ΕΠΣ Άρτας: Ορισμοί διαιτητών (16-17/12/17)

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ 16-17/12 ΠΑΡΑΛΑΒΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 5.30-8.00  5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟ 16 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΚΕΝΤΡΟ CHAMPIONS CLUB ΑΣ ΡΑΚΟΥΝ-ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗ ΓΡΑΜΜΕΝΙΤΣΑΣ  12.ΟΟ ΣΤΟ ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΠΕΤΣΙΝΗΣ NEA ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΡΤΑΙΩΝ 2016-ΑΡΤΑ

Read more

Οι διαιτητές Παιδικού πρωταθλήματος της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας (16-17/12/17)

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ (ΑΌΜΙΛΟΣ-7ηΑΓΩΝ., ΒΌΜΙΛΟΣ-5ηΑΓΩΝ.)) Α όμιλος  ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ ΝΥΔΡΙΟΥ 16/12/17 11.00 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Σ. ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΑΜΒΡ.ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΦΑΚΙΩΤΩΝ 16/12/17 10.15 ΛΑΖΑΡΗΣ

Read more

Οι διαιτητές στην Β κατηγορία της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας (9η αγων.)

ΟΡΙΣΜΟΙ ΔΙΑΙΤΗΤΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (9ηΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ) Α όμιλος ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ.ΟΙ ΙΩΝΕΣ ΑΟ ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΥ 17/12/17 11.00 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ Δ. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Π. ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Κ. ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΣ

Read more

Οι διαιτητές στην Ά κατηγορία της ΕΠΣ Πρέβεζας-Λευκάδας (14η αγων.)

Ανακοινώθηκαν από την ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας οι διαιτητές της 14ης αγωνιστικής στην Ά κατηγορία του Πρωταθλήματος 2017-2018. Σάββατο 16/12/17 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛ/ΧΗΣ

Read more

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Εθνικής Γυναικών (10η αγωνιστική, 17/12)

Οι διαιτητές και κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Α2 Γυναικών, είναι: Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 1ος Όμιλος Κοντόπευκου 12.30 Αγ. Παρασκευή-Ανταγόρας Κω Ασλανίδης-Τσακιράκη (Τζουβάρας) Μελισσίων

Read more

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Γυναικών (9η αγωνιστική, 17/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Α1 Γυναικών, είναι: Κυριακή 17 Δεκεμβρίου Π. Γιαννακόπουλος 14.00 Παναθηναϊκός-Παναθλητικός Χατζημάρκος-Καρανικόλα Αλ. (Γολεγού) Γλυφάδας 14.30

Read more

Διαιτητές-Κομισάριοι Β’ Εθνικής Ανδρών (11η αγωνιστική, 17/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Β’ Εθνικής Ανδρών, είναι: Κυριακή 17 Δεκεμβρίου 1ος Όμιλος Κω 17.00 Ιπποκράτης-Παγκράτι Τσακαλογιάννης-Κανελόπουλος Δ. Βικέλας

Read more

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Ανδρών (11η αγωνιστική, 20/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 11ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Τετάρτη 20 Δεκεμβρίου Λάρισας 17.00 ΑΕ Λάρισας-Δόξα Λευκάδας Μπήτης-Ξενικάκης-Τζίμα (Βαρνάς) Αγ. Θωμά

Read more

Διαιτητές-Κομισάριοι Α2 Ανδρών (10η αγωνιστική, 16/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 10ης αγωνιστικής της Α2 Ανδρών, είναι: Σάββατο 16 Δεκεμβρίου Π. Σαλπέας 17.00 Εθνικός-ΑΕ Λάρισας Αναστόπουλος Αντ.-Κυριακόπουλος-Κωνσταντινίδου (Ντάβαρης) Λευκάδας

Read more

Διαιτητές-Κομισάριοι Α1 Ανδρών (9η αγωνιστική, 16-17/12)

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 9ης αγωνιστικής της Α1 Ανδρών, είναι: Σάββατο 16 Δεκεμβρίου Νεάπολης 18.30 ΓΛ Φάρος-Κόροιβος Σχινάς-Θεονάς-Τζιοπάνος (Μόρφη) Ν. Σμύρνης 18.30

Read more