Εύκολο διπλό του Αχέρων μέσα στην Αχερουσία

Πραγματοποιήθηκε χθες Σάββατο 11 Νοεμβρίου και ώρα 15:00 στο γήπεδο Αχερουσίας ο αγώνας της 9η αγωνιστικής ανάμεσα στην τοπική ομάδα της Αναγέννησης Αχερουσίας και τον ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου, με τους φιλοξενούμενους να παίρνουν τη νίκη με σκορ 1-3.
Ως προς το αγωνιστικό κομμάτι ο Αχέρων προηγήθηκε στο 12ο λεπτό με γκολ του Κόκκαλη, ενώ στο 17ο λεπτό ο Τζαφέρης έκανε το 0-2, που ήταν και το σκορ του ημιχρόνου.
Στο δεύτερο ημίχρονο ο Τζαφέρης με δεύτερο προσωπικό του γκολ διαμόρφωσε στο 50ο λεπτό το 0-3, ενώ το τελικό 1-3 έγινε από τον Λίτσιο στο 75ο λεπτό.

Διαιτητής: ΠΑΤΣΗΣ Ι.
Βοηθοί: ΜΑΖΑΡΑΚΗΣ Θ- ΣΟΛΔΑΤΟΣ

Αναγέννηση Αχερουσίας(Βασιλάκης): ΤΖΑΒΕΛΗΣ Δ., ΤΖΙΜΟΥΛΗΣ, ΛΙΤΣΙΟΣ, ΤΣΑΒΕΛΗΣ Κ., ΚΟΝΤΟΔΗΜΑΣ, ΝΑΚΟΣ, ΜΠΑΡΚΑΜΠΑΣ, ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ, ΤΖΙΜΑΣ, ΤΑΣΣΗΣ, ΤΣΑΛΟΥΚΑΣ.

ΠΑΣ Αχέρων Καναλακίου (Τζίμας):ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ, ΚΟΚΚΑΛΗΣ, ΜΠΟΥΡΝΑΣ, ΜΠΑΚΑΣ, ΞΕΝΟΣ, ΚΟΛΙΟΣ, ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ, ΝΤΟΥΤΖΙΑΡΗΣ, ΤΖΑΦΕΡΗΣ, ΛΟΥΚΟΥΜΗΣ, ΠΟΠΑ.