Α2 Ανδρών: Αποτελέσματα 4ης αγων. (27/10)

Δείτε τα αποτελέσματα και το πρόγραμμα της 4ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών:

Σάββατο 27 Οκτωβρίου

Καβάλα-Ευρώπη Πευκοχωρίου 68-70
Διαιτητές: Λόρτος-Τζιοπάνος Ν.-Τσιρτσιμάλης (Μπρίγκος)
Δεκάλεπτα: 12-20, 37-31, 55-48, 68-70
Καβάλα (Καραπιπέρης): Ερεβμπενάζιε 10, Μίτροβιτς 7, Παπαζούδης, Καμάρας 10, Ναούμης 5 (1), Προδρόμου 21 (2), Κουμλέλης 2, Φλιάτης 5 (1), Σκλήβας, Παπάς 8 (2), Σταματογιάννης.
Ευρώπη Π. (Μελετιάδης): Αμπατζίδης, Τζουβάρας 8, Ακεψιμαΐδης 6 (2), Ελευθεριάδης 10 (1), Βελισσαρίου 3 (1), Σαββίδης 2, Κιτσούλης 11, Καμπουρίδης, Γκατζιάς, Μανούσος 30.

Κόροιβος Αμαλιάδας-Καστοριά 84-74
Διαιτητές: Καλδίρης-Στρέμπας-Γιακείμη (Θεοδωρόπουλος)
Δεκάλεπτα: 23-23, 43-38, 65-58, 84-74.
Κόροιβος Αμ. (Σορώτος): Χείλαρης 16 (1), Καπώνης 7 (2), Κελαϊδής 3 (1), Λαμπρόπουλος 6 (1), Μαραγκάκης, Γκιουζέλης 11, Λεϊμάνις 28 (4), Γραβάνης 5, Θεοδωράκος 8 (2).
Καστοριά (Καραγιάννης): Αμπαράς 9 (2), Πετρόπουλος 10, Μελισσαράτος 17, Χονδρογιάννης 1, Απιδόπουλος, Χρυσόπουλος 6 (1), Ράπτης 6, Τερσενίδης 2, Καραμανώλης 2, Τζακόπουλος 12 (1), Φουρμαναβίτσιους 9 (2).

Ηρακλής-Απόλλων Πάτρας 75-55
Διαιτητές: Δεσλής-Γερακίνης-Φακίτσας (Δέλλας)
Δεκάλεπτα: 13-14, 34-31, 59-45, 75-55
Ηρακλής (Ντάγιος): Αθανασούλας 8 (1), Σοκ 11 (3), Ρουτκάουσκας 11, Πολυτάρχου 16 (1), Φίλλιος 2, Κακαρούδης 9, Αποστολίδης 2, Μπένας 4, Καλαϊτζίδης 2, Τσούκας, Κωστίκας 1, Τζουγκαράκης 9.
Απόλλων Π. (Βουρνάς): Μπελ 17, Βλάχος, Τζαϊδάς, Παπαβασιλόπουλος, Μπέμπης 4, Κασπίρης, Μολφέτας 5 (1), Ζούμπος 17 (2), Κατσουλάκος 5 (1), Μπαζίνας, Εζόμο 3, Δημακόπουλος 4.

Διαγόρας Δρυοπιδέων-Καρδίτσα 81-83
Διαιτητές: Μαλαμάς-Δημόπουλος-Δαρλαμήτσος (Ντάβα)
Δεκάλεπτα: 20-14, 49-35, 63-53, 81-83.
Διαγόρας Δρ. (Σαμόλης): Κουκάς 11 (2), Νίκου 15 (4), Νοέας 7 (1), Μάρτζος 3 (1), Καραλής, Κόκκαλης 11 (2), Τσιώκος 4, Μοτσενίγος 2, Καρασταμάτης 3 (1), Περσίδης 13, Μαχαίρας 12.
Καρδίτσα (Τζήμας): Μόκφορντ 14 (2), Γράβας 7 (1), Παπαχρήστος 9 (3), Μαυρογιάννης 4, Παππάς, Κακλαμάνος 21 (1), Καρράς, Παπαδόπουλος 7, Ερμείδης, Καλλές 2, Σαριμπαλίδης 14 (3), Μαγκουνής 5 (1).

Αμύντας-Ψυχικό 61-50
Διαιτητές: Κωνσταντινόπουλος-Μαγκουνής-Μηλαπίδης (Δούκας)
Δεκάλεπτα: 14-12, 33-27, 45-39, 61-50.
Αμύντας (Ζαβός): Ζούπας 14, Καμπούρης 4, Τοπάλι 7 (1), Διαμαντόπουλος 12 (2), Καλδής, Βαρδιάνος 5 (1), Κερασοβίτης 4, Κουκουνιάς 9, Μπάρμπας 4 (1), Γκαβανόπουλος 2.
Ψυχικό (Ρεμεντέλας): Ιορδάνου, Παναγιωταράς 3 (1), Παπανικολάου 14 (2), Παπαντωνάκος 3 (1), Μάντζαρης, Αρσενόπουλος 11 (3), Ντιαλό 2, Μπασδέκης 3, Παασόγια 14.

Εθνικός-Ερμής Αγιάς Λάρισας 64-76
Διαιτητές: Διαμαντής-Χαλαμπαλάκης-Χριστινάκης (Άκελ)
Δεκάλεπτα: 16-23, 31-42, 48-57, 64-76.
Εθνικός (Παλαιοχωρίτης): Γιατρούδης 4, Ασημακόπουλος 7 (1), Κωτσόπουλος 2, Ίβκοβιτς 2, Τζίμης 11 (1), Μαραγκίδης Ν. 2, Κυρίτσης 5 (1), Μπινιάκου, Μαραγκίδης Αν., Στανόγεβιτς 16 (3), Κοκκορόγιανης 11, Χουγκάζ 4.
Ερμής Αγ. (Παππάς): Τσιλούλης 11 (2), Σπυρόπουλος 8, Τζόλος 4, Κόμματος 10 (2), Νταλός, Τριανταφύλλου 12 (2), Κούκσικς 15 (3), Λάππας 5, Βρέττας, Τσούμας 3 (1), Λόλας 8.

Ιωνικός Νίκαιας-Χαρίλαος Τρικούπης 102-63
Διαιτητές: Κυριακόπουλος-Κοντίλης-Ρίζος (Σταύρου)
Δεκάλεπτα: 26-13, 49-28, 67-49, 102-63
Ιωνικός Ν. (Γούναρης): Βασιλόπουλος 20 (2), Δημητριάδης 5 (1), Καράμπουλας 12 (1), Πετροδημόπουλος 3, Λιακόπουλος 12, Μιλεντίγεβιτς 12 (3), Κομποδιέτας 11 (1), Σαχπατζίδης 10, Κανονίδης 5, Τσαγκαράκης 12 (2).
Χαρίλαος Τρικούπης (Δημητριάδης): Τζόρτζεβιτς 18, Γυφτάκης, Παπαδιονυσίου 2, Ντόβας 3 (1), Αδαμόπουλος 2, Τσιότρας 2, Σταυρόπουλος 3, Χατζηκυριακίδης 2, Ξηρός, Αντωνάκης 18 (3), Γκάτζιος, Πολίτης 13 (1).

Κυριακή 28 Οκτωβρίου

Κω 17.00 Ιπποκράτης Κω-Μαρούσι Παγώνης-Ξέρας-Κωνσταντινίδου (Βιντζηλαίος)

Βαθμολογία
Ιωνικός Ν. 4-0 (+71)
Καρδίτσα 3-1 (+9)
Ηρακλής 3-1 (+40)
Ερμής Αγιάς 3-1 (+32)
Ιπποκράτης 2-1 (+28)
Κόροιβος Αμ. 3-1 (+24)
Μαρούσι 2-1 (+7)
Διαγόρας Δρυοπιδέων 2-2 (+26)
Αμύντας 2-2 (+18)
Καστοριά 2-2 (+8)
Ευρώπη Π. 2-2 -34)
Καβάλα 1-3 (-12)
Ψυχικό 1-3 (-28)
Χ. Τρικούπης 1-3 (-45)
Απόλλων Π. 0-4 (-50)
Εθνικός 0-4 (-67)

Επόμενη αγωνιστική (5η, 10 Νοεμβρίου)
Ευρώπη Πευκοχωρίου-Κόροιβος Αμαλιάδας
Καστοριά-Ηρακλής
Απόλλων Πάτρας-Ιπποκράτης Κω
Μαρούσι-Διαγόρας Δρυοπιδέων
Καρδίτσα-Αμύντας
Ψυχικό-Εθνικός
Ερμής Αγιάς Λάρισας-Ιωνικός Νίκαιας
Χαρίλαος Τρικούπης-Καβάλα

Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί το Akismet για να μειώσει τα ανεπιθύμητα σχόλια. Μάθετε πώς υφίστανται επεξεργασία τα δεδομένα των σχολίων σας.