακεψιμαϊδης 5, Θωμαϊδης 9(1), Γεωργάκης 4, Πέτροβιτς 7(1), Κουτσοκώστας 8, Ζαμπάκης 7(1),Κωστίκας 16, Σωσσίδης 2, Βλαγκόγιας 12, Ζικεριέ 3.

Ορφέας Νέου Σκοπού(Σίσκος): Γεωργόπουλος, Δροσίνος 2, Χατζής 15(1), Αχτσής 4(1),Θεοδωρόπουλος, Καρακάσης, Δρουμαλιάς, Χαβαλές 8, Φρατζέσκος, Κατζουρίδης

 

Βαθμολογία

1. Ελευθερούπολη 33 

2. Μακεδονικός 32      

3. ΑΟ Πολυγύρου 30   

4. ΧΑΝΘ 27

5. ΜΕΝΤ  27

6. ΠΣ Ευκαρπίας 27         

7. ΓΑΣ Κομοτηνή  27

8. Αίας Ευόσμου 26 

9. Απόλλων Καλαμαριάς 26

10. Μαντουλίδης   24         

11. Αστέρας Σίνδου 22          

12. ΑΕ Κομοτηνής 21         

13. Κένταυρος Καλλικράτειας  18

14. Ορφέας Νέου Σκοπού  17          

 

Επόμενη αγωνιστική (18η, 4/3)

Ορφέας Νέου Σκοπού-Κένταυρος Καλλικράτειας

Μαντουλίδης-ΧΑΝΘ

Αίας Ευόσμου-Αστέρας Σίνδου

ΑΕ Κομοτηνής-ΑΟ Πολυγύρου

Ελευθερούπολη-Μακεδονικός

ΜΕΝΤ-ΓΑΣ Κομοτηνή

Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΣ Ευκαρπίας

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.