Έμειναν στο 1-1 Πάλαιρος και Φορτούνα Βαλανιδοράχης

Την ομάδα της Φορτούνας Βαλανιδοράχης υποδέχτηκε σήμερα 1 Οκτωβρίου ο Α.Ο Παλαίρου στο γήπεδο Παλαίρου για την 2η αγωνιστική της Α ΕΠΣ Πρέβεζας- Λευκάδας.

Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 70ο λεπτό με τον Θεόφιλο Σούπε αλλά η Πάλαιρος με αυτογκόλ των φιλοξενουμένων στο 80ο λεπτό  μετά από κόρνερ του Χασακή που είχε περάσει στο παιχνίδι στο 66ο λεπτό ισοφάρισαν το ματς διαμορφώνοντας το τελικό 1-1.

Διαιτητής: ΚΑΛΟΓΕΡΗΣ Θ.

Βοηθοί: ΛΑΖΑΡΗΣ Γ. ΚΩΤΣΗΣ Θ.

Α.Ο ΠΑΛΑΙΡΟΥ: ΣΚΙΑΔΑΣ, ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ, ΒΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ, ΣΤΡΙΦΤΑΡΗΣ(73΄ ΤΡΙΑΝΤΑΚΩΣΤΑΝΤΗΣ), ΜΑΤΣΙΝΓΚΟΣ, ΜΠΑΤΣΟΣ, ΛΙΤΟΣ, ΤΣΑΚΑΛΗΣ, ΖΕΛΟΣ, ZACE(71’ ΧΑΣΑΚΗΣ Π.), ΜΑΓΚΑΝΑΚΗΣ(66’ ΧΑΣΑΚΗΣ Χ.).

ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΡΑΧΗΣ: ΤΣΟΒΙΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΜΗΤΟΣ-ΚΩΤΣΗΣ Α., ΠΑΠΠΑΣ, ΝΟΝΑΣ Π., ΣΟΥΠΕ, ΜΗΤΟΣ-ΚΩΤΣΗΣ Ι., ΒΑΒΒΑΣ(ΝΟΝΑΣ Δ.), ΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ, ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ(ΙΩΑΝΝΟΥ).