Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (12/11/17)

Γ Εθνική: Οι  αγώνες της Κυριακής 12/11/17. 

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Α.Ο. Παλαιοχώρας Φωστήρας

Αγωνιστική ημέρα: 9

  • 12.11. 15:00 Α.Π.Ε. Λαγκαδά Καρδίας

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Αιγάλεω Ηρόδοτος
  • 12.11. 15:00 Αιολικός Αήττητος Σπάτων

Αγωνιστική ημέρα: 9

  • 12.11. 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Αγροτικός Αστέρας

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Αστέρας Αμαλιάδας Αχαϊκή
  • 12.11. 15:00 Αστέρας Βλαχιώτη Παλληξουριακός

Αγωνιστική ημέρα: 8

  • 12.11. 15:00 Αστέρας Ιτέας Οπούντιος Μαρτίνου
  • 12.11. 15:00 Βελούχι Α.Ο. Σελλάνων
  • 12.11. 15:00 Βόλος Ν.Π.Σ. Αμβρυσσέας
  • 12.11. 15:00 Γ.Σ. Αλμυρού Αχιλλέας Φαρσάλων

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Διαγόρας Ζευγολατιού
  • 12.11. 15:00 Διαγόρας Βραχνέικων Πανηλειακός

Αγωνιστική ημέρα: 8

  • 12.11. 15:00 Διγενής Νεοχωρίου Ρήγας Φεραίος
  • 12.11. 15:00 Δόξα Κρανούλας Νέος Αμφίλοχος

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου Αετός Ορφανού
  • 12.11. 15:00 Εθνικός Πειραιώς ΠΑΟ Λουτρακίου

Αγωνιστική ημέρα: 8

  • 12.11. 15:00 Εθνικός Φιλιππιάδας Αστέρας Παραποτάμου

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Διδυμότειχο
  • 12.11. 15:00 Ερμής Ζωνιανών Κηφισιά
  • 12.11. 15:00 Ηλυσιακός Α.Ε. Μυλοποτάμου

Αγωνιστική ημέρα: 9

  • 12.11. 15:00 Ηρακλής 1908 Μακεδονικός

Αγωνιστική ημέρα: 8

  • 12.11. 15:00 Θεσπρωτός Α.Ε.Π. Καραγιαννίων

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Θύελλα Ραφήνας Ερμής Κιβερίου
  • 12.11. 15:00 Καβάλα Δόξα Προσκυνητών
  • 12.11. 15:00 Καλαμάτα Ζάκυνθος

Αγωνιστική ημέρα: 9

  • 12.11. 15:00 Καμπανιακός Νάουσα

Αγωνιστική ημέρα: 8

  • 12.11. 15:00 Καστοριά Σκουφάς Κομποτίου

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Κερατσίνι Προοδευτική

Αγωνιστική ημέρα: 8

  • 12.11. 15:00 Λευκίμμη Τηλυκράτης Λευκάδας

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Λεωνίδιο Τσικλητήρας Πύλου
  • 12.11. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Καρπερής Άρης Αβάτου

Αγωνιστική ημέρα: 8

  • 12.11. 15:00 Μακεδονικός Φούφας Ερμής Αμυνταίου

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Νέστος Χρυσούπολης Απόλλων Παραλιμνίου

Αγωνιστική ημέρα: 8

  • 12.11. 15:00 Νίκη Βόλου Ολυμπιακός Βόλου

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Ορφέας Ξάνθης Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου
  • 12.11. 15:00 Παναργειακός Τριγλία Ραφήνας
  • 12.11. 15:00 Πανθηραϊκός Χαλκίδα
  • 12.11. 15:00 ΠΑΟ Βάρδας Παναρκαδικός
  • 12.11. 15:00 Πέλοπας Κιάτου Ρόδος

Αγωνιστική ημέρα: 9

  • 12.11. 15:00 Πιερικός Καρίτσα

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Ταμυναϊκός Ερµιονίδα

Αγωνιστική ημέρα: 9

12.11. 15:00 Φίλιππος Αλεξάνδρειας Κιλκισιακός

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Άγιος Ιερόθεος Ατσαλένιος

Αγωνιστική ημέρα: 9

  • 12.11. 15:00 Άρης Παλαιοχωρίου Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας

Αγωνιστική ημέρα: 6

  • 12.11. 15:00 Ένωση Ασπροπύργου Ιαλυσός
Please follow and like us:

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

You May Also Like

One thought on “Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (12/11/17)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *