Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΣΚΑΒΔΕ σε Α και Β ανδρών (4η αγων. 11-12/11/17)

Οι αγωνιστικές υποχρεώσεις  των Α και Β ομίλων της ΕΣΚΑΒΔΕ το Σαββατοκύριακο 04-05/11/17. Α’ ΑΝΔΡΩΝ – Α’ ΟΜΙΛΟΣ 12/11/2017 14:00 ΔΑΚ ΑΡΤΑΣ Α.Ε. ΔΟΞΑ

Read more

Το πρόγραμμα αγώνων της Ά ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας (9η αγων. 11-12/11/17)

Η 9η αγωνιστική της Α’ ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας 11-12/11/2017 ώρα 15.00 Σάββατο 11/11/17 A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ Α.Ο. ΚΑΡΥΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 11/11/2017 15:00 ΒΑΛΑΝΙΔΟΡΑΧΗΣ Α.Ο.

Read more

Το πρόγραμμα αγώνων στην Β ΕΠΣ Π-Λ. (4η αγων. 12/11/17)

Η 4η αγωνιστική της Β’ ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας (Α και Β όμιλος) 12/11/2017. Α΄ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΠΑΕ ΛΕΥΚΑΤΑΣ 2000 ΚΥΡΙΑΚΗ 12/11/2017 11:00

Read more

Το πρόγραμμα αγώνων στη Γ Εθνική Μπάσκετ (5η αγων. 12/11/17)

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της Κυριακής στην Γ Εθνική Μπάσκετ. 1ος όμιλος 12/11/17 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 12/11/17 17:00

Read more

Το πρόγραμμα αγώνων της Α ΕΠΣ Θεσπρωτίας (7η αγων. 11-12/11/17)

7η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ  ΘΥΑΜΙΣ ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΑΡΗΣ ΦΙΛΙΑΤΩΝ 11-11-2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΚΑΣΤΡΙΟΥ ΑΟ ΠΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΓΡΑΙΚ/ΡΙΟΥ 11-11-2017 ΣΑΒΒΑΤΟ 15.00 ΠΡΟΔΡΟΜΙΟΥ ΑΡΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΟΥ ΣΟΥΛΙ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ 11-11-2017 ΣΑΒΒΑΤΟ

Read more

Το πρόγραμμα αγώνων στην Α2 Γυναικών (12/11/17).

Α2 ΕΘΝΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2017-2018 (1ος ΟΜΙΛΟΣ) 12/11/17 12:00 ΚΩ ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑ 12/11/17 14:30 ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ-ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ 12/11/17 19:30 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ

Read more

Το αγωνιστικό πρόγραμμα σε Α και Β ΕΠΣ Άρτας (11-12/11/17)

Α’ ΕΠΣΑ 8η αγωνιστική 11/11/2017 Δόξα Άρτας – ΑΟ Φιλοθέης Φιλέλληνες Πέτα – ΑΕ Ξηροβουνίου Παναγροτικός Αγ. Σπυρίδωνα – Προοδευτική Γραμμενίτσας ΠΑΣ Ανέζα –

Read more

Το πρόγραμμα της Α2 Ανδρών (11/11/17)

Δείτε παρακάτω τις αναμετρήσεις στην Α2 Ανδρών μπάσκετ (5η αγων.): 11/11/17 17:00 ΕΑΚ ΛΑΡ.-ΑΛΚΑΖΑ ΑΕ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΣ ΠΑΠΑΓΟΥ 22/11/17 17:00 ΑΓ.ΘΩΜΑ ΑΜΑΡΟΥΣ ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ-ΑΣ ΑΠΟΛΛΩΝ

Read more

Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (12/11/17)

Γ Εθνική: Οι  αγώνες της Κυριακής 12/11/17.  Αγωνιστική ημέρα: 6 12.11. 15:00 Α.Ο. Παλαιοχώρας Φωστήρας Αγωνιστική ημέρα: 9 12.11. 15:00 Α.Π.Ε. Λαγκαδά Καρδίας Αγωνιστική ημέρα: 6

Read more