Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (4η και 5η αγων. 22/10/17)

Η 4η και 5η αγωνιστική της Γ Εθνικής κατηγορίας 22/10/2017.

Αγωνιστική ημέρα: 5
21.10. 16:00 Βόλος Ν.Π.Σ. ΑΟ Θήβα
Αγωνιστική ημέρα: 4
21.10. 16:00 Παναρκαδικός Αχαϊκή
22.10. 12:00 Πανθηραϊκός Ταμυναϊκός
22.10. 13:30 Διαγόρας Κερατσίνι
22.10. 14:30 Θύελλα Ραφήνας Αιολικός
22.10. 14:30 Ιωνικός Ιαλυσός
22.10. 15:00 Διαγόρας Αγ. Παρασκευής Ερµιονίδα
22.10. 15:30 ΟΦ Ιεράπετρας Φωστήρας
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Μακεδονικός Φούφας
22.10. 16:00 Αγροτικός Αστέρας Εδεσσαϊκός
22.10. 16:00 Αλμωπός Αριδαίας Α.Π.Ε. Λαγκαδά
22.10. 16:00 Αμβρυσσέας Αχιλλέας Φαρσάλων
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Απόλλων Παραλιμνίου Δόξα Προσκυνητών
22.10. 16:00 Αστέρας Αμαλιάδας Τσικλητήρας Πύλου
22.10. 16:00 Αστέρας Βλαχιώτη Καλαμάτα
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Αστέρας Ιτέας Γ.Σ. Αλμυρού
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Ατσαλένιος Α.Ε. Μυλοποτάμου
22.10. 16:00 Διαγόρας Βραχνέικων Λεωνίδιο
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Διγενής Νεοχωρίου Βελούχι
22.10. 16:00 Δόξα Κρανούλας Καστοριά
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου Ελπίς Σκουτάρεως
22.10. 16:00 Εθνικός Πειραιώς Ένωση Ασπροπύργου
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Ερμής Αμυνταίου Σκουφάς Κομποτίου
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Ερμής Ζωνιανών Ηρόδοτος
22.10. 16:00 Ηλυσιακός Αιγάλεω
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Θεσπρωτός Εθνικός Φιλιππιάδας
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Καβάλα Διδυμότειχο
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Λευκίμμη Πανλευκάδιος
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Μ. Αλέξανδρος Καρπερής Ορφέας Ξάνθης
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Φίλιππος Αλεξάνδρειας
22.10. 16:00 Μακεδονικός Καρδίας
22.10. 16:00 Νάουσα Κιλκισιακός
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Νέστος Χρυσούπολης Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Ολυμπιακός Βόλου Α.Ο. Σελλάνων
22.10. 16:00 Οπούντιος Μαρτίνου Νίκη Βόλου
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Παλληξουριακός Πανηλειακός
22.10. 16:00 Παναργειακός Αήττητος Σπάτων
22.10. 16:00 ΠΑΟ Βάρδας Ζάκυνθος
22.10. 16:00 ΠΑΟ Λουτρακίου Ζευγολατιού
22.10. 16:00 Πέλοπας Κιάτου Προοδευτική
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Πιερικός Ηρακλής 1908
22.10. 16:00 Τηλυκράτης Λευκάδας Αστέρας Παραποτάμου
Αγωνιστική ημέρα: 4
22.10. 16:00 Χαλκίδα Ερμής Κιβερίου
22.10. 16:00 Άγιος Ιερόθεος Α.Ο. Παλαιοχώρας
22.10. 16:00 Άρης Αβάτου Αετός Ορφανού
Αγωνιστική ημέρα: 5
22.10. 16:00 Άρης Παλαιοχωρίου Καρίτσα
Please follow and like us:

Ομάδα Σύνταξης

To Gosports.gr είναι μια σύγχρονη αθλητική ιστοσελίδα . Με συνεχή ροή αθλητικών ειδήσεων, πλούσιο φωτορεπορτάζ, videos, αποκλειστικές συνεντεύξεις, μεταγραφές, πρόγραμμα αγώνων, live streaming, αφιερώματα και καθημερινό παρασκήνιο παρουσιάζει όσα συμβαίνουν στην Βορειοδυτική Ελλάδα και όχι μόνο, με στόχο την έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *