ΕΠΟ: Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής (05/11/17)

Τα αποτελέσματα της Γ΄Εθνικής (05/11/17)

Αγωνιστική ημέρα: 7

05.11. 15:00 Α.Ο. Σελλάνων Γ.Σ. Αλμυρού 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 5

05.11. 15:00 Αετός Ορφανού Απόλλων Παραλιμνίου 0 : 0
05.11. 15:00 Αήττητος Σπάτων Ταμυναϊκός 1 : 0
05.11. 15:00 Αιγάλεω Ερμής Ζωνιανών 2 : 0
05.11. 15:00 Αιολικός Παναργειακός 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 7

05.11. 15:00 Αλμωπός Αριδαίας Εδεσσαϊκός 1 : 0
05.11. 15:00 Αμβρυσσέας Νίκη Βόλου 1 : 0
05.11. 15:00 Αστέρας Ιτέας Διγενής Νεοχωρίου 3 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 5

05.11. 15:00 Ατσαλένιος ΟΦ Ιεράπετρας 2 : 0
05.11. 15:00 Αχαϊκή Διαγόρας Βραχνέικων 2 : 0
05.11. 15:00 Διδυμότειχο Ορφέας Ξάνθης 0 : 0
05.11. 15:00 Δόξα Προσκυνητών Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2 : 2
05.11. 15:00 Ελπίς Σκουτάρεως Καβάλα 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 7

05.11. 15:00 Ερμής Αμυνταίου Πανλευκάδιος 1 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 5

05.11. 15:00 Ερµιονίδα Πανθηραϊκός 0 : 0
05.11. 15:00 Ζάκυνθος Αστέρας Βλαχιώτη 2 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 7

05.11. 15:00 Ηρακλής 1908 Κιλκισιακός 5 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 5

05.11. 15:00 Ηρόδοτος Α.Ο. Παλαιοχώρας 3 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 7

05.11. 15:00 Θεσπρωτός Δόξα Κρανούλας 0 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 5

05.11. 15:00 Ιαλυσός Εθνικός Πειραιώς 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 7

05.11. 15:00 Καμπανιακός Καρδίας 0 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 5

05.11. 15:00 Κερατσίνι Πέλοπας Κιάτου 2 : 1
05.11. 15:00 Κηφισιά Ηλυσιακός 0 : 0
05.11. 15:00 Λεωνίδιο Αστέρας Αμαλιάδας 1 : 6

Αγωνιστική ημέρα: 7

05.11. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Τρικάλων Ημαθίας Καρίτσα 0 : 4

Αγωνιστική ημέρα: 5

05.11. 15:00 Μ. Αλέξανδρος Ξηροποτάμου Μ. Αλέξανδρος Καρπερής 0 : 2

Αγωνιστική ημέρα: 7

05.11. 15:00 Νάουσα Μακεδονικός 2 : 0
05.11. 15:00 Νέος Αμφίλοχος Καστοριά 4 : 1
05.11. 15:00 Ολυμπιακός Βόλου ΑΟ Θήβα 0 : 0
05.11. 15:00 Οπούντιος Μαρτίνου Βόλος Ν.Π.Σ. 2 : 3

Αγωνιστική ημέρα: 5

05.11. 15:00 Πανηλειακός Παναρκαδικός 0 : 1
05.11. 15:00 ΠΑΟ Λουτρακίου Ιωνικός 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 7

05.11. 15:00 Πιερικός Φίλιππος Αλεξάνδρειας 0 : 1

Αγωνιστική ημέρα: 5

05.11. 15:00 Προοδευτική Ένωση Ασπροπύργου 4 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 7

05.11. 15:00 Ρήγας Φεραίος Βελούχι 1 : 2
05.11. 15:00 Σκουφάς Κομποτίου Εθνικός Φιλιππιάδας 0 : 0
05.11. 15:00 Τηλυκράτης Λευκάδας Μακεδονικός Φούφας 4 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 5

05.11. 15:00 Τριγλία Ραφήνας Θύελλα Ραφήνας 1 : 2
05.11. 15:00 Τσικλητήρας Πύλου Καλαμάτα 0 : 0
05.11. 15:00 Φωστήρας Άγιος Ιερόθεος 1 : 0
05.11. 15:00 Άρης Αβάτου Νέστος Χρυσούπολης 1 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 7

05.11. 15:00 Άρης Παλαιοχωρίου Αγροτικός Αστέρας 3 : 1
05.11. 14:00 Α.Ε.Π. Καραγιαννίων Λευκίμμη 2 : 0

Αγωνιστική ημέρα: 5

05.11. 14:00 Παλληξουριακός ΠΑΟ Βάρδας 3 : 2
05.11. 14:00 Χαλκίδα Διαγόρας Αγ. Παρασκευής 0 : 0
04.11. 18:00 Ρόδος Διαγόρας 2 : 2

Please follow and like us:

Βασίλης Κούρκουλας

Ο Βασίλης Κούρκουλας, Αρχισυντάκτης του GoSports.gr καλύπτει καθημερινά την επικαιρότητα και με τα ρεπορτάζ του παρουσιάζει όλες τις αθλητικές εξελίξεις.

You May Also Like

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *