Γ΄ Εθνική: Αποτελέσματα – βαθμολογίες (10η αγωνιστική)

Τα αποτελέσματα, οι βαθμολογίες και τα φύλλα αγώνα των ομίλων της Γ΄ Εθνικής έχουν ως εξής:

 

1ος Όμιλος – 10η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Απόλλων Σμύρνης – Οίακας Ναυπλίου 61-74

Κεραυνός Αιγίου – Ν. Ιωνία  73-70

ΕΑ Πατρών – Καλαμάτα ΄80  57-55

Αχαγιά ΄82 – Γλαύκος 69-57

Ολυμπιάδα Άσσου – ΚΑΠ  45-88

Ενωση Ιλίου – Ακράτα 64-57

Μελίσσια – Εσπερος ΑΟΠΑ 73-62

 

Φύλλα αγώνα

Μελίσσια – Έσπερος ΑΟΠΑ 73-62

Δεκάλεπτα: 20-20, 38-38, 51-51, 73-62

Διαιτητές: Κουτσοδήμος, Ντάση

Μελίσσια Σταϊκόπουλος): Κύριος 2, Τζωρτζόπουλος 5(1), Κυπαρρίσης 9, Παλλάτζας 2, Βούλγαρης 10(1), Κοντός 10, Καλογερόπουλος 15(1), Τζέμης 7, Ζήρος 7(1), Σταμέλος, Βαρθακοκοίλης 2, Καραχάλιος 4.

Εσπερος ΑΟΠΑ (Γκορκόλης): Γιαλελής, Φραντζής 8(1), Τσιακμάς 7, Σερέτης 1, Ροκανάς 2, Ζαφείρης 5(1), Βύρλας 23, Παπανικολόπουλος 5(1), Σκόνδρας 6, Αγγελόπουλος 5.

 

Ένωση Ιλίου – Ακράτα 64-57

Δεκάλεπτα: 16-17, 31-34, 45-46, 64-57

Διαιτητές: Μαραγκάκης, Παπαδημητρόπουλος

Ένωση Ιλίου (Κτιστάκης): Μπέλλας Γ. 5(1), Φουντάς 8(1), Βαρσαμούλης 13, Βαϊδάκης 9(1), Μανταλβάνος 7, Σκαλωμένος 10(2), Μπέλλας Οδ. 7(1), Μαγιντόμπε 5(1), Πανουσόπουλος Θ., Μπολάτογλου.

Ακράτα (Σκαραφίγκας): Λυμπέρης 21(4), Θανόπουλος 3, Λαφής 2, Καλεμτζάκης 3(1), Τσότσος 6, Μάλλης 9(1), Βεσκούκης 12, Γιοβάς, Γκούρβελος, Κατωπόδης, Οικονομόπουλος.

 

Κεραυνός Αιγίου – Νέα Ιωνία 73-70

Δεκάλεπτα: 21-20, 38-46, 55-56, 73-70

Διαιτητές: Ντάνος, Κατσαπρακάκης

Κεραυνός Αιγίου (Οικονομάκης): Αναστασόπουλος 2, Ζυγάς, Φωτίου 14(1), Γκόβας 24(3), Μαναβόπουλος 19, Χριστοδουλόπουλος 7, Πολυδωρόπουλος 7(1).

Νέα Ιωνία (Δαμιανίδης): Ηλιόπουλος 14(3), Α. Καραθανασόπουλος 1, Αλ. Καραθανασόπουλος 4, Καλασούντας 10(2), Λίτσιος 4, Λαμπρόπουλος 7, Γεωργίου 7(1), Κανελλόπουλος 6, Μαυρίδης 11(1), Σιούτης 6.

 

Αχαγιά ‘82 – Γλαύκος 69-57

Δεκάλεπτα: 25-12, 43-29, 55-39, 69-57

Διαιτητές: Καρπάνος, Γεράνιος

Αχαγιά ‘82 (Λιόνας): Μοσχοβάκης 23(4), Σταμόπουλος 10, Δουλγεράκης, Γατσούλης 9(3), Χρυσανθόπουλος 3(1), Χαμηλός 2, Λαμπρόπουλος, Δαβάνης 10, Οικονομόπουλος 12(3).

Γλαύκος (Βουρνάς): Νιφόρας 14(3), Χονδρογιάννης 5(1), Λαμπρόπουλος 11(2), Γιαννικόπουλος 3, Σακελλαρόπουλος 3(1), Κάλλης 6(1), Πελεκούδας 10, Τσεκλένης 2, Σταυράκης 3.

 

ΕΑ Πατρών – Καλαμάτα 80 57-55

Δεκάλεπτα: 14-11, 24-23, 41-38, 57-55

Διαιτητές: Πλιάκας, Τηγάνης

ΕΑ Πατρών (Σκροπολίθας): Σαρικάς 14, Δούρος 8, Κυριακίδης, Καλπακής 4, Φωτιάδης 14, Μπαϊρακτάρης, Καραϊσκάκης 2, Κουμάκης, Παπαδόπουλος 9, Κάντας 6(2).

Καλαμάτα ’80 (Κορόγωνας): Πέτρου, Πετρόπουλος, Κροκέας, Παπαγεωργίου 4, Χατζής, Μπάτζιος 19(1), Κοντόπουλος 15(1), Βούλγαρης 12, Μεντής 5, Κατσαρέας.

 

Βαθμολογία

 1. ΑΟ Ένωση Ιλίου 19

2. Οίαξ ΑΟ Ναυπλίου 18

3. ΑΟ Γλαύκος 18

4. ΑΟ Αχαγιά ΄82 17

5. ΚΑΟ Μελισσίων 17

6. ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου 16

7. ΕΣΚΔ Ν. Ιωνίας 15

8. ΑΟ Ακράτα 15

9. Έσπερος ΑΟΠΑ 15

10. ΚΑΠ 14

11. ΓΣ Απόλλων Σμύρνης 13

12. ΕΑ Πατρών 12

13. ΑΟ Καλαμάτα 1980 11

14. ΑΣ Ολυμπιάδα Άσσου Λεχ. 10

 

Επόμενη αγωνιστική (11η, 7/1)

Οίακας Ναυπλίου – Κεραυνός Αιγίου

Ν. Ιωνία – ΕΑ Πατρών

Καλαμάτα 80 – Μελίσσια

Γλαύκος – Απόλλων Σμύρνης

ΚΑΠ – Αχαγιά ΄82

Ακράτα – Ολυμπιάδα Άσσου

Έσπερος ΑΟΠΑ – Ένωση Ιλίου

 

 

2ος Όμιλος – 10η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Κρόνος Αγ. Δημητρίου – ΠΟΚ Εσπερος 96-101 (κ.α. 74-74, παρ. 86-86)

Πεντέλη – Χανιά 66-60

ΟΦΗ – Άρης Νικαίας 77-76

Νίκη Αμαρουσίου – Λοκρός Αταλάντης 44-70

Παναγίτσα – Ερμής Σχηματαρίου 65-70

Άρης Πετρούπολης – Έσπερος Λαμίας 75-77

Ρεπό: ΒΑΟΛ

 

Φύλλα αγώνα

Άρης Πετρούπολης – Έσπερος Λαμίας 75-77

Δεκάλεπτα: 18-19, 33-36, 52-58, 75-77

Διαιτητές: Φάκαρος, Μαρίγλη

Άρης Πετρούπολης (Παπαδόπουλος): Μόκας 17(1), Βενιτουράκης 14(1), Χανιάς 2, Κουλούρης, Κούτρας, Μπούτρης 19, Γιατράκος, Χριστόπουλος, Μακρυγιάννης 8(1), Μπέλη 10.

Έσπερος Λαμίας (Σοφογιάννης): Στογίλκοβιτς, Μπερτσιμάς, Σέττος 5(1), Πάππος 7(1), Ρουμελιώτης 5(1), Τριανταφυλλίδης, Φύκας 4, Παπαργυρόπουλος 26, Φούντας 2, Δαχρεντζής 13(1), Κατράνας 14(3), Παπανικολάου.

 

Νίκη Αμαρουσίου – Λοκρός 44-70

Δεκάλεπτα: 18-14, 35-36, 42-58, 44-70

Διαιτητές: Μπανασάκης, Κώτσου

Νίκη Αμαρουσίου (Καλλιώρας, Αναστασίου): Τσεκίνης 3(1), Δαμάς 10(2), Μιχαλάκης 2, Σίδερης 2, Κυπριτζόγλου 10(1), Σκούταρης 5(1), Θωμάκης 8, Τσεκίνης Ανδρ. 2, Καμίνης 2, Ντέντα.

Λοκρός (Ζαρονικόλας, Σεργιάννης): Διαμαντής, Ρούζιος, Μπόλματης 2, Μπουλαντζάς, Παναγιωτίδης 16, Σάκοτα 10, Μάτος Αν. 15, Μάτος Αγγ. 13(3), Ρετσινάς 14(1), Θεοδώρου.

 

Κρόνος Αγ. Δημητρίου – ΠΟΚ Εσπερος 96-101 (κ.α. 74-74, παρ. 86-86)

Δεκάλεπτα : 23-21, 41-42, 59-64, 74-74, 86-86, 96-101

Διαιτητές: Αντωνιάδης, Παπαδόπουλος Χ.

ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου (Παπαμάρκος): Ζαραϊδώνης 13(1), Στραγανιώτης 9(1), Νάτσος 13(4), Ξιούρας 12(4), Πουρνάρας 3, Κακαργιάς, Κόης 13(1), Κοσμετάτος 2, Σολωμός 29, Μαλτέζος, Πετράκος, Ανδρεάτος 2.

ΠΟΚ Έσπερος (Γράψας) : Αγγελόπουλος 15(1), Καραγιαννίδης 11(3), Χατζηκίδης 10(1), Καρλάφτης 6(1), Χαρούνι Ν. 3, Κατσούρης 9(3), Κρητικός, Βλασσόπουλος 14, Χαρούνι Κ. 23, Καράμπελας, Βάρσος 4(1), Πρόγκας 6.

 

ΟΦΗ – Άρης Νικαίας 77-76

Δεκάλεπτα: 23-17, 38-39, 59-53, 77-76

Διαιτητές: Λαμπίρης, Καραμπητσάκος

ΟΦΗ (Καρλάφτης): Μητρόπαπας 2, Κριθινάκης 6, Μαϊστρέλης 3(1), Τσερκιτζόγλου 6(2), Καραλής 20(3), Καρλάφτης 6, Αγαπιάδης 23(1), Βασιλειάδης 11(1), Χριστάκης, Τσιλόγλου, Κυρίτσης, Πάλλης.

Άρης Νικαίας (Ζερβουδάκος): Καρυπίδης 12, Στογιάνοβιτς 14(2), Καννάς 3, Θαλασσινός 10(1), Γαλίτης 4, Κόλλιας 10, Δρίβας 15(2), Καπετάνιος.

 

Πεντέλη – ΑΟΚ Χανίων 66-60

Δεκάλεπτα: 19-11, 32-31, 47-48, 66-60

Διαιτητές: Μαρινάκης, Μπακετέα

Πεντέλη (Χαρτοματσίδης): Παπανδρέου 12, Μάντζιος, Γεωργακόπουλος 8, Λίτσο 10(2), Νάσης, Κωνσταντάκος, Ντάλλης 4, Νίφορας 2, Μούλας 4, Μπίγκος 9(1), Σαλτουρίδης, Μαλούκος 17.

ΑΟΚ Χανιά (Θεοδωράκης): Παπαδάκης, Κουτσαυδής, Αλεξίου 14(2), Υφαντόπουλος 4, Σαράντης 7(1), Μπαγάκης 3(1), Πούρος 2, Σκαμνάκης, Αράπης 6(2), Αδοντάκης 2, Τασιούδης 20 (2), Κοντογιάννης.

 

Παναγίτσα – Ερμής Σχηματαρίου 65-70

Δεκάλεπτα: 17-14, 32-31, 46-46, 65-70

Διαιτητές: Αργυρούδης, Χριστοδουλάκης

Παναγίτσα (Κωνσταντινίδης): Σκεμπές 8, Καρβούνης 3, Αδαμόπουλος 9(1), Θεοδωράκος 11(3), Γκιζογιάννης 27, Δρακάκης 4, Χοτζάλι, Μαντζάκος, Περσίδης, Σβορώνος 3(1).

Ερμής Σχηματαρίου (Τσαούσης, Σολομωνίδης): Πανταζής 17, Θωμάς 4, Γκρινιάρης 25(1), Σπηλιόπουλος 13(3), Μαρμαρινός 11, Κολοβός, Φλώτσιος, Κώνστας, Αγγελέτος, Τσιριμώκος, Γυφτονικολός.

 

Βαθμολογία

 1. ΠΟΚ Έσπερος 17

2. ΑΕ Πεντέλης 17

3. ΓΣ Ερμής Σχηματαρίου 15

4. ΓΣ Έσπερος Λαμίας 15

5. ΑΣ Λοκρός 14

6. ΟΦΗ 14

7. ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου 14

8. Βούρειος ΑΟΛ Χίου 14

9. ΓΝΟ Άρης Νικαίας 12

10. ΑΟ Άρης Πετρούπολης 12

11. ΑΣ Νίκη Αμαρουσίου 12

12. ΑΕΕ Παναγίτσας 12

13. ΑΟΚ Χανιά 12

 

Επόμενη αγωνιστική (11η, 7/1)

ΠΟΚ Έσπερος – Πεντέλη

Χανιά – ΒΑΟΛ Χίου

Άρης Νικαίας – Κρόνος Αγ. Δημητρίου

Λοκρός Αταλάντης – ΟΦΗ

Ερμής Σχηματαρίου – Νίκη Αμαρουσίου

Έσπερος Λαμίας – Παναγίτσα

Ρεπό: Άρης Πετρούπολης

 

 

3ος Όμιλος – 10η αγωνιστική

Αποτελέσματα

Νίκη Βόλου – Φαίακας Κέρκυρας 79-67

Ίκαροι Τρικάλων – Νικόπολη Πρεβέζης 58-82

Εύαθλος – Πρωτέας Γρεβενών 73-68

ΓΕ Αγρινίου – Ιωνικός Ιωνίας 73-70

ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ζέφυρος 02 88-83 (κ.α. 72-72)

Πτολεμαΐδα – ΑΟΚ Βέροιας 70-67

Ρεπό: Φίλιππος Βέροιας

 Τα φύλλα αγώνα:

ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαϊδας-ΑΟΚ Βέροιας 70-67
Δεκάλεπτα: 21-20, 36-38, 49-52, 70-67
Διαιτητές: Αγραφιώτης Ιωαν.-Πράττος
ΑΠΣ Αρίων Πτολεμαϊδας (Κυρατζής): Κλασίδης 3, Σείντης, Καλομενίδης, Μαστροδημήτρης 11(3), Νεοφυτίδης, Τσολάκης 6, Σαχπατζίδης 15 (1), Πανίδης 11 (1), Αθανασιάδης 10, Σαρρής 14.
ΑΟΚ Βέροιας (Κελεπούρης): Πομπόρης 1, Οντούλζογλου, Σισμάνης 11 (1), Γκάνας 3 (1), Βλάχος 23 (1), Μαυρίδης 18 (1), Γιαννόπουλος, Μπαρμπαρούσης 2, Γιαννουζάκος 9 (2).

ΑΓΣ Ιωαννίνων-Ζέφυρος 88-83(72-72)
Δεκάλεπτα: 22-26, 45-36, 61-58, 72-72(κ.α.), 88-83
Διαιτητές: Λελούδας-Γεωργούλης
ΑΓΣ Ιωαννίνων (Τσουκανέλης): Γεωργίου 27(2), Ζαμπέτης 18(3), Μπαρτζώκας 21, Καλφαλίδης, Αντωνίου 4, Καννής, Τσιλιγγαρίδης, Μάκης 8, Βάτσιος, Εξαρχόπουλος 5(1), Φίλιος 5, Θώδης.
Ζέφυρος (Τσολάκης-Βουλκίδης): Μυτιληναίος 3(1), Νικολαϊδης, Αλεξανδρίδης 5, Ματενίδης 8, Ουρκέρογλου 5(1), Κανάρας 11(2), Μαυροματίδης 8, Τσιόγκας 31, Μυστηλιάδης 12(1τρ., 10ασ.).

ΓΣ Νίκη Βόλου – Φαίακας Κέρκυρας 79-67
Δεκάλεπτα: 17-23, 38-34, 64-48-79-67
Νίκη Βόλου (Πρέκας, Τύμπας): Διγενής 4, Γεωργίου 11 (2), Αναγνωστόπουλος 6 (2), Κουτίνας 18, Τσαβές 4, Βλήτσιος 2, Τσώλης 14 (1), Παπακώστας 20 (1), Τοκατλίδης, Καφάσης, Ρουσιώτης, Παπαζήσης
Φαίακας Κέρκυρας (Κοντογιάννης): Βογιατζής 5 (1), Ματενίδης 15 (2), Νεδέλκος 14, Σπιτιέρης 9 (1), Μακρίδης 7 (1), Χατζόπουλος 10, Μαγνανάς 7 (1), Ούστογλου

ΓΕ Αγρινίου – Ιωνικός Ιωνίας 73-70
Δεκάλεπτα:18-8, 33-27, 50-48, 73-70
Γ.Ε.Αγρινίου(Φαράντος): Μπεκατώρος 12(4), Βίτσας, Ντάλας, Σταμουλάκης 16(4), Λιόκαυτος, Μπαρούχας 19(2), Σαπλαούρας 4, Τσώλος, Μπόσμος 13, Δάρλας
7(1),Βούλγαρης, Βασιλείου 2
Ιωνικός Ιωνίας(Πετρόπουλος): Μητακίδης 1, Βαρίτης 12(2), Ιγγλέζος, Γεωργιάδης 22(3), Κούτε 2, Μαλεμλής, Παουλεάνου 1, Χαρίστος, Δελής, Γιαννούλης, Σιδηροηλίας 16(1), Αναστασιάδης 16(3)

Ικαροι Τρικάλων-Νικόπολη Πρέβεζας 58-82
Δεκάλεπτα: 18-23, 33-40, 43-65, 58-82
Διαιτητές: Παπαδόπουλος Χ.-Κουκουλεκίδης
Ικαροι Τρικάλων (Μητσιάδης): Θεοδώρου, Φούντας Γ. 14, Φούντας Φ. 6, Κορδέας, Μέξης 14, Ντούρβας 2, Μπαρμπαρούσης, Στάνκοβιτς 2, Αργύρης Σ. 6(2), Αργύρης Ν 14(4).
Νικόπολη Πρέβεζας (Παπίρης): Βαγενάς 13(2), Αργυρός 3(1), Σουλιώτης 2, Τσιτσώνης 5(1), Σταμούλης 3, Κακιούζης 14(2), Παπαμιχαήλ 4, Γιωργάκης, Νίκας 6, Μακρόπουλος 7, Μπάλας 25.

Εύαθλος Πολυκάστρου-Πρωτέας Γρεβενών 73-68
Δεκάλεπτα: 20-23, 38-34, 48-49, 73-68
Διαιτητές: Σιταρίδης-Τζιοπάνος Γ.
Εύαθλος Πολυκάστρου (Παπαδόπουλος Γ.): Παπαδόπουλος Σ. 10(2), Ημεριδης 19(1), Μπινιακου 3(1), Τασουδης 2, Τσινοπουλης 4(1), Τσελεκης 9, Σιδηροπουλος 17(1), Κουτουλας 9 (3).

 

Βαθμολογία

 1. ΚΕ Φαίακας Κερ. 18

2. ΑΠΣ Φίλιππος Βέροιας 17

3. ΑΓΣ Ιωαννίνων 16

4. ΓΣ Νίκη Βόλου 15

5. ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας 15

6. ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών 14

7. ΑΣΑΑ Ζέφυρος 02 13

8. ΑΜ Ίκαροι Τρικ. 13

9. ΑΠΣ Πτολεμαΐδα 13

10. ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ. 12

11. ΑΣ Ιωνικός Ιωνίας 12

12. ΑΟΚ Βέροιας 11

13. ΓΕ Αγρινίου 11

 

Επόμενη αγωνιστική (11η, 7/1)

Νικόπολη Πρεβέζης – Νίκη Βόλου

Φαίακας Κέρκυρας – Φίλιππος Βέροιας

Πρωτέας Γρεβενών – Ίκαροι Τρικάλων

Ιωνικός Ιωνίας – Εύαθλος

Ζέφυρος 02 – ΓΕ Αγρινίου

ΑΟΚ Βέροιας – ΑΓΣ Ιωαννίνων

Ρεπό: ΑΠΣ Πτολεμαΐδα

 

 

4ος Όμιλος – 10η αγωνιστική

αποτελέσματα της 10ής αγωνιστικής:

Μακεδονικός – Κένταυρος Καλ.  82-60

Πολύγυρος – ΧΑΝΘ (Τετάρτη 20/12)

Αστέρας Σίνδου – ΓΑΣ Κομοτηνή 62-71

Ελευθερούπολη – Ευκαρπία 97-70

ΑΕ Κομοτηνής – ΜΕΝΤ 73-79

Αίας Ευόσμου – Απόλλων Καλ. 79-51

Μαντουλίδης – Ορφέας Ν. Σκοπού 100-49

 

Φύλλα αγώνα

ΑΕ Κομοτηνής – ΜΕΝΤ 73-79

Δεκάλεπτα: 14-22, 33-37, 53-57, 73-79

Διαιτητές: Δημάδης, Εκίζογλου

ΑΕ Κομοτηνής (Μεχμέτ Τσαούς): Κυφωνίδης 11(1),Καραμπίνης 14 (1), Βακρινός, Μαγούλας 9, Δάτσης 10, Κουτσοβασίλης 18 (3), Σπέντζος 7 (1), Θεοδωρίδης 4.

ΜΕΝΤ (Νομικός, Δασκαλάκης): Καλπαξίδης 11, Παπαδόπουλος Π. 13, Μπουραζάνης, Καρανώτας 6, Παπαδόπουλος Α. 30 (1), Κάππος, Ακσεχέρογλου, Μπαγκντασαριάν 2, Γιαννούλης 19, Αμπατζάς, Βελέντζας, Κούρκουλας.

 

Ελευθερούπολη – Ευκαρπία 97-70

Δεκάλεπτα: 27-14, 54-32, 74-57, 97-70

Διαιτητές: Ντόγκας, Χατζηχαρίσης

Ελευθερούπολη (Παπαδόπουλος): Παπαγεωργίου 2, Κωνσταντάρας, Στυλίδης 9, Γαϊτανίδης 4 (1), Μασάδης 3, Κουκουλίδης 5 (1), Θεοδωράκος 15 (3), Απαζίδης 21 (3), Μανάκας 2, Ιωάννου 9 (1), Καραγιαννίδης, Βοϊβατόπουλος 27.

Ευκαρπία (Νίκου, Δαδάλας): Ψευτογκάς 9 (2), Β. Κολότσιος 2, Θεοδωρούδης 2, Κιούρκας 6, Αν. Γκαβέζος 4, Αρ. Γκαβέζος, Γαϊτάνης 6 (1), Χολέβας 21, Πρεδάρης, Γ. Κολότσιος 7 (1), Ουλουζίδης 9 (1), Κόκουρας 4.

 

Αστέρας Σίνδου – ΓΑΣ Κομοτηνή 62-71

Δεκάλεπτα: 26-24, 35-39, 48-58, 62-71

Διαιτητές: Παπαγεωργίου, Παπαγερίδης

Αστέρας Σίνδου (Μπαλογιάννης): Αστέρας Λεπτοκαρίδης 6, Ζαγορίτης, Παπαπασχάλης 4, Ιωαννίδης 12, Πετρίδης 2, Μπίλιος 8 (1), Αγραφιώτης 16 (4), Τζέλος 3 (1), Ακριτίδης 4, Νησίρογλου, Σπουργίτης 3, Ιατρίδης 4.

ΓΑΣ Κομοτηνής (Λεμονίδης): Σκέμπη 8 (1), Λεχούδης 7 (1), Χατζηδημητρίου 15, Γιωτόπουλος 10 (3), Σιμάκης 19 (1), Παλάσκας 2, Χαλίλ 10, Μακρογιαννάκης.

 

Αίας Ευόσμου – Απόλλων Καλαμαριάς 79-51

Δεκάλεπτα: 26-13, 48-26, 65-38, 79-51

Διαιτητές: Γαζέτας, Τσούλης

Αίας Ευόσμου (Γυμνόπουλος, Κόρκας): Μαλολάρι 2, Βαρδής 3 (1), Φωτόπουλος, Δοξάκης 9 (3), Σίσιου, Νησιώτης 12 (2), Τσαούσης 6, Σεκαδάκης Γ 2, Μέσης 14 (1), Νικολούδης 16 (2), Σεκαδάκης Δ 4, Μπαλτζόπουλος 11 (1).

Απόλλων Καλαμαριάς (Γεωργιάδης, Κεσίδης): Χαρτόπουλος 4, Αποστόλου 9 (1), Μισιλού, Σταματέλος 2, Κουκουλίδης 7 (1), Μαχαιριανάκης 4, Σπυρόπουλος 3, Καλαμπόκης, Κιότης 9 (2), Χατζίδης 8, Τσουτσούκας 1, Στυλιανίδης 4.

 

Μαντουλίδης – Ορφέας Ν. Σκοπού 100-49

Δεκάλεπτα: 28-12, 57-23, 74-40, 100-49

Διαιτητές: Σαρακενίδης, Χατζημπαλίδης

Μαντουλίδης (Ντολόπουλος, Καραμανώλης): Ρόποτης 15 (3), Τάκης, Μπέλλος, Γκαντίδης 6, Γιαννακός 9 (1), Ρεφατλάρι 14 (4), Κουτουκτσίδης 6, Γραβάνης 8, Καλόγερος 18 (3), Τσιριλάκης 7, Γκίζης, Νικολαΐδης 17 (3).

Ορφέας Ν. Σκοπού (Σίσκος, Γκαβανόζης): Παπαρίσης 9, Δροσινός 4, Χατζής 14, Αμβροσίου 4, Θεοδωρόπουλος 6 (2), Καρακάσης 2, Γάτος 8, Χαβαλές 2, Ταῒρης.

 

Βαθμολογία

1. ΓΣ Ελευθερούπολης 19

2. ΑΣ Μακεδονικός 18

3. ΜΕΝΤ 17

4. ΑΟ Πολυγύρου 16

5. ΑΠΣ Αίας Ευόσμου 16

6. ΓΑΣ Κομοτηνή 16

7. ΠΣ Ευκαρπίας 15

8. ΜΓΣ Απόλλων Καλαμαριάς 15

9. ΧΑΝΘ 14

10. ΜΑΣ Μαντουλίδης 14

11. ΑΣ Αστέρας Σίνδου 13

12. ΜΓΣ ΑΕ Κομοτηνής 13

13. ΑΣ Κένταυρος Καλλικράτειας 11

14. Ορφέας Σκοπού Σερρών 10

* ΑΟ Πολυγύρου και ΧΑΝΘ έχουν ένα παιχνίδι λιγότερο.

 

Επόμενη αγωνιστική (11η, 7/1/2018)

Κένταυρος Καλλικράτειας – ΑΟ Πολυγύρου

ΧΑΝΘ – Αστέρας Σίνδου

ΓΑΣ Κομοτηνή – Μαντουλίδης

ΠΣ Ευκαρπίας – Μακεδονικός

ΜΕΝΤ – Ελευθερούπολη

Απόλλων Καλαμαριάς – ΑΕ Κομοτηνής

Ορφέας Νέου Σκοπού – Αίας Ευόσμου

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.