Οι αποφάσεις της Πειθαρχικής Επιτροπής της ΕΠΣ Άρτας

Στην Άρτα σήμερα 11 Δεκεμβρίου 2017, ημέρα Δευτέρα και ώρα 18.00 συνήλθε στα Γραφεία της Ε.Π.Σ. Άρτας επί της Περιφερειακής οδού η Πειθαρχική Επιτροπή

Read more

Ο Λέτσος στον Ερμή Καναλίου

Στην απόκτηση του Α. Λέτσου προχώρησε το Δ.Σ. της ομάδας του Ερμή Καναλίου για το τιμόνι της ομάδας μετά την σύμφωνη αποχώρηση Δ.Σ. και

Read more

ΕΠΣ Π-Λ: Η αποστολή μικτών για τον αγώνα με την ΕΠΣ Άρτας (13/12/17)

Η αποστολή της Μικτής Παίδων  για το παιχνίδι της Τετάρτης 13 Δεκεμβρίου 2017 με την αντίστοιχη ομάδα της ΕΠΣ Άρτας αποτελείται από τους παρακάτω

Read more

ΕΠΣ Άρτας: Η αποστολή μικτών για τον αγώνα με την ΕΠΣ Π-Λ (13/12/17)

ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΜΙΚΤΩΝ ΑΓΩΝΑΣ ΜΕ ΕΠΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ/ΛΕΥΚΑΔΑΣ 13/12 ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ 11.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ ΟΔΟ ΩΡΕΣ ΑΓΩΝΩΝ 12.30 ΣΤΟΝ ΛΟΥΡΟ ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΠΑΙΔΩΝ 2004-2005

Read more

ΕΠΣ Π-Λ: Την Παρασκευή η κλήρωση των “4” του Κυπέλλου.

Λαμβάνοντας υπ’ όψιν τα αποτελέσματα της Γ΄ Φάσης Κυπέλλου Ε.Π.Σ. Πρέβεζας-Λευκάδας 2017-18, στην επόμενη Φάση Κυπέλλου ΕΠΣ Π-Λ έχουν προκριθεί οι παρακάτω τέσσερις (4)

Read more

Το πρόγραμμα αγώνων της Ά ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας (14η αγων. 16-17/12/17)

Το πρόγραμμα αγώνων στην Ά ΕΠΣ Πρέβεζας – Λευκάδας: Σάββατο 16/12/17 ΘΡΙΑΜΒΟΣ ΛΟΥΡΟΥ – A.E. ΦΟΡΤΟΥΝΑ ΒΑΛΑΝ/ΧΗΣ ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017 15:00 ΛΟΥΡΟΥ ΑΝΑΓ/ΣΗ ΑΧΕΡΟΥΣΙΑΣ –

Read more

Το πρόγραμμα αγώνων στην Β ΕΠΣ Π-Λ. (9η αγων. 17/12/17)

Α όμιλος (9η αγων.): ΠΑΣΠ ΛΕΥΚ. ΟΙ ΙΩΝΕΣ – Α.Ο. ΑΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017 11:00 ΑΓΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΡΗΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΠΑΛΙΑΜΠΕΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ 17/12/2017

Read more

Το πρόγραμμα σε Α και Β όμιλο του Παιδικού πρωταθλήματος (16-17/12/17)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α όμιλος (7η αγων.) ΕΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΝΥΔΡΙΟΥ – ΑΟΝ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ 2014 ΣΑΒΒΑΤΟ 16/12/2017 11:00 ΝΥΔΡΙΟΥ ΠΑΝΛΕΥΚΑΔΙΟΣ – ΑΜΒΡΑΚΙΚΟΣ ΒΟΝΙΤΣΑΣ ΣΑΒΒΑΤΟ

Read more

ΕΠΟ: Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (16-17 και 19/12/17)

Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής κατηγορίας ποδοσφαίρου: Αγωνιστική ημέρα: 13 16.12. 15:00 Βόλος Ν.Π.Σ. Διγενής Νεοχωρίου Αγωνιστική ημέρα: 10 16.12. 15:00 Ταμυναϊκός Παναργειακός

Read more

ΕΠΟ: Οι διαιτητές του 2ου ομίλου στην Γ Εθνική (13/12/17)

Ορίστηκαν από την ΕΠΟ οι «σφυρίχτρες» της 15ης αγωνιστικής δράσης του 2ου ομίλου  (13/12) στη Γ’ Εθνική. 15 1.2 13/12/17 15:00 ΔΑΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΑΛΕΞ/ΑΣ

Read more