Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (05/11/17)

Γ Εθνική: Οι  αγώνες της Κυριακής 05/11/17. 

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Λευκίμμη
  • 05.11. 15:00 Α.Ο. Σελλάνων Γ.Σ. Αλμυρού

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Αετός Ορφανού Απόλλων Παραλιμνίου
  • 05.11. 15:00 Αήττητος Σπάτων Ταμυναϊκός
  • 05.11. 15:00 Αιγάλεω Ερμής Ζωνιανών
  • 05.11. 15:00 Αιολικός Παναργειακός

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Εδεσσαϊκός
  • 05.11. 15:00 Αμβρυσσέας Νίκη Βόλου
  • 05.11. 15:00 Αστέρας Ιτέας Διγενής Νεοχωρίου

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Ατσαλένιος ΟΦ Ιεράπετρας
  • 05.11. 15:00 Αχαϊκή Διαγόρας Βραχνέικων
  • 05.11. 15:00 Διδυμότειχο Ορφέας Ξάνθης
  • 05.11. 15:00 Δόξα Προσκυνητών Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
  • 05.11. 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Καβάλα

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Ερμής Αμυνταίου Πανλευκάδιος

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Ερµιονίδα Πανθηραϊκός
  • 05.11. 15:00 Ζάκυνθος Αστέρας Βλαχιώτη

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Ηρακλής 1908 Κιλκισιακός

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Ηρόδοτος Α.Ο. Παλαιοχώρας

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Θεσπρωτός Δόξα Κρανούλας

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Ιαλυσός Εθνικός Πειραιώς

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Καμπανιακός Καρδίας

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Κερατσίνι Πέλοπας Κιάτου
  • 05.11. 15:00 Κηφισιά Ηλυσιακός
  • 05.11. 15:00 Λεωνίδιο Αστέρας Αμαλιάδας

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Καρίτσα

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου Μ. Αλέξανδρος Καρπερής

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Νάουσα Μακεδονικός
  • 05.11. 15:00 Νέος Αμφίλοχος Καστοριά
  • 05.11. 15:00 Ολυμπιακός Βόλου ΑΟ Θήβα
  • 05.11. 15:00 Οπούντιος Μαρτίνου Βόλος Ν.Π.Σ.

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Παλληξουριακός ΠΑΟ Βάρδας
  • 05.11. 15:00 Πανηλειακός Παναρκαδικός
  • 05.11. 15:00 ΠΑΟ Λουτρακίου Ιωνικός

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Πιερικός Φίλιππος Αλεξάνδρειας

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Προοδευτική Ένωση Ασπροπύργου

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Ρήγας Φεραίος Βελούχι

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Ρόδος Διαγόρας

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Σκουφάς Κομποτίου Εθνικός Φιλιππιάδας
  • 05.11. 15:00 Τηλυκράτης Λευκάδας Μακεδονικός Φούφας

Αγωνιστική ημέρα: 5

  • 05.11. 15:00 Τριγλία Ραφήνας Θύελλα Ραφήνας
  • 05.11. 15:00 Τσικλητήρας Πύλου Καλαμάτα
  • 05.11. 15:00 Φωστήρας Άγιος Ιερόθεος
  • 05.11. 15:00 Χαλκίδα Διαγόρας Αγ. Παρασκευής
  • 05.11. 15:00 Άρης Αβάτου Νέστος Χρυσούπολης

Αγωνιστική ημέρα: 7

  • 05.11. 15:00 Άρης Παλαιοχωρίου Αγροτικός Αστέρας
Please follow and like us:

Ομάδα Σύνταξης

To Gosports.gr είναι μια σύγχρονη αθλητική ιστοσελίδα . Με συνεχή ροή αθλητικών ειδήσεων, πλούσιο φωτορεπορτάζ, videos, αποκλειστικές συνεντεύξεις, μεταγραφές, πρόγραμμα αγώνων, live streaming, αφιερώματα και καθημερινό παρασκήνιο παρουσιάζει όσα συμβαίνουν στην Βορειοδυτική Ελλάδα και όχι μόνο, με στόχο την έγκαιρη και αξιόπιστη ενημέρωση.

You May Also Like

One thought on “Το πρόγραμμα αγώνων της Γ Εθνικής (05/11/17)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *