Αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Football League (2018-19)

Δείτε αναλυτικά όλο το πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Football League όπως προέκυψε από την σημερινή κλήρωση.

Θυμίζουμε ότι δεν ορίστηκε ημερομηνία εκκίνησης του πρωταθλήματος και όλα είναι στον αέρα για τη σέντρα.

Αναλυτικά:

1η αγωνιστική 16η
Σπάρτη – ΑΟΧ Κισσαμικός
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας – Κέρκυρα
Τρίκαλα – Δόξα Δράμας
Ηρακλής – Ηρόδοτος
Βόλος – Καραϊσκάκης
Πλατανιάς – Αήττητος Σπάτων

2η αγωνιστική 17η
Παναχαϊκή – Σπάρτη
ΑΟΧ Κισσαμικός – Εργοτέλης
Αιγινιακός – Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου – Τρίκαλα
Κέρκυρα – Ηρακλής
Δόξα Δράμας – Βόλος
Ηρόδοτος – Αήττητος Σπάτων
Καραϊσκάκης – Πλατανιάς

3η αγωνιστική 18η
Σπάρτη – Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρακλής – Αιγινιακός
Βόλος – Απόλλων Πόντου
Αήττητος Σπάτων – Κέρκυρα
Πλατανιάς – Απόλλων Πόντου
Ηρόδοτος – Καραϊσκάκης

4η αγωνιστική 19η
Απόλλων Λάρισας – Σπάρτη
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Ηρακλής
ΑΟΧ Κισσαμικός – Βόλος
Αιγινιακός – Αήττητος Σπάτων
Απόλλων Πόντου – Πλατανιάς
Κέρκυρα – Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας – Ηρόδοτος

5η αγωνιστική 20η
Σπάρτη – Τρίκαλα
Ηρακλής – Απόλλων Λάρισας
Βόλος – Εργοτέλης
Αήττητος Σπάτων – Παναχαϊκή
Πλατανιάς – ΑΟΧ Κισσαμικός
Καραϊσκάκης – Αιγινιακός
Ηρόδοτος – Απόλλων Πόντου
Κέρκυρα – Δόξα Δράμας

6η αγωνιστική 21η
Ηρακλής – Σπάρτη
Τρίκαλα – Βόλος
Απόλλων Λάρισας – Αήττητος Σπάτων
Εργοτέλης – Πλατανιάς
Παναχαϊκή – Καραϊσκάκης
ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρόδοτος
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου – Κέρκυρα

7η αγωνιστική 22η
Σπάρτη – Βόλος
Αήττητος Σπάτων – Ηρακλής
Πλατανιάς – Τρίκαλα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Ηρόδοτος – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Παναχαϊκή
Κέρκυρα – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου

8η αγωνιστική 23η
Αήττητος Σπάτων – Σπάρτη
Βόλος – Πλατανιάς
Ηρακλής – Καραϊσκάκης
Τρίκαλα – Ηρόδοτος
Απόλλων Λάρισας – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – Κέρκυρα
Παναχαϊκή – Απόλλων Πόντου
ΑΟΧ Κισσαμικός – Αιγινιακός

9η αγωνιστική 24η
Σπάρτη – Πλατανιάς
Καραϊσκάκης – Αήττητος Σπάτων
Ηρόδοτος – Βόλος
Δόξα Δράμας – Ηρακλής
Κέρκυρα – Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου – Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός – Εργοτέλης
ΑΟΧ Κισσαμικός – Παναχαϊκή

10η αγωνιστική 25η
Καραϊσκάκης – Σπάρτη
Πλατανιάς – Ηρόδοτος
Αήττητος Σπάτων – Δόξα Δράμας
Βόλος – Κέρκυρα
Ηρακλής – Απόλλων Πόντου
Τρίκαλα – Αιγινιακός
Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Εργοτέλης – Παναχαϊκή

11η αγωνιστική 26η
Σπάρτη – Ηρόδοτος
Δόξα Δράμας – Καραϊσκάκης
Κέρκυρα – Πλατανιάς
Απόλλων Πόντου – Αήττητος Σπάτων
Αιγινιακός – Βόλος
ΑΟΧ Κισσαμικός – Ηρακλής
Παναχαϊκή – Τρίκαλα
Εργοτέλης – Απόλλων Λάρισας

12η αγωνιστική 27η
Δόξα Δράμας – Σπάρτη
Ηρόδοτος – Κέρκυρα
Καραϊσκάκης – Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς – Αιγινιακός
Αήττητος Σπάτων – ΑΟΧ Κισσαμικός
Βόλος – Παναχαϊκή
Ηρακλής – Εργοτέλης
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας

13η αγωνιστική 28η
Σπάρτη – Κέρκυρα
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Αιγινιακός – Ηρόδοτος
ΑΟΧ Κισσαμικός – Καραϊσκάκης
Παναχαϊκή – Πλατανιάς
Εργοτέλης – Αήττητος Σπάτων
Απόλλων Λάρισας – Βόλος
Τρίκαλα – Ηρακλής

14η αγωνιστική 29η
Απόλλων Πόντου – Σπάρτη
Κέρκυρα – Αιγινιακός
Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρόδοτος – Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης – Εργοτέλης
Πλατανιάς – Απόλλων Λάρισας
Αήττητος Σπάτων – Τρίκαλα
Βόλος – Ηρακλής

15η αγωνιστική 30η
Σπάρτη – Αιγινιακός
ΑΟΧ Κισσαμικός – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή – Κέρκυρα
Εργοτέλης – Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας – Ηρόδοτος
Τρίκαλα – Καραϊσκάκης
Ηρακλής – Πλατανιάς
Βόλος – Αήττητος Σπάτων

 

Πηγή: mikriliga.com

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.