Το πρόγραμμα αγώνων στη Γ Εθνική Μπάσκετ (9η αγων. 10/12/17)

Δείτε παρακάτω αναλυτικά το πρόγραμμα των αγώνων της Κυριακής στην Γ Εθνική Μπάσκετ.

1ος όμιλος

10/12/17 17:00 ΝΑΥΠΛΙΟΥ ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 0-0
10/12/17 17:00 ΕΑΚ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ-ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 0-0
10/12/17 17:00 ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ-ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟ 0-0
10/12/17 17:00 ΤΕΝΤΑ ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980-ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 0-0
10/12/17 17:00 ΓΛΑΥΚΟΥ ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ-ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕ 0-0
10/12/17 17:00 ΚΟΝΤΟΠΕΥΚΟΥ ΚΑΠ-ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 0-0
10/12/17 17:00 ΑΚΡΑΤΑΣ ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ-ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 0-0

Βαθμολογία

ΑΟ ΕΝΩΣΗ ΙΛΙΟΥ 15
ΑΟ ΓΛΑΥΚΟΣ 15
ΚΑΟ ΜΕΛΙΣΣΙΩΝ 14
ΟΙΑΞ ΑΟ ΝΑΥΠΛΙΟΥ 14
ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82 14
ΕΣΠΕΡΟΣ ΑΟΠΑ 12
ΑΟ ΑΚΡΑΤΑ 12
ΕΣΚΔ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 12
ΑΓΣ ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΑΙΓΙΟΥ 12
ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ 11
ΚΑΠ 11
ΕΑ ΠΑΤΡΩΝ 9
ΑΟ ΚΑΛΑΜΑΤΑ 1980 9
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΑΣ.ΛΕΧ. 8

2ος όμιλος

10/12/17 17:00 ΕΣΠΕΡΟΥ ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ-ΟΦΗ 0-0
10/12/17 17:00 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ-ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗ 0-0
10/12/17 17:00 ΧΙΟΥ ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ-ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 0-0
10/12/17 17:00 ΔΑΚ ΝΙΚΑΙΑΣ ΠΛΑ ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 0-0
10/12/17 17:00 ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ-ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 0-0
10/12/17 17:00 ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙ-ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗ 0-0

Βαθμολογία

ΓΣ ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ 13
ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ 13
ΑΕ ΠΕΝΤΕΛΗΣ 13
ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 12
ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ 11
ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 11
ΟΦΗ 11
ΑΣ ΝΙΚΗ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10
ΑΕΕ ΠΑΝΑΓΙΤΣΑΣ 10
ΑΣ ΛΟΚΡΟΣ 10
ΑΟ ΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 9
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 9
ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ 9

3ος όμιλος

10/12/17 17:00 ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 0-0
10/12/17 15:00 ΕΑΚ ΚΕΡΚΥΡΑΣ ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ.-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚ. 0-0
10/12/17 17:00 ΔΑΚ Δ. ΒΙΚΕΛΑΣ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 0-0
10/12/17 17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 0-0
10/12/17 17:00 ΔΑΚ ΙΩΝΙΑΣ ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 0-0
10/12/17 17:00 ΔΑΚ ΠΕΡΑΙΑΣ ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02-ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 0-0

Βαθμολογία

ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 15
ΚΕ ΦΑΙΑΚΑΣ ΚΕΡ. 15
ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 13
ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ 12
ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 11
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ 11
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚ. 11
ΑΣΑΑ ΖΕΦΥΡΟΣ 02 10
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ 10
ΑΠΣ ΠΤΟΛΕΜΑΪΔΑ 10
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. 9
ΑΣ ΙΩΝΙΚΟΣ ΙΩΝΙΑΣ 9
ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 8

4ος όμιλος

10/12/17 18:00 ΑΓ.ΠΑΥΛΟΥ ΧΑΛΚ/ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/Τ-ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 0-0
10/12/17 19:00 ΜΙΜΗΣ ΤΣΙΚΙΝΑΣ ΧΑΝΘ-ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 0-0
10/12/17 18:00 ΔΑΚ ΣΙΝΔΟΥ ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ-ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 0-0
10/12/17 18:00 ΔΑΚ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ-ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕ 0-0
10/12/17 17:00 ΔΑΚ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ-ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 0-0
10/12/17 17:00 ΜΕΝΤ ΜΕΝΤ-ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 0-0
10/12/17 18:00 ΔΑΚ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ-ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 0-0

Βαθμολογία

ΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗΣ 15
ΑΟ ΠΟΛΥΓΥΡΟΥ 14
ΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΚΟΣ 14
ΜΕΝΤ 14
ΧΑΝΘ 13
ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ 13
ΠΣ ΕΥΚΑΡΠΙΑΣ 12
ΑΠΣ ΑΙΑΣ ΕΥΟΣΜΟΥ 12
ΓΑΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗ 12
ΜΓΣ ΑΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΣΙΝΔΟΥ 11
ΜΑΣ Ε.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ 10
ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛ/ΤΕΙΑΣ 9
ΟΡΦΕΑΣ Ν.ΣΚΟΠΟΥ ΣΕΡΡΩΝ 8

Please follow and like us:

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *