Έμειναν στο «Χ» ΑΕΝ Σαμψούντας και Δόξα Ωρωπού (φώτο)

Διεξήχθη σήμερα Κυριακή 4 Φεβρουαρίου 2018 και ώρα 11:00πμ. στο Δημοτικό Στάδιο Ζαλόγγου ο αγώνας της 14ης αγωνιστικής του Β ομίλου της Β ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας ανάμεσα στην γηπεδούχο ΑΕΝ Σαμψούντας και την φιλοξενουμένη Δόξα Ωρωπού.

Στο αγωνιστικό κομμάτι και οι δυο ομάδες πάλεψαν αλλά με την γηπεδούχο να ανοίγει πρώτη το σκορ σε 1-0 και με την Δόξα Ωρωπού να ισοφαρίζει πριν το τέλος του 1ου ημιχρόνου σε 1-1. Στο δεύτερο ημίχρονο πάλι η Δόξα πήρε το πάνω χέρι κάνοντας το 1-2 αλλά με την γηπεδούχο να φέρνει τον αγώνα στα ίσια με το τελικό σκορ να είναι 2-2.

ΔΙΑΙΤΗΤΗΣ: ΓΚΟΥΜΑΣ.

ΒΟΗΘΟΙ: ΣΦΟΝΔΥΛΗ – ΓΑΤΣΙΟΣ.

ΑΕΝ ΣΑΜΨΟΥΝΤΑΣ: ΚΙΟΣΓΙΑ, ΝΙΤΣΑΣ, ΛΑΜΚΑΙ, ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ, ΜΟΥΤΣΑΙ, ΚΑΠΠΑΣ, ΤΣΩΛΑΣ, ΒΑΓΓΕΛΗΣ, ΧΑΝΤΖΑΡΑΣ, ΑΔΑΜΙΔΗΣ, ΜΙΝΟΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΠΟΥΛΙΣΗΣ, ΚΑΤΣΕΝΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ, ΑΔΑΜΙΔΗΣ, ΝΑΤΣΗΣ, ΚΕΤΙΚΟΓΛΟΥ.

ΔΟΞΑ ΩΡΩΠΟΥ: ΚΑΠΠΑΣ, ΤΣΑΚΑΛΟΣ, ΚΡΟΚΙΔΑΣ, ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ, ΛΙΑΣΚΟΣ, ΜΑΝΤΟΥΣΗΣ, ΛΥΚΟΥΡΑΣ, ΔΡΟΣΟΣ, ΛΙΟΝΤΗΣ, ΤΣΑΛΟΚΩΣΤΑΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ.

ΑΝΑΠΛ/ΚΟΙ: ΔΡΟΣΟΣ, ΓΑΤΣΕΛΟΣ, ΜΠΑΛΑΚΕΡΑΣ, ΚΑΠΕΛΟΣ, ΧΑΛΚΙΔΗΣ, ΚΟΝΑΚΗΣ, ΝΑΣΤΟΥΛΗΣ.