Οι αθλητικές μεταδόσεις της ημέρας 14/4/18

Betarades

Οι παρακάτω μεταδόσεις είναι προγραμματισμένες για σήμερα 14/04/2018.

COSMOTE Sport 3 Ζανκτ Πάουλι – Ουνιόν Βερολίνου Γερμανία δεύτερη κατηγορία 14:00

COSMOTE Sport 2 Σεβίλλη – Βιγιαρεάλ Ισπανικό Πρωτάθλημα 14:00

COSMOTE Sport 1 Σαουθάμπτον – Τσέλσι Αγγλικό Πρωτάθλημα 14:30

ΕΡΤ3 Πανσερραϊκός – Κισσαμικός Football League 15:00

NOVASPORTS 2 Λαμία – Απόλλων Σμύρνης Super League 15:00

ΕΡΤ2 Γλυφάδα – Χίος Α1 Πόλο 15:30

COSMOTE Sport 2 Κάλιαρι – Ουντινέζε Ιταλικό Πρωτάθλημα 16:00

ΕΡΤ1 Τρίκαλα – Άρης Α1 Μπάσκετ 16:30

COSMOTE Sport 3 Μπάγερ Λεβερκούζεν – Άιντραχτ Φρανκφούρτης Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE Sport 5 Χόφενχαϊμ – Αμβούργο Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE Sport 7 Στουτγάρδη – Ανόβερο Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

COSMOTE Sport 8 Χέρτα – Κολονία Γερμανικό Πρωτάθλημα 16:30

EUROSPORT 2 FEI World Cup Paris, France Ιππασία 16:45

ΕΡΤ3 Ολυμπιακός – ΑΣΕ Δούκα Χάντμπολ 17:00

ΕΡΤ2 Παμβοχαϊκός – Ολυμπιακός (playoffs) Volley League 17:00

NOVASPORTS 4 Μίντλεσμπρο – Μπρίστολ Σίτι Championship Αγγλίας 17:00

COSMOTE Sport 2 Μπαρτσελόνα – Βαλένθια Ισπανικό Πρωτάθλημα 17:15

NOVASPORTS 2 Λεβαδειακός – Αστέρας Τρίπολης Super League 17:15

NOVASPORTS 3 Λιόν – Αμιάν Γαλλικό Πρωτάθλημα 18:00

ΕΡΤ1 ΓΣΛ Φάρος – ΑΕΚ Α1 Μπάσκετ 18:30

COSMOTE Sport 7 Τζένοα – Κροτόνε Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

COSMOTE Sport 8 Κιέβο – Τορίνο Ιταλικό Πρωτάθλημα 19:00

NOVASPORTS 1 ΠΑΟΚ – Πανιώνιος Super League 19:30

COSMOTE Sport 2 Λεγανές – Θέλτα Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE Sport 1 Λίβερπουλ – Μπόρνμουθ Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30

NOVASPORTS 2 Φούλαμ – Μπρέντφορντ Αγγλικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE Sport 3 Μπάγερν Μονάχου – Γκλάντμπαχ Γερμανικό Πρωτάθλημα 19:30

COSMOTE Sport 5 Λας Πάλμας – Ρεάλ Σοσιεδάδ Ισπανικό Πρωτάθλημα 19:30

EUROSPORT New York Red Bulls – Montreal Impact Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) 20:00

COSMOTE Sport 6 ATP 250 Χιούστον, ημιτελικά Τένις 21:00

NOVASPORTS 3 Ναντ – Ντιζόν Γαλλικό Πρωτάθλημα 21:00

COSMOTE Sport 1 Τότεναμ – Μάντσεστερ Σίτι Αγγλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE Sport 3 Αταλάντα – Ίντερ Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE Sport 8 Τορίνο – Μπολόνια Ιταλικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE Sport 2 Αθλέτικ Μπιλμπάο – Ντεπορτίβο λα Κορούνια Ισπανικό Πρωτάθλημα 21:45

COSMOTE Sport 4 Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Σαν Αντόνιο Σπερς NBA playoffs 22:00

FOX Sports Lightning – Devils NHL 22:00

EUROSPORT 2 Six-day Track Championship Ποδηλασία 22:15

EUROSPORT Chicago Fire – Los Angeles Galaxy Πρωτάθλημα ΗΠΑ (MLS) 22:45

 

Πηγή: sport-fm.gr

Please follow and like us:
Kyani Akti

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *